Massa Kınandı Ancak Ceza Yok..


>>impacter<<

>>impacter<<

Üye
Felipe Massa, Avrupa GP hakemleri tarafından kınandı ve para cezası aldı ancak galibiyetini etkileyen bir ceza yok.Hakemlerin pit alanında yaşananların ardından Massa'nın durumunun inceleneceğini açıklaması sonucunda galibiyet şüphe altına girmişti.

Brezilyalı pilot ikinci pitini yapmasının ardından pit alanından çıkarken neredeyse Adrian Sutil'e çarpıyordu ve hakemler bu olayı tehlikeli buldular.

Bu olay sonucunda Massa kınandı ve 10.000 dolar para cezasına çarptırıldı.
 

Benzer KonularMaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt