Max 600-650 lira cep telefonu önerileri

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

celal55

Üye
    Konu Sahibi
Max 600-650 lira cep telefonu önerileri
arkadaşlar kendime sağlam android sistemli ve biras hızlı bir telefon almayı planlıyorum aklımda sony ericson walkman vardı ama bugun sony nin teknik servisinin sorunlu oldugunu herhangi bir arızada teknik serviste kendime muhattap bulamayacagımı solediler aklım karıstı bana bu konu hakkında bilgi veya yerine telefon önerirseniz sevinirim.

anılbaran

anılbaran

Üye
o fiyat öyle hızlı bir android zor.

al gitsin işte bunlardan

D-WADE BURAK

D-WADE BURAK

Üye
turkcell t20 (420 TL) yada xperia x8(500-600TL) alabilirsin

celal55

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 700 iyimiş ama onun için babamı zorlamam lazım adıyla orantılı rakamı var 700 lira :)

Kerim.

Kerim.

Üye
700e galaxy w var.ondan alabilirsin

furkan176

furkan176

Üye
600 tl ye alcatel ot 995 öneririm ekranıda 4.3 ve android keyfini yaşayabilirsin bi araştır istersen sorun olursa elimden gelceği kadar cevaplayabilirim

celal55

Üye
    Konu Sahibi
aslında ben sony walkman alıcaktım bugun ama satış elemanı sony dagıldı teknik servis bakımından kendine muhattap bulamassın telefonun bozulunca elinde patlar dedi kafam karıştı ne yapsam die xperia da onun bildiğim kadarıyla o yüzden eğer kullanıyorsan teknik servis konusunda bana bilgi verirsen walkmanı alırım :)

- - - Eklendi - - -

alcatel servisi olayı nasıl istanbul içinde kac servisleri var

- - - Eklendi - - -

bugun telefoncuda
galaxy w
onerdi ama 700 lira cıkartabilmem için babamı kafalamam lazım gelsin eve bakim kafalayabilicemmi

anılbaran

anılbaran

Üye
603 de iyidir bak onu da alabilirsin :)

furkan176

furkan176

Üye
galaxy w falan tamamda karşılaştırsan alcatelle çöok fark yok ve alcatel in ekranı 4.3 istanbulu bilmiyorum malesef eskişehirde yaşıyorum benimde kafamda se xperia neo v düşünüyordum ama 150-200 tl daha katamazdım ve aralarında çok fark yok hatta alcatelin ekranı daha büyük bi araştır istersen 50 tlde cebinde kalır

celal55

Üye
    Konu Sahibi
ekran kartı yok sanırım onda karsılastırmaya soktum görünmedi

CasuS_87

CasuS_87

Üye
Galaxy ace de olabilir ;)

furkan176

furkan176

Üye

buyur kardeş burdan bakabilirsin

AndroidciMünir

AndroidciMünir

Üye
Galaxy Ace o fiyata en iyisi bence.Yada wonder.Alcatel falan,bırak onları..

celal55

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy Ace aldım ilk girdiğim yerde bütçeme uygun olan bi o vardı :))

furkan176

furkan176

Üye
Galaxy Ace o fiyata en iyisi bence.Yada wonder.Alcatel falan,bırak onları..
kullandınızmıda böyle konuşuyorsunuz ace arkimde var idda ediyorum her konuda onu geçiyorum burda amacım ace yi kötülemek değil ama kullanmadan yorum yapmayalım lütfen.

SeniGördüm

SeniGördüm

Üye
Alcatel al:oke:adreno 205gpu su olması lazım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...