Maçın hakemini, oyuncuları ve taraftarları şiddetle kınıyorum !

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
DirtyNiqqa

DirtyNiqqa

Üye
DiaBLoS™;2231813' Alıntı:
Yazılanlar baştan aşşağı komedidir ...
Bir kere kaleye gelemediniz , pozisyonunuz yok . Sonra da hakem . Hadi canım sizde . :ehe

Bence yazdıklarına kendin bile inanmıosunda fenerli damarın tuttuğu için cevap veriyorsun. Tanıdığım tüm fenerliler galibiyete sevinemedik beşiktaşın çok hakkı yendi diyorlar sen ne diyorsun :) Komik yani ne diyim hırs yapma bu kadar doğru olanı söyle bence.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Bence yazdıklarına kendin bile inanmıosunda fenerli damarın tuttuğu için cevap veriyorsun. Tanıdığım tüm fenerliler galibiyete sevinemedik beşiktaşın çok hakkı yendi diyorlar sen ne diyorsun :) Komik yani ne diyim hırs yapma bu kadar doğru olanı söyle bence.

Ben inanmadığım hiçbirşeyi söylemem ...

Sizler işinize geldiği gibi algılıyorsunuz . Tutturmuşsunuz bir hakem gidiyorsunuz . Önce bir takımınıza bakın , 90 dakika da bir tane pozisyon bulamamış , kalemize gelememiş halen orada burada hakem hatası arıyorsunuz . Yok penaltınızı vermemiş . Verdi de ne oldu :D:D

Gol attınız da hakem mi vermedi .:D Geçiniz bunları ...!

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Demirören :hmmm
Aziz yıldırım bey in ne olduğunu da anlatsaydin Salih :)
Fener deyince de akla ne geliyor ondan da ben bahsedeyim :)
Maçın oynanmasını sağlayan temel unsurlara göz atalım ...
Oyuncuların iyi olması, hakem, taraftar, atmosfer, ruh hali ...
Fenerin oyuncuları iyidir, ne de olsa yabancı takım gibi artık, Türkler azınlık olmuş :)
Hakeme bakınca Aziz yıldırım zaten mafya, hakeme şunu şunu yap dese iş bitiyor ...
Para da var, hakemi de aldı ...
Taraftara gelelim, bizim taraftarı da attılar kale arkasına ...
Eee ne kaldı geriye ?
Şartlar eşit değildi ne söylerseniz söyleyin ...
Göz var nizam var, haksızın tarafında olun her zaman olur mu :)
Hırs mevzusuna gelelim, Beşiktaş her zaman hırsla oynamıştır, bedavaya maç almamıştır sizin gibi :)
Neyse, avunun biraz :)
26 senelik hasreti de giderin bir an önce, lig hasretini de tabiki :)

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Enescim , o kadar komik şeyler yazmışsın ya gerçekten tebrik ediyorum seni =)
Futbol mantaliteni eleştiriyorum senin ... :ehe

zezu_5

zezu_5

Üye

Ben inanmadığım hiçbirşeyi söylemem ...

Sizler işinize geldiği gibi algılıyorsunuz . Tutturmuşsunuz bir hakem gidiyorsunuz . Önce bir takımınıza bakın , 90 dakika da bir tane pozisyon bulamamış , kalemize gelememiş halen orada burada hakem hatası arıyorsunuz . Yok penaltınızı vermemiş . Verdi de ne oldu :D:D

Gol attınız da hakem mi vermedi .:D Geçiniz bunları ...!

Evet sizin oyuncularınız hakettiği kartları yeseydi atılması gereken oyuncularınız atılsaydı penaltılar verilseydi penaltı noktası ççukurlaştırılmasaydı maçın gidişatı gayet rahat olurdu.2. yarı fenerbahçe baskı yedi ama ilk yarı etkili taraf fenerbahçeydi.

