Haber Apple'dan Tüm İşletim Sistemlerine Güncelleme!


TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi

Apple, WWDC öncesi tüm işletim sistemlerine yeni güncellemelerini sundu.


Apple, yaklaşık bir buçuk ay kadar önce başlattığı beta sürecinin ardından tüm işletim sistemleri için pek çok yazılımsal iyileştirmenin barındığı yeni sistem güncellemelerini sonunda paylaştı.

Hatırlayacağınız üzere ülkemizi de ciddi şekilde etkileyen siber saldırının ardından teknoloji sektöründe cihaz üreten firmaların gündemine "güvenlik" konusu tekrardan gelmişti. Bu bağlamda da Apple, yeni yayınladığı güncellemeler ile kullanıcılara iyileştirilmiş güvenlik sistemi sunacak. Güncellemelerin bir diğer önemli özelliği ise Apple'ın her sene gerçekleştirdiği WWDC etkinliği öncesinde paylaşılan son güncelemeler oluşları.

iOS 10.3.2, macOS 10.12.5, watchOS 3.2.2 ve tvOS 10.2.1 tüm kullanıcıların indirilmesine sunulmuş durumda.

iOS 11'in, 5-9 Haziran tarihleri arasında düzenlenecek WWDC 2017 etkinliğinde tanıtılması bekleniyor.
 
  • Beğen
Tepkiler: Bysnbad
Bysnbad

Bysnbad

Kapalı Hesap
Apple cihazlarına önem veriyor androidde gelisme yok güvenlik yaması 1 ocak olarak gözüküyor benim cihazda samsung zaten hiç tınlamıyor güvenlik yamasını ikiside birbirinden beter.
 
  • Beğen
Tepkiler: TheNightMare.


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt