Mali cihazlar için süper paylaşım beklemeden ve hızlı indirin

Sponsorlu Bağlantılar

derHENKERS

Üye
Mali cihaz nedkr ya mali bildiğimiz nali durum olur ya maliye gibi filsn yoksa bi apple gibi marka mi mali

manyetik50

Üye
Dead Space Linkleri yenilermisiniz???

blacktalon

blacktalon

Üye
Adreno 320 destekler mi bunlari

bobis

bobis

Üye
Harika paylasim admin.
:alkis

aslanimsinsen

Üye
ellerine sağlık

fearleft

Üye
Cok güzel konu teşekkürler modern combat 4 galaxy s4 de sorunsuz calışıyor

bobis

bobis

Üye
Harikasin

flcn01

Üye
Arkadaşım Oyunları Sd Dosyasının boyutunu Söyle Rar Boyutunu değil 500 Mb İndirdik 4 Gb Oldu !! :S (Real Racing 3)

mürteza16

mürteza16

Üye
fifa 12 nasil kurulur?

badb0y06

Üye
Arkadaşım Oyunları Sd Dosyasının boyutunu Söyle Rar Boyutunu değil 500 Mb İndirdik 4 Gb Oldu !! :S (Real Racing 3)

o arkadaş konuya bakmıyo sanırım, wifi ile çek rr3 ü 1.04b falan ve 3.5gb olanı ben açamadım

Mhmmd Ali

Mhmmd Ali

Üye
:tşk:

bobis

bobis

Üye
Bf bad company nasil yukleniyor hocam anlatirsan mutlu olurump

Cyber1997

Cyber1997

Üye
Ya bu vice city 1 aydir calistiramiyorum oyun açılıyo bi yükleme gibi bisey cikiyo failed dio bende kapatiyom kurban oluyum yardim edin

anl989

anl989

Üye
Başka oyun yüklermisin yeni oyunlardan mesela asphalt 8 noolur güncelleme

blackteam1

Üye
BEYLER YARDIM EDİN Ben bazı Oyunları Atarken sD sini Telefon Bu dosyayı GÖrmeyebilir/Çalıştıramayabilir Gibi Hata alıyorum Ve oyun çalışmıyor Hata nedendir Ve Nasıl düzeltilir Yardım Ediniz

M.F.E

Üye
Teşekkürler

- - - Eklendi - - -

badb0y06

Üye
Ya bu vice city 1 aydir calistiramiyorum oyun açılıyo bi yükleme gibi bisey cikiyo failed dio bende kapatiyom kurban oluyum yardim edin

wifi açık gir, alet nedir kasma ihtimali var bide uyumsuz olabilir, tabletmi telefonmu ismini yazarsan yardım eden çıkar

studyoalper

Üye
Arkadaşlar yardım edin şimdi real racing 3ü apk ve sd sini indirdim
Apk yi kurdum once cihaza sonra sd yi sd card (exsdcard değil ) a data ya attım sonra oyunumu kurucam tekrar nasıl yapıcam bi en baştan anlatırmısınz lütfen ! cihat note 1

anl989

anl989

Üye
Apk yi kurdum once cihaza sonra sd yi sd card (exsdcard değil ) a data ya attım sonra oyunumu kurucam tekrar nasıl yapıcam bi en baştan anlatırmısınz lütfen ! cihat note 1

Real racing 3 apk yi yükle (ama açma) sonra oyunun datasını winrarla çıkart çıkan dosyayı (sd kart/android/data bölümüne at) oyunu aç bu kadar :)

- - - Eklendi - - -

Real racing 3 apk yi yükle (ama açma) sonra oyunun datasını winrarla çıkart çıkan dosyayı (sd kart/android/data bölümüne at) oyunu aç bu kadar :)

- - - Eklendi - - -

artist0064

artist0064

Üye
gta 3 acilmiyor. (ilk soruyo accept ikincide geri tuşuna sonrada menü tuşuna basıp bildirim çubuğundan geri girdiğimde bir süre bekleyip uygulama yanit vermiyor hatasi aliyorum)
(Uygulama yoneticisinden datayi goruyor)

Üst Alt