max. 550 tl telefon önerisi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yunus.28.1907

yunus.28.1907

Üye
    Konu Sahibi
max. 550 tl telefon önerisi
Merhaba arkadaşlar,

Ben samsung s8500 kullanıcısıyım. Babama da en az telefonum kadar iyi özelliklere sahip bir telefon arıyorum. Ben telefonumu 500tlye 2.el olarak aldım.
Babama da o şekilde almayı düşünüyorum. Max. 550tl (2.el olabilir) telefon tavsiyesi arıyorum.

Her yeri araştırdım c5 c6 c7 galaxy ace vs vs. Her birini detaylı incelediğimde telefonum kadar iyi olmadıklarını anladım. Öncelikle belirtmek isterim ki Android olmaları benim için birşey ifade etmiyor. Yani ace android wave bada o yüzden ace tercih edin tarzı yorumlara katılmayacağım.

Tam dedim ki bu fiyata bu özelliklerde başka telefon yok galaxy ace alayım ama 2. kamerasının olmadığını öğrenince bütün planlarım alt üst oldu. Ben istanbuldayım ailem giresunda kalıyor ve internetleri yok. Anlayacağınız üzere görüntülü görüşme benim için önemli. Başka telefonlara bakıyorum ya kamerası iyi değil ya son derece büyük ya fiyatı uçuk. Adamlar 8mp koymus telefona ama 25fps video çekiyor çok sinirlendim nokia c6 mıydı neydi bunu öğrenince ondan da vazgeçtim. Benim telefon 5mp ama fotoğrafı olsun videosu olsun harika çekiyor. 1080p video çekiyor yani. Gerçi bunları söylemem anlamsız zaten biliyorsunuz ama amacım aklımdan geçenleri size iyi kavratmak

Olmazsa diyorum ki sony xperia neo mu öyle bi telefon inceledim özellikleri gayet güzel gerçi sony kendi sitesinde tanıtıyodu kötü tanıtacak hali yok ama hoşuma gitti onu alayım bunu babama vereyim diyorum ama herşey kağıt üstünde olduğu gibi olmuyor. Yani kağıt üstünde aynı özelliklere sahip iki telefon birbirlerinden çok farklı olabiliyor bunun için sizden yardım istiyorum. Ayrıca dokunmatiği de çok önemli benim telefonun dokunmatiği nerdeyse iphone kadar iyi ve çok msj atan biriyim telefon değişikliği sonrası sıkıntı çekmek de istemem

sözü çok uzattım şimdi konuşma sırası üstadlarda hadi bakalım tavsiyeler gelsin :)

covar

covar

Üye
öle özelliklerde 2.el 500 tl telefon bulman gercekten zor o zaman bana göre

yunus.28.1907

yunus.28.1907

Üye
    Konu Sahibi
zaten adamlar akıllı telefonun bi özelliğini iyi yaptıkları zaman diğer kısmını kötü yapıyorlar.

----------Eklendi @ 14:40:47 ---------- Yazıldı @ 14:13:46 ----------

xperia neo nasıl arkadaşlar neo v de var bunların kameraları ve dokunmatikleri nasıl wave 1 e göre 2.el 650ye falan varmıs ondan da alabilirm eğer güzelse

covar

covar

Üye
zaten adamlar akıllı telefonun bi özelliğini iyi yaptıkları zaman diğer kısmını kötü yapıyorlar.

----------Eklendi @ 14:40:47 ---------- Yazıldı @ 14:13:46 ----------

xperia neo nasıl arkadaşlar neo v de var bunların kameraları ve dokunmatikleri nasıl wave 1 e göre 2.el 650ye falan varmıs ondan da alabilirm eğer güzelse

samsung wavenin 2 el fiyatı 650 tl asla etmez ben samsung wave 2 s8530 sordum sıfır olarak 720 tl söledi bana 4 ay önce

yunus.28.1907

yunus.28.1907

Üye
    Konu Sahibi
hayır ben neo'dan bahsediyorum wave almak istemediğim için. ayrıca wave 1 8530dan daha üst bir telefon

>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
neo al ikinci el yada c6-01 bak 2.el

yunus.28.1907

yunus.28.1907

Üye
    Konu Sahibi
hayır ben neo'dan bahsediyorum wave almak istemediğim için. ayrıca wave 1 8530dan daha üst bir telefon

evet arkadaşlar neo nasıl

----------Eklendi @ 17:12:42 ---------- Yazıldı @ 16:10:28 ----------

neo ile neo v arasında sadece mp farkı mı var bu telefonların dokunmatiği wave'e göre nasıl arkadaşlar

>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
sony samsungdan daha köklü markadır ve xperia serisi parlıyor artık neo ile neo v fazla fark yok diye biliyorum

yunus.28.1907

yunus.28.1907

Üye
    Konu Sahibi
megapixel takıntısı olmayan bi insanım çünkü eski telefonumda 8.1mp kamera vardı ama wave ondan çok daha iyi video çekimi yapıyor. telefon incelemelerini okudum çekilen videoları izledim sanki benim telefon daha iyi video çekimi yapıyor gibi geldi. sanırım sitede şu an hiç neo kullanan yok ki onlardan yorum gelmiyor. aslında neo'nun tipi hoşuma gitmedi pek ayrıca kamera konusunda bekleneni vermiyor deniyor. o yüzden kafam karıştı

yunus.28.1907

yunus.28.1907

Üye
    Konu Sahibi
yanlışlıkla üst üste yorum ekledim :S

yunus.28.1907

yunus.28.1907

Üye
    Konu Sahibi
xperia neo da görüntülü görüşme yokmuş bu nasıl iş

>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
e yook zatn arc s de bile yok buyuk bi eksk

yunus.28.1907

yunus.28.1907

Üye
    Konu Sahibi
aradan illa bitane senin gibi çıkmak zorunda mı anlamıyorum her konuda aynı sazanlar. okumadan sallamıyoruz herhalde

----------Eklendi @ 21:06:54 ---------- Yazıldı @ 21:04:28 ----------

hangi telefonda karar kılsam bi sorun çıkıyo arkadaş ya. en sonunda yine n8e kalcaz sanırım

512512

512512

Üye
evet görüntüsü hiç hoş değilmiş iphone gibi htc gibi nokia gibi çizim ve hatları olsa iyi olurmuş.

klavyeli telefon baban kullanırmı bilemem ama

yada lg optimus olabilir

benim sana tavsiyem git vatan bilgisayara hafta sonu %25 indirim oluyor 100-200 tl ucuza alabilirsin bence en akıllı hareket o olur ordaki görevlilerde yönlendirmede yapabilir

yunus.28.1907

yunus.28.1907

Üye
    Konu Sahibi
optimus u öneren çok oldu ama tasarım bakımından hoşuma gitmiyor. nokiayı hiç sevmiyorum yoksa n8 alcam ama çok kararsızım. çünkü n8in dokunmatiği wave kadr iyi değil

512512

512512

Üye
sen bilirsin o fiyat aralığında onlar var ya 2.el bak yada vatan bilgisayara hafta sonu uğra.

CorbyW

CorbyW

Üye
Şakamısınız siz. Neov'de görüntülü görüşme var.

Devil_Batu

Devil_Batu

Üye
Program ile bu görüntülü konuşmaya kavuşabilirsiniz :oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt