Öneri Markette Eksik Olan Bölgesel Uygulamalar

Sponsorlu Bağlantılar

oktayakgoz

Üye
    Konu Sahibi
Markette Eksik Olan Bölgesel Uygulamalar
markette eksik ol bolgesel uygulamarin bir listesini yapip hepsine wp kullanicisi olarak ya ortak metin yada herkes kendi mail atsin. bizim ozellikle baskimiz olmaz ise bir cok uygulamayi daha cok bekleriz gibime geliyor.

herkes istediklerini yazarsa hepsine msg atalim. cok guzel bir system fakat uygulama eksik unca pek birsey ifade etmiyor.
benim ilk aklima gelenler bunlar. istediklerinizi belirtin gerekirse ben mail adreslerini bulayim herkes o ma sikayetini bildirsin.

HEPSIBURADA

“E-posta”
Müşteri hizmetleri departmanımız haftanın 7 günü, 24 saat gönderdiğiniz sorularaen hızlı şekilde yanıt verir. Sorularınızın cevaplarını “Hesabım” sayfasındaki “Bize Sorun” bölümünde yer alan “Cevapları Okuyun” köşesinden takip edebilirsiniz. Size verilen cevabın, sorununuzun çözümünde ne derecede faydalı olduğunu anketimizi doldurarak değerlendirmeniz bizim için önemlidir. Böylece size daha iyi hizmet verebiliriz.

SAHIBINDEN

[email protected]

GITTIGIDIYOR

KUVEYTTURK

[email protected]

TURKHAVAYOLLARI

thy nin e-postasini bulamadim. bilen sa ekleyeyim

BILETIX

Müşteri Hizmetlerini arayın telefonda yardımcı olalım.
Biletix Müşteri Hizmetleri:
+90 (216) 556 9800

SINEMALAR

domino's pizza

mailto:[email protected]

• Beğen
Tepkiler: capkino06, pirenuri ve FeRhAt0152

katil_197

katil_197

Üye
subway ve temp 2 ve ea Games koy kardeş :D

dakamon

dakamon

Üye
Candycrash da gelse on numara olurdu :D

osmanmert94

osmanmert94

Üye
Subway İstiyoruz.

capkino06

Üye
yapı kredi bankasının uygulaması güncelleme almalı tc No ile giriş felan yapabilelim ben mail atmıştım. Subway surf ve candy crush gelmeli bence instagram felanda ulaşabilirsek iyi olur :)

tanercoskun

tanercoskun

Üye
Teb Bankasıda Gelmedi.

suyunsesi

suyunsesi

Üye
yapı kredi bankasının uygulaması güncelleme almalı tc No ile giriş felan yapabilelim ben mail atmıştım. Subway surf ve candy crush gelmeli bence instagram felanda ulaşabilirsek iyi olur :)
YK nın uygulaması benim kredi kartıma da sende öyle bişey yok diyo :lac:. Halbuki var. Güncellemesi şart. Ancak Amber sonrası oldu bu. Amber öncesi sorunsuzdu.

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
çılgın hırsız oyunu gelsin "

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
:ahBeyler yerel uygulama deniyor

gittigidiyor
hepsiburada
sanalpazar
bankalar uyugulamaları şart

tanyyy

Üye
lig tv'de yok

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
turkcell muzik ve turkcelltv de yok

papakudioflu

papakudioflu

Admin

oktayakgoz

Üye
    Konu Sahibi
Burada istedikleriniz önemli ama asıl önemli olan zamanımızı ayırıp mail atıp sesimizi duyurmak. Telefonumu çok seviyorum şuan ki uygulamalar ile kullanmaya bile razıyım fakat özellikle yerel uygulamalar gelse tadından yenmez.

capkino06

Üye
O zaman uygulamaları kullanan ve eksiklerini birisi yazsın herkes aynı maili atsın mesela ben sahibinden uygulanmasını felan kullanmam ama sizler için mail atarım yani .d

Rookie66

Rookie66

Üye
Ben dominosa atmıştım bi ara :) Yerel uygulama diyo başlıktada rockstar'a atın demiyor :cigara:

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
TEB ve LigTV için ben de mesaj atmıştım.

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
Bence karnaval fm'in uygulaması gelsin..Radyo dinlemezdim ama bu aralar dinliyorum ve dinlemek istediğimde de bu radyoyu seviyorum.Müzikleri dinleyicilerin seçmesi olayına bittim :spr

alo123

Üye
Bence karnaval fm'in uygulaması gelsin..Radyo dinlemezdim ama bu aralar dinliyorum ve dinlemek istediğimde de bu radyoyu seviyorum.Müzikleri dinleyicilerin seçmesi olayına bittim :spr
Karnaval.com ''windows phone için çok yakında'' yazalı aylar oldu. Hala aynı yazı duruyor ama sonuç yok :)

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
sahibinden ve gittigidiyor'a defalarca ulaşıldı.
Hepsinde "inceliyoruz, değerlendiriyoruz, araştırıyoruz" dendi ancak hala hiçbir gelişme yok.