Magaza Sd Kart

Sponsorlu Bağlantılar

lumia6200

Üye
    Konu Sahibi
Magaza Sd Kart
mrb arkadaslar benim sorunum xap dosya yüklemek istiyorum dosyalar sd kartın içinde..sorunum magazada sd card secenegi yok olmadıgı için uygulamalrı yükleyemiyorum bu konuda önerisi olan varmı ne yapmalıyım bilenler varsa yardım etsin şimdiden tşkler

serecans

serecans

Üye
uygulamayı farklı farklı yerlere at örn.documants ben öyle yaparak bulmuştum

Rainesto

Rainesto

Üye
sd kartın anadizinine at telefona tak sonra reset at uygulamaları sadece magazada olursa kabul ediyor

lumia6200

Üye
    Konu Sahibi
yanlız bilgisyar xp oldugu için lumia telefonu usb ile bagladıgımda sd kartı görmüyor ben bilgisayarın bluetooth u ile lumia bluetooth acıp o sekilde qönderdim dosyaları dosya yöneticiside olmadıgı için lumia da dedqini yapamıyorum baska bi yolu yokmu

Rainesto

Rainesto

Üye
yanlız bilgisyar xp oldugu için lumia telefonu usb ile bagladıgımda sd kartı görmüyor ben bilgisayarın bluetooth u ile lumia bluetooth acıp o sekilde qönderdim dosyaları dosya yöneticiside olmadıgı için lumia da dedqini yapamıyorum baska bi yolu yokmu
:S benim xp iken görüyordu telefonu kapat kart okucuyla at telefonun hafızasına atınca görmez

lumia6200

Üye
    Konu Sahibi
peki sd kartın hangi klasörüne atmam qerekiyor dosyaları magazada görünmesi için

by_die_

Üye
peki sd kartın hangi klasörüne atmam qerekiyor dosyaları magazada görünmesi için
ana dizine atman yeterli dostum bt ile gnderdiğin dosyaları mağaza görmez Bi kart okuyucusuyla uygulama ve oyunlarını ana dizine at mağazaya gir bekle en altta sd kart seçeneği mutlaka karsına cıkar

Üst Alt