macOS Sierra 10.12.5 yayınlandı!


TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi
Apple, macOS Sierra işletim sisteminin beşinci güncellemesi olan macOS Sierra 10.12.5'i yayınladı. Uzun test sürecinin ardından yayınlanan güncelleme ile gelen yenilikler haberimde;

Apple, Night Shift Modu gibi önemli bir yeniliğin geldiği macOS Sierra 10.12.4'ten hemen sonra başlattığı test sürecinin ardından dün itibari ile macOS Sierra 10.12.5'i yayınladı.

macOS Sierra 10.12.5 yayınlandı

Apple'ın 28 Mart'tan beri test ettiği macOS Sierra 10.12.5'in betalarında herhangi bir yenilik yapılmadı. Geliştiriciler ve genel beta test kullanıcılarına güncellemenin Mac'in kararlılığını, uyumluluğunu ve güvenliğini geliştiren bir güncelleme olduğu belirtildi. Apple'ın güncelleme notlarına göre macos 10.12.5'te aşağıdaki hata düzeltmeleri ve geliştirmeler yer almakta:-Sesin USB kulaklıklar yoluyla kesik kesik çalınmasına neden olan bir sorunu düzeltir
-Mac App Store'un sonraki yazılım güncellemeleriyle uyumluluğunu artırır
-Boot Camp kullanarak Creators Update'i ortamsız yükleme desteğini ekler.

macOS Sierra 10.12.5 güncellemesi Mac App Store aracılığı ile yüklenebilir. Apple'ın Haziran ayında düzenleyeceği Dünya Geliştiriciler Konferansı'nda macOS Sierra'nın bir sonraki sürümü olan 10.13'ün tanıtılması bekleniyor.
 
Son düzenleme:


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt