Magic Dosbox ile Windows 95 + Klasik Pc Oyunlarını Oynama Detaylı Anlatım

Sponsorlu Bağlantılar

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
    Konu Sahibi
Win95 dosyanı indiremiyorum. Sanırım linkte yada mediafire de sorun var.
Linkte sorun yok senin tarayıcında yada telefondan indiriyorsan telefonundaki tarayıcıda vardır bir sorun. Şimdi kontrol ettim.

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Linkte sorun yok senin tarayıcında yada telefondan indiriyorsan telefonundaki tarayıcıda vardır bir sorun. Şimdi kontrol ettim.
Chorome ile indiremiyorum maalesef.
Edit :
Başka bir browser ile indirmeye başladım. 128 kbps ile ancak bir kaç saate iner. %3 ancak oldu.

Son düzenleme:
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
    Konu Sahibi
Ona benim yapabileceğim bir şey yok. Ben firefoxla da opera ile de gayet hızlı indiriyorum.

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Ona benim yapabileceğim bir şey yok. Ben firefoxla da opera ile de gayet hızlı indiriyorum.
Türkcell sınırsız paketim var. Bağlantı hızım düşük olduğu için dert etmiyorum. Ancak iner. Download başladı o bana yeter.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
    Konu Sahibi
Valla şu anda telefonum bozuldu o yüzden bir şey diyemicem root yapayım derken bozduk aleti teknik servise vericem.

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Valla şu anda telefonum bozuldu o yüzden bir şey diyemicem root yapayım derken bozduk aleti teknik servise vericem.
Yeniden flaşlasanız telefonu? Belki ROM atarak kurtarabilirsin?

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
    Konu Sahibi
İki günden beri uğraşıyorum daha da fazla kurcalayıpta hepten kullanılamaz hale getirmek istemiyorum.

turancen

turancen

Üye
İki günden beri uğraşıyorum daha da fazla kurcalayıpta hepten kullanılamaz hale getirmek istemiyorum.
Telefonu download moda alıp orjinal rom yükleyebilirsin, ben j7 prime kaç sefer brick yaptım download moda açıldığı sürece sıkıntı olmuyor.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
    Konu Sahibi
Tamam smart switch ile yaptım üç gündür odin ile uğraşıyorum smart switch ile ne kadar kolaymış bir daha root filan uzak dursun bir MC 4 oynayalım dedik az kalsın telefondan oluyorduk. Neyse bundan sonra konu dışı mesaj yazılmasın lütfen.
Deneyipte kullanan var mı? Kimse denedim kurdum oynuyorum oldu filan diye bir şey yazmadı da henüz. Varsa bir sorun problem söyleyin kontrol edip düzenleyeyim.

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Tamam smart switch ile yaptım üç gündür odin ile uğraşıyorum smart switch ile ne kadar kolaymış bir daha root filan uzak dursun bir MC 4 oynayalım dedik az kalsın telefondan oluyorduk. Neyse bundan sonra konu dışı mesaj yazılmasın lütfen.
Deneyipte kullanan var mı? Kimse denedim kurdum oynuyorum oldu filan diye bir şey yazmadı da henüz. Varsa bir sorun problem söyleyin kontrol edip düzenleyeyim.
Programları şimdi indiriyorum. Telefonum kapandı da. Bir de 98 se dosyaları paylaşma şansın var mı acaba ?

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
    Konu Sahibi
Valla programları d ye kurmaya kalkarsan hatalar veriyor haberin olsun neden öyle bir şey yapıyor bende anlamadım. Photoshop u c sürüsüne kur diğerlerini d ye kur gelen hatalara tamam a bas geç kuruluyor programlar ben kurmuştum ama dediğim gibi emülatörden kaynaklı hatalar veriyor maalesef. Ben de limbo pc emülatör ile kullanıyorum win 95 i. 98 bu emülatör için yok dedim kardeşim dosya lazım onu da yapmamış adamlar.
Yarın limbo pc emülatör için windows 98 kurar eklerim buraya ancak ondan da fazla bir şey bekleme.

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Valla programları d ye kurmaya kalkarsan hatalar veriyor haberin olsun neden öyle bir şey yapıyor bende anlamadım. Photoshop u c sürüsüne kur diğerlerini d ye kur gelen hatalara tamam a bas geç kuruluyor programlar ben kurmuştum ama dediğim gibi emülatörden kaynaklı hatalar veriyor maalesef. Ben de limbo pc emülatör ile kullanıyorum win 95 i. 98 bu emülatör için yok dedim kardeşim dosya lazım onu da yapmamış adamlar.
Yarın limbo pc emülatör için windows 98 kurar eklerim buraya ancak ondan da fazla bir şey bekleme.
Telefonun dahili hafızasını göremedim bilgisayarımdan. Bir de programları nereden kurabiliriz. Elimde PC yok o büyük sıkıntı benim için.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
    Konu Sahibi
Abi google a yazıcan bulucan old apps yaz bir iki tane site cikiyor ben bile zor buldum bu programlari bilgisayar olmadan programlari nasil atican hdd ye.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
    Konu Sahibi
Win 98 iptal oldu kimse beklemesin.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
    Konu Sahibi
hayırlısı be gözüm. Linux denedin mi hiç ? Pardus falan ? (PC olmayınca gerçekten büyük ızdırap

Kardeşim o işletim sistemlerini telefonunda çalıştıramazsın daha önce de anlattım onlar büyük sistemler ve iyi bir yazılım lazım. Windows 95 bile daha tam kapasiteli çalışmıyor. Limbo Pc Emülatör var o da yalnızca belli başlı küçük linux sürümleri için çıktı.

turancen

turancen

Üye
Selamlar, konuyu hortlattım ama ne edim, hoşuma gidiyor bu eski programları kullanmak :D
s20fe kullanıyorum, haliyle uçan bir telefon
telde nintento swich oyunları,ps1,ps2,gamecube vs binlerce oyunu rahatlıkla oynayabiliyorum.
xemu programı ile normal win 10 gibi yazılım sayesinde onlarca oyunu açıyor.
şahsen mafia 1, age of empires 2 hd, rollcage stage 2 açıp oynadım, hatta bazı yerlerde the wicher 3 açanı bile gördüm.. :D
şimdi bu programa sardım, programı ben zamanında satın almıştım, şimdi ekmeğini yeme vakti geldi..
Neyse kurcaladıktan sonra tekrar yorum yazarım.
Selametle

• Cool
Tepkiler: DeV/AsA
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Selamlar, konuyu hortlattım ama ne edim, hoşuma gidiyor bu eski programları kullanmak :D
s20fe kullanıyorum, haliyle uçan bir telefon
telde nintento swich oyunları,ps1,ps2,gamecube vs binlerce oyunu rahatlıkla oynayabiliyorum.
xemu programı ile normal win 10 gibi yazılım sayesinde onlarca oyunu açıyor.
şahsen mafia 1, age of empires 2 hd, rollcage stage 2 açıp oynadım, hatta bazı yerlerde the wicher 3 açanı bile gördüm.. :D
şimdi bu programa sardım, programı ben zamanında satın almıştım, şimdi ekmeğini yeme vakti geldi..
Neyse kurcaladıktan sonra tekrar yorum yazarım.
Selametle
O gördüklerinin yüzde doksanı sahtedir. Telefonda switch emülatörü nerde var? Citra emülatörü var ama o da stabil değil. Sadece 3ds oyunlarını açıyor. Xemu hiç duymadım. Ben bu işleri bıraktım zaten boşa zaman kaybı win95. Xemu Xbox emülatörü sen nasıl telefona kurup mafia oynayabiliyorsun? Doğru düzgün çalışan PS2 emülatörü bile yok daha android için.

turancen

turancen

Üye
O gördüklerinin yüzde doksanı sahtedir. Telefonda switch emülatörü nerde var? Citra emülatörü var ama o da stabil değil. Sadece 3ds oyunlarını açıyor. Xemu hiç duymadım. Ben bu işleri bıraktım zaten boşa zaman kaybı win95. Xemu Xbox emülatörü sen nasıl telefona kurup mafia oynayabiliyorsun? Doğru düzgün çalışan PS2 emülatörü bile yok daha android için.
Kardeşim kusura bakma ama uyanında balığa gidelim. Cidden bu soruyu soruyormusun. Yakında telde gta4 gta5 açan emulator olacak, biraz araştırma yapsanız iyi olur, koca dünya sadece bu forumdan ibaret değil. Bak bu video bana ait, nintendo switch oyunu olan mario futbolu oynuyorum. Gayette güzel oynatıyor. Bundan daha fazlası var telimde

nintendo switch oyun içi video
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Üst Alt