Markette Eksik Olan Bölgesel Uygulamalar

• 3 Ekim 2013
  • 2390 Okunma
  • 45 Cevap

1. markette eksik olan bolgesel uygulamarin bir listesini yapip hepsine wp kullanicisi olarak ya ortak metin yada herkes kendi mail atsin. bizim ozellikle baskimiz olmaz ise bir cok uygulamayi daha cok bekleriz gibime geliyor.

herkes istediklerini yazarsa hepsine msg atalim. cok guzel bir system fakat uygulama eksik olunca pek birsey ifade etmiyor.
    benim ilk aklima gelenler bunlar. istediklerinizi belirtin gerekirse ben mail adreslerini bulayim herkes o maile sikayetini bildirsin.

HEPSIBURADA

“E-posta”
    Müşteri hizmetleri departmanımız haftanın 7 günü, 24 saat gönderdiğiniz sorularaen hızlı şekilde yanıt verir. Sorularınızın cevaplarını “Hesabım” sayfasındaki “Bize Sorun” bölümünde yer alan “Cevapları Okuyun” köşesinden takip edebilirsiniz. Size verilen cevabın, sorununuzun çözümünde ne derecede faydalı olduğunu anketimizi doldurarak değerlendirmeniz bizim için önemlidir. Böylece size daha iyi hizmet verebiliriz.

SAHIBINDEN

destek@sahibinden.com

GITTIGIDIYOR

http://yardim.gittigidiyor.com/destek-hatti

KUVEYTTURK

musterimemnuniyeti@kuveytturk.com.tr

TURKHAVAYOLLARI

thy nin e-postasini bulamadim. bilen varsa ekleyeyim

BILETIX

Müşteri Hizmetlerini arayın telefonda yardımcı olalım.
    Biletix Müşteri Hizmetleri:
    +90 (216) 556 9800

SINEMALAR

http://www.sinemalar.com/iletisim

domino's pizza

mailto:info@dominospizza.com.tr

Yazan: oktayakgoz
    capkino06, pirenuri ve FeRhAt0152 bunu beğendi.
  2. subway ve temp 2 ve ea Games koy kardeş :D

3. Candycrash da gelse on numara olurdu :D

4. Subway İstiyoruz.

5. yapı kredi bankasının uygulaması güncelleme almalı tc No ile giriş felan yapabilelim ben mail atmıştım. Subway surf ve candy crush gelmeli bence instagram felanda ulaşabilirsek iyi olur :)

6. Teb Bankasıda Gelmedi.

7. bu saydıklarınız hangisi yerel uygulama:hmmm

kaygisiz43 ve pirenuri bunu beğendi.
  8. YK nın uygulaması benim kredi kartıma da sende öyle bişey yok diyo :lac:. Halbuki var. Güncellemesi şart. Ancak Amber sonrası oldu bu. Amber öncesi sorunsuzdu.

9. çılgın hırsız oyunu gelsin "

10. :ahBeyler yerel uygulama deniyor

gittigidiyor
    hepsiburada
    sanalpazar
    bankalar uyugulamaları şart

11. lig tv'de yok

12. turkcell muzik ve turkcelltv de yok

13. Türkcell mevcut tüm uygulamalarını Windows Phone için hazırlıyor. Büyük ihtimalle yıl sonuna kadar bütün uygulamaları mağazaya gelmiş olacak.

14. Burada istedikleriniz önemli ama asıl önemli olan zamanımızı ayırıp mail atıp sesimizi duyurmak. Telefonumu çok seviyorum şuan ki uygulamalar ile kullanmaya bile razıyım fakat özellikle yerel uygulamalar gelse tadından yenmez.

15. O zaman uygulamaları kullanan ve eksiklerini birisi yazsın herkes aynı maili atsın mesela ben sahibinden uygulanmasını felan kullanmam ama sizler için mail atarım yani .d

16. Ben dominosa atmıştım bi ara :) Yerel uygulama diyo başlıktada rockstar'a atın demiyor :cigara:

17. TEB ve LigTV için ben de mesaj atmıştım.

18. Bence karnaval fm'in uygulaması gelsin..Radyo dinlemezdim ama bu aralar dinliyorum ve dinlemek istediğimde de bu radyoyu seviyorum.Müzikleri dinleyicilerin seçmesi olayına bittim :spr

19. Karnaval.com ''windows phone için çok yakında'' yazalı aylar oldu. Hala aynı yazı duruyor ama sonuç yok :)

20. sahibinden ve gittigidiyor'a defalarca ulaşıldı.
    Hepsinde "inceliyoruz, değerlendiriyoruz, araştırıyoruz" dendi ancak hala hiçbir gelişme yok.

Yüklüyor...
22/11/2018 - 13:27