Windows 10 Masaüstü kısayolları yeniden başlatınca yerleri değişiyor[Çözüldü]

Sponsorlu Bağlantılar

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
    Konu Sahibi
Masaüstü kısayolları yeniden başlatınca yerleri değişiyor[Çözüldü]
Başlıktaki gibi durum var
logoların yarısı solda yarısı sağda tutan birisi olarak her yeniden başlatınca logaların tamamı sola ve karmaşık bi şekilde diziliyor bu bi tür virüs mü? yoksa bi sorun mu?
şuan bi çözüm bulamadım eğer bu şekide 10 gün daha devam ederse format atıcam o derece canımı sıkıyor
önereceğiniz bi virüs programı var mı ? eset nod32 ile tarattım bi kaç tane buldu ama hala sorun devam ediyor

-----

Format attım şuan sorun yok.

Son düzenleme:

iizzz

iizzz

Üye
Böyle bir virürüs yok sistem geri yükleme yapdınmı.

shadow-mavi

shadow-mavi

Üye
Selam canım babacanım masaüstüne sağ tıkla ve simgeleri düzenleme ye tıkla orda göreceksin ada göre tarihe göre Vs ordan otomatik düzenleme işaretli o işaret yani tik işaretini kaldır tamamdır babacanım virüs ile alakalı degil yani babacanım

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
    Konu Sahibi
Selam canım babacanım masaüstüne sağ tıkla ve simgeleri düzenleme ye tıkla orda göreceksin ada göre tarihe göre Vs ordan otomatik düzenleme işaretli o işaret yani tik işaretini kaldır tamamdır babacanım virüs ile alakalı degil yani babacanım
Denemiştim önceden ise yaramadı ve sistem geri yükleme yapamıyorum Windows 10 olduğu için sadece windows 7 ye geri yükleme yapabiliyorum
(Kendim bi geri yükleme noktası oluşturmamıştım. Windows 8.1 de programların yüklenme tarihine göre geriye alabiliyorduk windows 10 da onu bulamadım acaba nerede)

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
adwcleaner,ıobit malware fighter , ile bi tarama yap ne çıkıyor bakalım

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Alo_Azrail
exp_l0it

exp_l0it

Üye
masaüstüne çıkan desktop.ini dosyaları silme çözülür
dosya konum ve görünümleri bildiğim kadarıyla onlar düzenliyor

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
    Konu Sahibi
Hiç silmedim
Ve ayrıca klasörün görünümünü büyük simgeler yapıyorum kapatıp açınca kendisi liste görünüme alıyor önceden ne ayarlarsam o kalırdı
Bende ki driver pack i sanırım kardeşim yanlışlıkla silmiş güncel bi Driverpack solution linki varsa bana özelden atabilir misiniz?

exp_l0it

exp_l0it

Üye
Hiç silmedim
Ve ayrıca klasörün görünümünü büyük simgeler yapıyorum kapatıp açınca kendisi liste görünüme alıyor önceden ne ayarlarsam o kalırdı
Bende ki driver pack i sanırım kardeşim yanlışlıkla silmiş güncel bi Driverpack solution linki varsa bana özelden atabilir misiniz?
combofixi deneyin bi belki düzeltir ama.. bilemediyorum...

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
snde explorer.exe de sorun var explorer.exe sorunları çok uğraştırır önemli birşeyin yoksa direk format at rahatla

kralberk13

kralberk13

Üye
şuan değil inş daimi olarak sorunsuz olur :)

• Beğen
Tepkiler: Jelly Beanci
Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
    Konu Sahibi
:locked2: konu kilit

Üst Alt