600-700 TL Telefon Önerisi ?

Sponsorlu Bağlantılar

-Hokage-

-Hokage-

Üye
    Konu Sahibi
600-700 TL Telefon Önerisi ?
Beyler bütçem 600 TL. Hadi zorlasam 700 TL. GM Discovery istiyorum ama hiçbir yerde stokta yok ön siparişte yok bazı yerlerde üretim durdu yazıyor.Bende işi şansa bırakmamak için bi B planı yapıyorum diyeyim.Yani 2. bi telefon bakayım hazırda dursun diye.

0 ya da 2. el telefon öneri bekliyorum.Her şeyden önce Ekran ve İnternet performansı iyi olsun. Çok filim izlerim.İnternetede çok girerim. Aslında oyunda çok oynarım ama bu fiyata oyun performansı iyi olacak telefon pek sanmıyorum.

ve bir soru daha sorayım hazır konu açmışken.Bi almancı geldi 350 tlye sıfır ayarında 3G S satıyor. 8gb. Alınır mı bu fiyata ?

Hadi bekliyorum up up up :D

tugrulcan95

Üye
S3 Mini tavsiye ederim.

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Motorola razr xt910 ikinci el araştır bulursan güzel telefon :)

smh60

smh60

Üye
S3 Mini

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Motorola razr razr razr bence araştır s3mini yazık o paraya

enesrsln

enesrsln

Üye
Bence ne yap ne et General Mobile Discovery al. Oyun çok oynuyormuşsun. General Mobile Discovery oyun performansı harika.

hikmet366

hikmet366

Üye
discovery al

by-pegasus

Üye
lumialarında internet güzel ama internet hakkını bulut ediyorlar

fk555897

fk555897

Üye
3GS'e hiç bulaşma eskidi artık. 0 Samsung Galaxy S3 mini veya 2. El iPhone 4 öneririm. Ü

Shorty Meeks

Shorty Meeks

Üye
artık gmd karaborsada m.sahibinden.com/classifiedDetail.html?id=132241715

age101

Üye
s3 mini tabikide en ideali ama oyun diyorsam GM discovery ama ben s3 mini taraftarıyım

blackaid

blackaid

Üye
discovery fırsatçıların eline düştü 3gs sakın alma eski bir telefon hem ilerde elinde kalabilir

DalvikCache

DalvikCache

Üye
ikinci el s2

222112

222112

Üye
LG Optimus l5 falan var onlara bak fiyat da iyi

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
kardeş nerde oturuyorsun?

- - - Eklendi - - -

burda bı telpa dukkanına sordum pazartesı salı gmd gelır dedı sen de ordakı telpa bayılerını gez sor bulursun inşallah

-Hokage-

-Hokage-

Üye
    Konu Sahibi
Aylar önce GM Discovery aldım. Genel olarak memnunum ama hiç sorun cıkarmıyor da diyemem USB Soketi, ekran vs.

Konu kapatılabilir...

mkarahanlı

mkarahanlı

Üye

iyi söylüyosunuzda yok ki hiçbir yerde her eyrde tükenmiş ... Üretimn durdugunu söyleyenler var
Ben bu sabah radyoda dinledim gold da varmış 4 gb 599 tl 16 gb lık da vardır bence.

nokia 603

Üye
huawei g610 derim şuan 600 tl bütçe var aslında lg de mantıklı geliyor ama huawei e daha yakınım

caps6

caps6

Üye
zaten konuyu açan kapatılabilir yazmış telefonu almış sorunlarıyla bile uğraşmış