max. 550 tl telefon önerisi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yunus.28.1907

yunus.28.1907

Üye
    Konu Sahibi
şaka olan sen misin arkadaş. böyle cevap yazıldığı zaman sinirlerim tepeme çıkıyor. insan gibi yazmak yerine böyle ukala cevaplar veriyosunuz.

devil_batu kardeş tşkler ama bana programsız olarak görüntülü görüşme lazım . samsung wave i babama vercem onunla görüşmek için de programsız 3g lazm. bu arada fiyatı 550 değil de 750ye kadar çıkarabilirim

CorbyW

CorbyW

Üye
Lafım sana değil. O anladı. 2 ay beklersen güncelleme sonrası gelecek görüntülü arama.

Devil_Batu

Devil_Batu

Üye
şaka olan sen misin arkadaş. böyle cevap yazıldığı zaman sinirlerim tepeme çıkıyor. insan gibi yazmak yerine böyle ukala cevaplar veriyosunuz.

devil_batu kardeş tşkler ama bana programsız olarak görüntülü görüşme lazım . samsung wave i babama vercem onunla görüşmek için de programsız 3g lazm. bu arada fiyatı 550 değil de 750ye kadar çıkarabilirim

Rica Ederim kardeş.

yunus.28.1907

yunus.28.1907

Üye
    Konu Sahibi
valla bada 2yi de aylarca bekledik bu da aynısı olmasın o zaman güncelleme çıksın o zaman alayım

CorbyW

CorbyW

Üye
Peki. mart ayı sonunda çıkıyor. android 4.0 e geçiyor :)

yunus.28.1907

yunus.28.1907

Üye
    Konu Sahibi
alternatif söyleyebilir misin peki ? 2.el max 750ye

CorbyW

CorbyW

Üye
Xperia Ray'e bak? Var galiba görüntülü görüşme.

yunus.28.1907

yunus.28.1907

Üye
    Konu Sahibi
ben de tam xperia ray hakkındaki düşünceni soracaktım :) sanki daha şık duruyor gibi fiyatı da hemen hemen aynı özelliklerine bakmadım henüz

CorbyW

CorbyW

Üye
Özellikleri Neo ile aynı sadece ekranı küçük. Fakat bir çok kişiye göre daha şık. Dur ben bir araştırma yapayım neyin nesi. =)

yunus.28.1907

yunus.28.1907

Üye
    Konu Sahibi
bende araştırıyorum hatta yarın incelemeyi düşünüyorum bi alışveriş merkezinde. Bende samsung wave olduğu için her telefonu beğenemiyorum ekranı çok küçük müdür acaba

CorbyW

CorbyW

Üye
Hm. 8 mpx kamera. Ve 3D çekim yapıyor. Exmor sensörü var. Görüntülü görüşme sadece program üzerimden yapılıyor gene. Ama daha güçlü pataryası var. Ve 0,9 cm kalınlıkta. Çok canlı renkleri var.

----------Eklendi @ 22:57:53 ---------- Yazıldı @ 22:57:17 ----------

Ekran 3.2 inc.

yunus.28.1907

yunus.28.1907

Üye
    Konu Sahibi
anladım yani ben bu wave i babama verip de ray alsam görüntülü görüşme yine yapamam

CorbyW

CorbyW

Üye
Aynen öyle. Dur ya buluruz sana göre bir Xperia :)

yunus.28.1907

yunus.28.1907

Üye
    Konu Sahibi
ray hoşuma gitmişti ya zaten hoşuma giden her telefonda bi kıllık çıkıyo :)

----------Eklendi @ 23:06:55 ---------- Yazıldı @ 23:01:03 ----------

neoda güncelleme ile görüntülü konusma olacak deniyor bu Ray için de geçerli midir acaba

CorbyW

CorbyW

Üye
:) Se Walkman live,xperia active,xperia pro bunlarda güzel kamera ve görüntülü görüşme var. Işlemcileride 1ghz. Tam ideal. :)

----------Eklendi @ 23:08:10 ---------- Yazıldı @ 23:07:23 ----------

Evet ics güncellemesi alan her telefon için geçerli. :)

yunus.28.1907

yunus.28.1907

Üye
    Konu Sahibi
valla içlerinden bi ray hoşuma gitti onda da müzik kalitesi iyi değilmiş :D artı görüntülü görüşme yok hiç içimden gelmese de n8 alacam gibi görünüyor

CorbyW

CorbyW

Üye
Şeytana uyma sakın. :D

yunus.28.1907

yunus.28.1907

Üye
    Konu Sahibi
kaldık ortada =)

CorbyW

CorbyW

Üye
Ikinci el galaxy s al?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt