Öneri Max 700 Tl Ye Android Telefon Önerisi

Konu Sahibi
Max 700 Tl Ye Android Telefon Önerisi
Evet başlıkta söylediğim gibi max. 700 TL ye android telefon alıcam Avea intouch vardı hard brick oldu ve çöp. anlıycanız

Aklımda General Mobile Discovery var alcağım telefonun oyun performansının iyi olmasını istiyorum .

Tepkiler: Buğra

Buğra

Admin
Kendiniz zaten söylemişsiniz o fiyata gmd

Peocawe

Üye
Oyun performansi istiyorsan kesinlikle gm discovery

Konu Sahibi
Asphalt 8 - real racing 3 - nova 3 - modern combat 4 - dead trigger gibi oyunları kasmadan oynatırmı acaba ?
@Buğra

Buğra

Admin
Dediğiniz tüm oyunları oynadım şuan fifa14 asphalt 8 modern combat 4 nba 2k13 gibi kaliteli oyunlar yüklü ve hiç sorun olmadan oynuyorum

Konu Sahibi
Dediğiniz tüm oyunları oynadım şuan fifa14 asphalt 8 modern combat 4 nba 2k13 gibi kaliteli oyunlar yüklü ve hiç sorun olmadan oynuyorum
@Buğra Beni bu yorumunla çok mutlu ettiniz Kurban bayramı geçer geçmez inşallah telefona kavuşağım
Sabırsızlanıyorum

Buğra

Admin
Şimdiden hayırlı olsun memnun kalacaginiza eminim bu fiyata böyle telefon kolay kolay gelmez

Konu Sahibi
Şimdiden hayırlı olsun memnun kalacaginiza eminim bu fiyata böyle telefon kolay kolay gelmez
Evet gerçekten fiyat performans kralı bir telefon ayrıca bu telefonun gpu sunun markası ne tegra felan oluyor ya ?

Buğra

Admin
PowerVR sgx 544mp
S4deki gpu modelinin aynısı ama tek fark bizimki tek çekirdekli s4de ki 3 çekirdekli
Bu gpu iPhone larda kullanılan gpu o sebeple oyunlarda diğer gpu modellerine göre daha uyumlu olabiliyor

Konu Sahibi
PowerVR sgx 544mp
S4deki gpu modelinin aynısı ama tek fark bizimki tek çekirdekli s4de ki 3 çekirdekli
Bu gpu iPhone larda kullanılan gpu o sebeple oyunlarda diğer gpu modellerine göre daha uyumlu olabiliyor
Hmm verdiğin bilgiler için teşekkürler buğra bey

Buğra

Admin
Rica ederim telefonu aldıktan sonra bir sorununuz olursa çekinmeden sorabilirsiniz

Peocawe

Üye
PowerVR sgx 544mp

Hocam ben 2 cekirdekli diye biliyorum. Sdn incelemesinde oyle duymustum...

Tek çekirdekte çoklu işlem birimi seklinde olmasi lazım.

500 civarı atrix var dediğin oyunları bende oynadım

Tepkiler: Secret26