Maxicep.com ailesi fix yorumları !

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

0live456

Üye
    Konu Sahibi

Maxicep'te kalıplaşmış yorumları-sözcükleri yazıyoruz tabiki abartmadan tek tek yazarsak daha iyi olur.:op:

*Hack yapamıyorum yardım :aha:

• Beğen
Tepkiler: Tuba.Erva

.eRCaN.

.eRCaN.

Üye
" Sertifika hatası :off:"

:ehe

Anıl Umut

Emekli Yönetici
*Hack yapamıyorum yardım :aha:
haha ::D Bunu hatırlıyorum,ek olarak aynı konuda yüzlerce kez Kim Bu Anıl Umut dendi:ehe

----------Eklendi @ 17:22:04 ---------- Yazıldı @ 17:21:23 ----------

Ve tabi klişeleşmiş,'Emeğine sağlık' :D

__xXx__

__xXx__

Üye
şu sanybayandan kurtulun artık(fandroidlerin en çok kullandığı laf)

mangdaşire

mangdaşire

Üye
"teşekkürler" var :D

pelın_

yardım edermısınz

fnldstntn

Üye
yardim pls

pelın_

of kayboldum yine:)
bunu çok sölemiştim

• Beğen
Tepkiler: 0live456
Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
link kırık

mstf_l

mstf_l

Üye
5800 da faceden video izlenmez mi?

mangdaşire

mangdaşire

Üye
5800 yardım,v60

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Çalışmıyor !! Nasıl is yapıyorsunuz siz ya ..
(5800 kullanıp iPhone oyunu yüklemeye çalışan bir vatandaş)

• Beğen
Tepkiler: Mareşal
Bluetoooth

Bluetoooth

Üye
Selam

mstf_l

mstf_l

Üye
diyaloga:koyacaksanız duzgun program koyun sertifika hatası veriyor calısmıyor bozuk bu yalancılarB:kardesim adam soylemis zaten unsigned diye A: onsinged mı o ne oluyor n95 calıstırmaz mı yaniB:imeini verip opda gibi bir siteden sertifika alıp signed yapman gerek(anlatımın oldugu bir link verilir)A:imei numaramızı knollamazlar veya herneyse onu yapmazlar dimi ve sonunda beklenen c kisisi gelir :yanlıs yapıyorsunuz hepiniz imeinizi baska telefonlara kopyalıyorlar ilerde cok pisman olacaksınız B kisisi bu olaydan sonra cıkıs butonuna basmak suretiyle artık o konudan kacarak uzaklasır veya isi gucu yoksa uzun uzun mevzuyu anlatır (cok mu uzun oldu ya :hmmm)

----------Eklendi @ 19:26:05 ---------- Yazıldı @ 19:24:17 ----------

ve bir maxicep klasigi daha mobil surumde enter calısmaz

.yaRasa.

.yaRasa.

Üye
Konu yeri yanlış :locked:

0live456

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar acil yardım

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
diyaloga:koyacaksanız duzgun program koyun sertifika hatası veriyor calısmıyor bozuk bu yalancılarB:kardesim adam soylemis zaten unsigned diye A: onsinged mı o ne oluyor n95 calıstırmaz mı yaniB:imeini verip opda gibi bir siteden sertifika alıp signed yapman gerek(anlatımın oldugu bir link verilir)A:imei numaramızı knollamazlar veya herneyse onu yapmazlar dimi ve sonunda beklenen c kisisi gelir :yanlıs yapıyorsunuz hepiniz imeinizi baska telefonlara kopyalıyorlar ilerde cok pisman olacaksınız B kisisi bu olaydan sonra cıkıs butonuna basmak suretiyle artık o konudan kacarak uzaklasır veya isi gucu yoksa uzun uzun mevzuyu anlatır (cok mu uzun oldu ya :hmmm)----------Eklendi @ 19:26:05 ---------- Yazıldı @ 19:24:17 ----------ve bir maxicep klasigi daha mobil surumde enter calısmaz
:d:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt