Magic Dosbox ile Windows 95 + Klasik Pc Oyunlarını Oynama Detaylı Anlatım

Sponsorlu Bağlantılar

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
    Konu Sahibi
Magic Dosbox ile Windows 95 + Klasik Pc Oyunlarını Oynama Detaylı Anlatım
SEVGİLİ YÖNETİCİLERİMDEN KONUMU ONAYLAMALARINI RİCA EDİYORUM. EĞER KONUM İLGİ GÖRÜRSE GÜNCEL TUTACAĞIM.
DESTEKLENEN OYUNLAR LİSTESİ VE WİNDOWS 95 CD'Sİ EKLENİP KONU GÜNCELLENMİŞTİR.

Uzun araştırmalarım sonucunda sorunsuz çalışan bir emülatör buldum. Artık bu emülatör ile hem klasik pc oyunlarını çalıştırabilirsiniz hem de Windows işletim sistemlerini kullanabilirsiniz. Hepsini detaylı bir şekilde bu konuda anlatacağım.

Windows 95:
-Tam ekran Windows deneyimi,
-32 Bit'e kadar renk desteği,
-Ekran kartı desteği,
-Sesli,
-Hızlı ve sorunsuz,
-Temiz sıfır kurulum Türkçe Windows 95'tir. İnternette dolaşan dosyaları bozuk ve sorunlu olan değil. Orjinal cd'den yükledim sorunsuz çalışmaktadır.
-Eksi olarak Windows 95 nadiren hata verebiliyor o da emülatörden ya da işletim sisteminden kaynaklı bir sorun sanırım ona çözüm yok.

Emülatörü ve uygulamaları kullanabilmeniz için gerekenler:
-Orta seviye veya üst seviye bir telefon/tablet, (Giriş seviyesi cihazlardan kesinlikle verim alamazsınız.)
-Telefon hafızasında minimum 5 gb boş alan, (Windows 95 için 512 mb, 2 gb hdd ve oyunlar için)
-Minimum 1 gb ram, en az çift çekirdekli işlemci, (Cihazınız ne kadar iyi olursa o kadar rahat ve hızlı kullanırsınız.)
Emülatörü rahat kullanabilmek için iyi bir telefona ya da tablete ihtiyacınız var.

Magic Dosbox Emülatörü Desteklenen MS-DOS Oyunları Listesi:

Dune 1,2
Command and Conquer 1
Command and Conquer 1 : Cover ops
Command and Conquer : Red Alert
Earth 2140
KKND Y*
Heroes of Might and Magic 1
Heroes of Might and Magic 2
Warcraft 1,2 Y
Master of Orion 1,2
X-Com Ufo : Enemy unknown
X-Com: UFO Defense
Panzel General
Jagged Alliance 1
Dungeon Keeper
Simcity
Simfarm
Simcity 2000
Civilization 1
Populous 2
Caesar 1,2
Settlers 1
Settlers 2
Reunion
Might and Magic 1-5
Realms of Arkania 1,2,3 [320×200]
Dungeon Master 1
Dungeon Master 2 [640×200]
Albion
Lands of Lore 1
Lands of Lore 2
The Elder Scrolls : Arena
The Elder Scrolls II: Daggerfall Y [320×200](only ingame)
Betryal at Krondor
Eye of Beholder 1,2,3
Wizardry 7 Y
Bard’s tale 1,2,3
Fallout 1
Ultima 1-5
Ultima 6-8
Worlds of Ultima: Savage Empire
Worlds of Ultima: Martian Dreams
Darklands
Anvil of Dawn
AD&D Dungeon Hack
AD&D: Gateway to the Savage Frontier
AD&D Unlimited Adventures
Bloodstone
The Dark Heart of Uukrul
Darksun 1,2
Dusk of the Gods
Heimdall 2
Hero Quest
Ishar 1,2,3
Hexx: Heresy of the Wizard
Legend 1,2
Magic Candle 2,3
Menzoberranzan
Ravenloft 1,2
Shadow of Yserbius
Telengard
The Summoning
Times of Lore
Ultima Underworld 1
Ultima Underworld 2
Wacky wheels
Micro machines 2
Need For Speed
Duke nukem
Duke nukem 3d
Doom
Doom2
Wolfenstein 3D
Blood
Raptor
Redneck Rampage
Strife
Realms of the Haunting
Descent 1,2
Street fighter 2
Airborne ranger
System Shock 1
Blackthorne
Hocus pocus
Jazz Jackrabbit
Abuse
Prince of Persia
Pac-Man
Dave
Dave2
Dave4
Monkey Island 1,2
Rex Nebular
Tintin
The Last Express
Star Trek: 25th Anniversary
Star Trek: Judgement Rites
Robinson’s Requiem

Magic Dosbox Emülatörü Desteklenen WİNDOWS Oyunları Listesi:
Fallout 2
Diablo 1
Diablo 2 (currently slow)
Age of Empires
Jazz Jackrabbit 2
Brave soul
StarCraft 1
Dune 2000
KKnD 2
Commandos: Behind Enemy Lines
Civilization 2
Mission force cyberstorm

OYUNLARIN HEPSİNİN ÇALIŞACAĞININ GARANTİSİ YOK LİSTEDE YER ALAN ÇOĞU OYUN İÇİN İYİ BİR CİHAZ GEREKİYOR.
Dosyalar:
Magic Dosbox Emülatör:

Windows 95 ve Mgc dosyası:

Resimlerle detaylı anlatım:
Magic dosbox emülatörünü kurduktan Windows 95 ve mgc dosyasını doğrudan telefon hafızasının içine atın.
Ardından emülatörü çalıştırarak aşağıdaki işlemleri sırası ile yapın:

Eğer işlemleri doğru yaptıysanız yukarıdaki gibi Windows'un açıldığını göreceksiniz. Aynı işlemleri Fallout ve diğer oyunlar içinde yapacaksınız.
Emülatörün desteklediği her oyunun mgc dosyasını emülatörde tanıtarak Windows 95 üzerinden oyunu yükleyerek çalıştırabilirsiniz. Windows 95'i sorunsuz çalıştırmayı başardıktan sonra sıra geldi Fallout 2'yi emülatörde nasıl çalıştıracağınıza.

Dosyalar:
Fallout 2 Oyunu (Boyutu 600 Mb.)

Winimage:

Önce tüm dosyaları indirin. Hdd, mgc ve Fallout 2.img oyun dosyasını tek bir klasörde toplayın. Winimageyi de bilgisayarınıza kurduktan sonra aşağıdaki adımları tek tek uygulayın:

Dosyaları telefon hafızasına attıktan sonra emülatörü çalıştırın. Artı simgesine tıklayarak Windows 95 için yaptığınız işlemleri tekrar edin ve import profile kısmında Fallout_2_byBruenor.mgc dosyasını seçerek Fallout 2'yi emülatöre ekleyin Emülatöre ekledikten sonra oyunu çalıştırın ve son işlemleri yapın:

Fallout 2.img dosyasını seçebilmek için dosya türünü all files olarak değiştirin.

YUKARIDA ANLATTIKLARIMIN VİDEOLARI:

İlk bölümde Windows kurulumu anlatıldığı için konuya eklemiyorum.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

WİNDOWS 95 PROGRAMLARI CD Sİ:
Bu dosyanın içinde Windows 95'te kullanabileceğiniz programlar yer almaktadır. Resimler diğer dosyaları da ayrı ayrı konuya ekleyeceğim; tek parça halinde mediafireye yüklemesi çok uzun sürdüğünden parça parça parça konuya ekleyeceğim. Programları kurarken çeşitli hatalar veriyor maalesef o konuda yapabileceğim bir şey yok. Programlar kuruluyor bazıları çalışmayabilir bu da emülatörden kaynaklı olması lazım. Photoshop'u kurun ilk önce sonra çalıştırmayı deneyin hata verirse sistemi resetleyip tekrar açın çalışacaktır. Dosyayı Winimage ile sürükle bırak yaparak hdd'ye atabilirsiniz.

Programlar:

Görseller:

ÖNEMLİ NOT: WİNDOWS'A RESET ATTIĞINIZ ZAMAN EMÜLATÖRDEN DOLAYI WİNDOWS TEKRAR AÇILMIYOR O YÜZDEN EMÜLATÖRDEN ÇIKIP TEKRAR AÇMANIZ GEREKMEKTE.

TÜM İŞLEMLERİ DOĞRU YAPTIYSANIZ EMÜLATÖRÜ VE OYUNU SORUNSUZ ÇALIŞTIRABİLRSİNİZ. 2 GÜNLÜK EMEK VAR LÜTFEN EMEĞİME SAYGI GÖSTERİNİZ; BAŞKA FORUMLARDA PAYLAŞACAK OLAN ARKADAŞLARIM DA LÜTFEN BENDEN İZİN ALDIKTAN SONRA PAYLAŞSINLAR.
DİĞER OYUNLARI DA DENEDİKTEN SONRA KONUYA EKLEYECEĞİM.
WİNDOWS 95 CD'Sİ HAZIRLAYACAĞIM İÇİNDE WİNDOWS'TA KULLANABİLECEĞİNİZ BİR SÜRÜ ŞEY EKLEYECEĞİM.
KONU İLGİ GÖRÜRSE GÜNCEL TUTACAĞIM.
WİNDOWS NADİREN HATA VEREBİLİYOR, AYNI ŞEKİLDE OYUNLAR DA HATA VEREBİLİR. DAHA ÖNCE DE SORULDU BU EMÜLATÖRLE DE
İNTERNETE GİREMEZSİNİZ LÜTFEN BİR DAHA İNTERNET İLE İLGİLİ SORU SORMAYIN.
BU EMÜLATÖRLERİN YAPILMA AMAÇLARI SADECE KLASİK PC OYUNLARINI ÇALIŞTIRMAK.
EMÜLATÖRÜN DESTEKLEDİĞİ OYUNLARI DA KONUYA EKLEYECEĞİM.
TÜM OYUNLARIN, PROGRAMLARIN VE WİNDOWS'UN SORUNSUZ ÇALIŞACAĞININ GARANTİSİ YOK HEPSİNİ DENEYEREK GÖREBİLİRSİNİZ
BEN BİR HAFTADIR SORUNSUZ KULLANIYORUM.

WİNİMAGE DOSYASI İLE HDD'NİN İÇİNE İSTEDİĞİNİZ DOSYALARI ATARAK WİNDOWS ÜZERİNDE DENEYEBİLİRSİNİZ.
YALNIZCA WİNDOWS 95 ÇALIŞMAKTADIR DİĞER İŞLETİM SİSTEMLERİ DESTEKLENMEMEKTEDİR. WİNDOWS 98 İÇİN BAŞKA EMÜLATÖR VAR ANCAK
ONLA DA FAZLA BİR ŞEY YAPAMAZSINIZ.
TEŞEKKÜR ETMEYİ UNUTMAYIN ;)

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: 5arg0n, taylan08, DeV/AsA ve 7 diğerleri

turancen

turancen

Üye
Win 98 için 256renk desteği varmı acaba, sadece win95 mi çalışıyor 256renkte

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
SEVGİLİ YÖNETİCİLERİMDEN KONUMU ONAYLAMALARINI RİCA EDİYORUM. EĞER KONUM İLGİ GÖRÜRSE GÜNCEL TUTACAĞIM.

Uzun araştırmalarım sonucunda sorunsuz çalışan bir emülatör buldum. Artık bu emülatör ile hem klasik pc oyunlarını çalıştırabilirsiniz hem de Windows işletim sistemlerini kullanabilirsiniz. Hepsini detaylı bir şekilde bu konuda anlatacağım.

Windows 95:

-Tam ekran Windows deneyimi,
-32 Bit'e kadar renk desteği,
-Ekran kartı desteği,
-Sesli,
-Hızlı ve sorunsuz,
-Temiz sıfır kurulum Türkçe Windows 95'tir. İnternette dolaşan dosyaları bozuk ve sorunlu olan değil. Orjinal cd'den yükledim sorunsuz çalışmaktadır.

Emülatörü ve uygulamaları kullanabilmeniz için gerekenler:
-Orta seviye veya üst seviye bir telefon/tablet, (Giriş seviyesi cihazlardan kesinlikle verim alamazsınız.)
-Telefon hafızasında minimum 5 gb boş alan, (Windows 95, 2 gb hdd ve oyunlar için)
-Minimum 1 gb ram, en az çift çekirdekli işlemci, (Cihazınız ne kadar iyi olursa o kadar rahat ve hızlı kullanırsınız.

Dosyalar:
Magic Dosbox Emülatör:

Windows 95 ve Mgc dosyası:

Resimlerle detaylı anlatım:
Magic dosbox emülatörünü kurduktan Windows 95 ve mgc dosyasını doğrudan telefon hafızasının içine atın.
Ardından emülatörü çalıştırarak aşağıdaki işlemleri sırası ile yapın:

Eğer işlemleri doğru yaptıysanız yukarıdaki gibi Windows'un açıldığını göreceksiniz. Aynı işlemleri Fallout ve diğer oyunlar içinde yapacaksınız.
Emülatörün desteklediği her oyunun mgc dosyasını emülatörde tanıtarak Windows 95 üzerinden oyunu yükleyerek çalıştırabilirsiniz. Windows 95'i sorunsuz çalıştırmayı başardıktan sonra sıra geldi Fallout 2'yi emülatörde nasıl çalıştıracağınıza.

Dosyalar:
Fallout 2 img (600 mb boyutu olduğu için ben upload edemedim.)

Winimage:

Önce tüm dosyaları indirin. Hdd, mgc ve Fallout 2.img oyun dosyasını tek bir klasörde toplayın. Winimageyi de bilgisayarınıza kurduktan sonra aşağıdaki adımları tek tek uygulayın:

Dosyaları telefon hafızasına attıktan sonra emülatörü çalıştırın. Artı simgesine tıklayarak Windows 95 için yaptığınız işlemleri tekrar edin ve import profile kısmında Fallout_2_byBruenor.mgc dosyasını seçerek Fallout 2'yi emülatöre ekleyin Emülatöre ekledikten sonra oyunu çalıştırın ve son işlemleri yapın:

Fallout 2.img dosyasını seçebilmek için dosya türünü all files olarak değiştirin.

YUKARIDA ANLATTIKLARIMIN VİDEOLARI:

İlk bölümde Windows kurulumu anlatıldığı için konuya eklemiyorum.

ÖNEMLİ NOT: WİNDOWS'A RESET ATTIĞINIZ ZAMAN EMÜLATÖRDEN DOLAYI WİNDOWS TEKRAR AÇILMIYOR O YÜZDEN EMÜLATÖRDEN ÇIKIP TEKRAR AÇMANIZ GEREKMEKTE.

TÜM İŞLEMLERİ DOĞRU YAPTIYSANIZ EMÜLATÖRÜ VE OYUNU SORUNSUZ ÇALIŞTIRABİLRSİNİZ. 2 GÜNLÜK EMEK VAR LÜTFEN EMEĞİME SAYGI GÖSTERİNİZ; BAŞKA FORUMLARDA PAYLAŞACAK OLAN ARKADAŞLARIM DA LÜTFEN BENDEN İZİN ALDIKTAN SONRA PAYLAŞSINLAR.
DİĞER OYUNLARI DA DENEDİKTEN SONRA KONUYA EKLEYECEĞİM. AYRICA WİNDOWS 95 CD'Sİ HAZIRLAYACAĞIM OYUNLAR PROGRAMLAR FİLAN OLACAK İÇİNDE.
KONU İLGİ GÖRÜRSE GÜNCEL TUTACAĞIM.
WİNDOWS NADİREN HATA VEREBİLİYOR, AYNI ŞEKİLDE OYUNLAR DA HATA VEREBİLİR.
EMÜLATÖRÜN DESTEKLEDİĞİ OYUNLARI DA KONUYA EKLEYECEĞİM.
TÜM OYUNLARIN, PROGRAMLARIN VE WİNDOWS'UN SORUNSUZ ÇALIŞACAĞININ GARANTİSİ YOK HEPSİNİ DENEYEREK GÖREBİLİRSİNİZ
BEN BİR HAFTADIR SORUNSUZ KULLANIYORUM.

WİNİMAGE DOSYASI İLE HDD'NİN İÇİNE İSTEDİĞİNİZ DOSYALARI ATARAK WİNDOWS ÜZERİNDE DENEYEBİLİRSİNİZ.
WİNDOWS 98 VE 2000'DE İSTEK OLURSA DENEYİP KONUYA EKLEYEBİLİRİM.
TEŞEKKÜR ETMEYİ UNUTMAYIN ;)
Windows 98 Se ile deneyebilirsiniz misiniz? Eğer 98 Se sağlam çalışırsa bir kaç oyun deneyeceğim.
Win 98 için 256renk desteği varmı acaba, sadece win95 mi çalışıyor 256renkte
256 renk desteği var win 98 de.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
    Konu Sahibi
Windows 98 Se ile deneyebilirsiniz misiniz? Eğer 98 Se sağlam çalışırsa bir kaç oyun deneyeceğim.

256 renk desteği var win 98 de.

Windows 98 i dün denedim bu emülatörde çalışmadı çünkü mgc dosyası yok.
emülatörün yapılma amacı dos oyunlarını çalıştırmak windows kurup kullanmak değil mgc dosyası olamadan bu emülatörde başka windows çalışmaz ben çalışan oyunları konuya ekleyeceğim.
119 kişinin yarısından fazlası misafir üye dosyaları indirip yüklüyorlar çekip gidiyorlar. Foruma üye olmayanların konuları veya linkleri görmeleri engellenirse herkesin emekleri de boşa gitmemiş olur. Ben bu konuyu açmak için 2 günümü verdim.

• Beğen
Tepkiler: taylan08, DeV/AsA ve Aybin.Kilic
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Bu emulatör olayının iyice gelişmesi gerek . Bazı telefonlarda 4 gb ram 16 gb hafıza 2.00 ghz işlemci ve adreno 530 gpu var . Bu telefona androidle ne yükleyebilirsin ki en fazla şöyle nfsu2 yükleyelim de telefon ne kadar bilgisayar olabiliyormuş onu görelim artık . Böyle telefonlarda sadece sosyal medya olmaz abi . Ilerde solid works ta yükleriz

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
    Konu Sahibi
Meraklısı çokta işte ilgilenen maalesef bir elin parmakları kadar ben de istiyorum tabii ki tam teşekküllü bir emülatör çıkartılsın virtual pc gibi. Dosboxla, Limbo Pc Emülatörlerle olacak şeyler değil ancak şöyle bir sorun var hdd kapasitesi telefonlar için ne kadar ayırabilirsin? Bir Xp kurmak için en az 5 gb boş alan gerekiyor kaldı ki Windows Xp bile virtual pc'lerde hala tam sağlıklı çalışmıyor. İleride belki bu işin büyükleri mobil versiyonlarını yaparlar şimdilik mobilde windows bu kadar çalıştırılabiliyor ayrıca bu emülatörlerin de geliştirilmesi 2-3 senede bir kere yapılıyor.
Bir iki tane oyunu deneyip konuya ekleyeceğim oyunların boyutlarının çok büyük olmasından dolayı kotamı fazla kullanmak istemiyorum o yüzden geri kalan oyunların sadece dosyalarını eklicem isteyen indirip deneyebilir. Windows 95 cd içine mp3 te atıcam istediğiniz bir şarkı filan varsa söyleyin ona göre düzenlemesini yapayım.

• Beğen
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Meraklısı çokta işte ilgilenen maalesef bir elin parmakları kadar ben de istiyorum tabii ki tam teşekküllü bir emülatör çıkartılsın virtual pc gibi. Dosboxla, Limbo Pc Emülatörlerle olacak şeyler değil ancak şöyle bir sorun var hdd kapasitesi telefonlar için ne kadar ayırabilirsin? Bir Xp kurmak için en az 5 gb boş alan gerekiyor kaldı ki Windows Xp bile virtual pc'lerde hala tam sağlıklı çalışmıyor. İleride belki bu işin büyükleri mobil versiyonlarını yaparlar şimdilik mobilde windows bu kadar çalıştırılabiliyor ayrıca bu emülatörlerin de geliştirilmesi 2-3 senede bir kere yapılıyor.
Bir iki tane oyunu deneyip konuya ekleyeceğim oyunların boyutlarının çok büyük olmasından dolayı kotamı fazla kullanmak istemiyorum o yüzden geri kalan oyunların sadece dosyalarını eklicem isteyen indirip deneyebilir. Windows 95 cd içine mp3 te atıcam istediğiniz bir şarkı filan varsa söyleyin ona göre düzenlemesini yapayım.
Kişisel bir istek : Sevcan Orhan Çeşmi siyahım . Şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
    Konu Sahibi
Kişisel bir istek : Sevcan Orhan Çeşmi siyahım . Şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum

O sorun değil dosyayı buraya koyduğumda herkes indirdiğinde herkeste olacak zaten o mp3. Konum daha çok ilgi görse keşke. Misafir diye gözüküyor ben şimdi forumları gezsem yarısında bu konu vardır. Neyse şu oyunları da ekledikten sonra konuya Windows 95 cd sini hazırlamaya başlayacağım.

• Beğen
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Konuyu ilgiyle takip ediyorum.Kesinlikle kuracağım. Bu arada emeklerin için teşekkür ediyorum.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
    Konu Sahibi
İnan bana meraklısı olmasam bu işlerin bu kadar üstünde bile durmazdım bilgisayarımda bile sanal pc kurup kullanıyorum nostaljiyi eski şeyleri seviyorum yıllarca Windows 98 kullandım, hiçbir işletim sistemi onun yerini dolduramadı hala da dolduramıyor.

