İpucu Windows Phone SD karta uygulama yüklemesi nasıl yapılır?

Sponsorlu Bağlantılar

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Windows Phone SD karta uygulama yüklemesi nasıl yapılır?
Windows Phone işletim sistemli cep telefonlarınız da SD kartlarınıza uygulama yükleme işlemini nasıl gerçekleştirebiliyorsunuz. WP SD karta uygulama yükleme ile ilgili detaylar makalemizde.

Windows Phone’unuza Mağaza’dan uygulama yüklemeye ek olarak, SD karttaki uygulamaları da telefonunuza aktarabilir veya dışarıdan yükleyebilirsiniz (telefonunuz SD kartı destekliyorsa). Bir uygulamayı veya oyunu yan yüklemek için, .XAP dosyaları olarak da bilinen, bir ya da birden fazla Windows Phone uygulama dosyası içeren bir SD kartınızın olması gerekir. .XAP dosyalarını bilgisayarınıza indirebilir, ardından dosyaları telefonun SD kartına taşıyabilirsiniz.

Bu dosyaları yani .XAP dosyalarını data kablosu yada hafıza kartı aparatlarıyla telefonunuza atabilir ve kuruluma başlayabilirsiniz.
1-SD kartınıza yüklediğiniz .XAP dosyasını telefonunuza takınız.
2-Telefonunuzda Uygulama listesinde Mağaza’ya Mağaza Kutucuğu dokunun.

3-Daha Fazlası’na Daha Fazlası simgesi dokunun ve ardından Yerel Uygulamaları Yükle’ye dokunun. (Windows Phone’un önceki sürümlerinden birini çalıştırıyorsanız, bunun yerine SD Kart seçeneğini bulun.)

SD kartı henüz yerleştirdiyseniz ya da .XAP dosyalarınızı henüz eklediyseniz, Mağaza’dan SD kartınıza erişebilmek için birkaç dakika beklemeniz gerekebilir.

4-İstediğiniz uygulamaları seçin ve Yükle’ye dokunun.

5-Yüklenen uygulamalar Uygulama listesinde gösterilir. Belirli bir uygulama veya oyuna bağlı olarak, bunları şu şekilde kullanabilirsiniz:

6-Ücretsiz uygulamalar ve oyunlar hemen kullanılabilir.
-Deneme sürümü olan ücretli uygulamalar ve oyunlar daha sonra satın alabileceğiniz deneme sürümü olarak kullanılabilir.
-Deneme sürümü olmayan ücretli uygulamaları ve oyunları kullanabilmek için önce satın almanız gerekir.

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi, Murat Alper, Krnl386 ve 1 kişi daha

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
:tşk: paylaşım için

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
windows 10 kurulu telefonlardan geliştirici modunu açıp dosya gezgini ile kurulum dosyalarını bulup kurulumu yapabilirsiniz.
Buda ikinci yol.

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi
ezioTD

ezioTD

Üye
forumda daha çok windows ile ilgili paylaşımları görünce androidli olarak ezik hissediyorum :D elinize sağlık

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
forumda daha çok windows ile ilgili paylaşımları görünce androidli olarak ezik hissediyorum :D elinize sağlık
Şu an android kullanıyorum ama halen windows mobile bölümünde fink atıyorum. Eski Lumiacılardanım bende.

Üst Alt