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
İnan bana meraklısı olmasam bu işlerin bu kadar üstünde bile durmazdım bilgisayarımda bile sanal pc kurup kullanıyorum nostaljiyi eski şeyleri seviyorum yıllarca Windows 98 kullandım, hiçbir işletim sistemi onun yerini dolduramadı hala da dolduramıyor.
Nfs2 Se oynamayı özledim be üstad. Fzr2000 hile ile en son arabayı açardık...Sırf o oyun için bekliyorum

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
    Konu Sahibi
Nfs2 Se oynamayı özledim be üstad. Fzr2000 hile ile en son arabayı açardık...Sırf o oyun için bekliyorum

Ps1 emülatörü ile nfs serisini oynayabilirsin ben şu anda ps1 oyunlarını oynuyorum zaten. İlk çıkan Nfs'yi çalıştırıyor olması lazım bu emülatör onu da denicem. Sen ps1 emülatörünü indir at ona oyna rahat rahat.

turancen

turancen

Üye
Need for speed underground 2 ps1 e yok yok yok, olsa hiç kaçırmam. ps2 ye çıkmış maalesef.
10 tane ps1 oyunu var telefondan oynuyorum hepsini.
win95 te midtown madness1 açmayı düşünüyorum :D

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
    Konu Sahibi
Ben underground demedim ki arkadaşta NFS 2 demiş zaten dikkatli okursan. Benimde en sevdiğim oyundur NFS 2 SE. Midtown Madness ile hiç uğraşma yukarıda büyük liste hazırladım ordaki oyunların bile tam kapasite ile çalışıp çalışmayacağının garantisi yok. Bu emülatörde Midtown Madness gibi büyük 3D oyunları oynayamazsın desteği yok. 205 kişi bakmış iki kişi konu ile ilgileniyor. Zaten o bakanların çoğu misafir.
Windows 95 cd'si hazır şimdi upload ediyorum bitsin konuya resimlerle birlikte ekleyeceğim. :)

• Beğen
turancen

turancen

Üye
Magic DosBox kendi sitesinde oyunlar için nasıl mgc yapılır anlatıyormuş :D ben midtown madness1 e uğraşıyorum, bakalım başarabilecekmiyim, eğer olursa, win98 yükleyip underground2 yi deneme şansım olabilir :D

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
    Konu Sahibi
Magic DosBox kendi sitesinde oyunlar için nasıl mgc yapılır anlatıyormuş :D ben midtown madness1 e uğraşıyorum, bakalım başarabilecekmiyim, eğer olursa, win98 yükleyip underground2 yi deneme şansım olabilir :D

Programları kurmak işkence sürekli hata verip duruyor, hata verdiği zamanda windowsu açmak ayrı bir dert daha önce de söyledim mgc dosyası olmadan Windows 98 çalıştıramazsın ayrıca çalıştırsan bile emülatörden dolayı değil Mitdown Madness'i, Motorcross Madness'i bile oynayamazsın. Bu emülatörü öyle çok ahım şahım bir şey sanma sen önce yukarıda listede yazanları bir çalıştır MM'ye de sıra gelir. Photoshop kurdum bir dünya sorunla, winamp kurana kadar canım çıktı. Diğer emülatörde hata vermiyordu bu emülatör çok sorunlu. Dün Age Of Empires indirdim denedim çalışmadı, NFS 1'i attım oyuna bile girmeden hata veriyor kitleniyor Windows.

-Programlar konuya eklenmiştir.

Son düzenleme:
bbakkus

bbakkus

Üye
Teşekkürler uzun bi aradan sonra 95 kullanmak iyi geldi

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Siz baya olayı aşmıssınız . Ben sadece xiami music uygulamasında ekranı yan çevirince çıkan kaseti izlemekle ve mobil java da ttpod da grafikleri çubukları izleyorum . Bir üye de xp 5 gb yer kaplar demiş . Xp 1 gb yer kaplar . Yahu .

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
    Konu Sahibi
Siz baya olayı aşmıssınız . Ben sadece xiami music uygulamasında ekranı yan çevirince çıkan kaseti izlemekle ve mobil java da ttpod da grafikleri çubukları izleyorum . Bir üye de xp 5 gb yer kaplar demiş . Xp 1 gb yer kaplar . Yahu .
:D :D Ben 5800'dan beri telefonda Windows kullanıyorum :D :D Tabii 5800'daki çok dandikti ve kullnaşızdı. Bu yine biraz daha iyi :)

Teşekkürler uzun bi aradan sonra 95 kullanmak iyi geldi
Rica ederim ne demek. Bir sorun olursa ben her zaman buradayım.

• Beğen
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Win95 dosyanı indiremiyorum. Sanırım linkte yada mediafire de sorun var.

Üst Alt