11 yılımı futbola verdim 2 yılımı sakatlıklarla geçirdim türkiyenin dört bir yanını gezdim takımlarda ama hala bu zihniyetin değişmemesi ileriki nesillerin ne halde olucağının belirtisi

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Fenerbahçe , Beşiktaş a futbol olarak ders vermiştir diye neden söyleyemiyorsunuz , objektif değilsiniz işte .Hakemi bahane ederek işin içinden çıkma peşindesiniz . Bu en kolay yöntem =)

Hakem bize göre de iyi maç yönetmedi . Biz de memnun değiliz . Nitekim maç sonunda Fenerbahçe yönetimi , bu hakem bu maçı kaldıramamıştır diye de açıklama yaptı . Düşünün artık . :oke:

Bu hakemi istemeyenlerin en başında zaten bizdik ... 1 haftadır yönetiminiz konuşuyordu zaten ..! Hakemi etki altına almak amaçlı ...

Sonuç : Her zaman ki hüsran ... :oke:

Salihyet

Salihyet

Üye
Evet sizin oyuncularınız hakettiği kartları yeseydi atılması gereken oyuncularınız atılsaydı penaltılar verilseydi penaltı noktası ççukurlaştırılmasaydı maçın gidişatı gayet rahat olurdu.2. yarı fenerbahçe baskı yedi ama ilk yarı etkili taraf fenerbahçeydi.

11 yılımı futbola verdim 2 yılımı sakatlıklarla geçirdim türkiyenin dört bir yanını gezdim takımlarda ama hala bu zihniyetin değişmemesi ileriki nesillerin ne halde olucağının belirtisi

Ara sıra halı saha buluşması yapıyoruz, bekleriz..

zezu_5

zezu_5

Üye
"Önceden 5 dakikada Beşiktaş derlerdi, şimdi 2 dakikada Beşiktaş" :ehe

Sen al şerefini koy çuvala salla salla vur duvara evladım ;) mesajını raporlamıyorum ki insanlar gerçek yüzünüzü görsün..

devamı ; Beşiktaşlı olunmaz beşiktaşlı doğulur !

Şimdiiii Bu Mu Rezillik Yoksa Fenerbahçeli Oyuncuların Yönetimin Ve Hakemin Yaptığımı Bu Olay Oyunun Türk Futbolunun , Şampiyonlukların Önüne Geçicek Bi Durum mu?

Zaten Bunu Yapanın Haklı Bir Gerekçesi Yoktur Olamazda Ama Bunu Bu Duruma Getirene Ne Demeli?

Hangi Kulüp Taraftarının Böle Bi Hareketi Yüzünden Maç Kazandı Veya Kaybetti Olayı Saptıran İyi Sapıtmıştır Eyw... Tşkr Ediyoruz

Konumuz Dünkü Maçta Olanlar Saha İçerisinde Yaşananlar... Eğer Böle Saptırmalar Olacaksa Tarih Eşsiz Kanıtlarla Doludur Merak Etme Sen...

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
ya arkadaşlar maç bitti yenen ve yenilen belli..1.ci yarı da aynı maç oldu ama biz o kadar bağırmadık..yani boşa tartışmayın..

zezu_5

zezu_5

Üye
Ara sıra halı saha buluşması yapıyoruz, bekleriz..

Emin Ol İstanbulda Olsam Gelirdim Ama İşte Ben O Kadar Amatör Değilim Profesyonel Futbolcuya Halısaha Yasak Zararlı

Neyse... Bilmemeniz Normal

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
ya arkadaşlar maç bitti yenen ve yenilen belli..1.ci yarı da aynı maç oldu ama biz o kadar bağırmadık..yani boşa tartışmayın..

Hiç hocam ya . Tartışıyorlar bir de . :ehe

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
maç bitmiş yenen yenmiş yenilen yenilmiş hala tartışılıyor Avrupada yok böle birşey yaa...
Maçtan sonra zaten yorum programlarına tav oluyorum, ya hakemi eleştirirler ya futbolcuyu ya teknik direktörü ya boşverin spor bu bitti gitti.

Anıl Umut

Emekli Yönetici
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Kiiiiiim ..!
Ben neden göremiyorum . :sahan2:

Salihyet

Salihyet

Üye
sayın şerefli ve eski profosyonel futbolcu taraftar arkadaş; olayı saptırmak şudur, şampiyonluğu kaybetmişsinizdir, şampiyonlar ligine gitmek hayal olmuştur, bu başarısızlığı tek maça bağlayarak ağlayıp sızlanmaktır.

biz denizlide şampiyonluğu bıraktığımız zaman acımızı içimize gömdük, sahaya atılanlar vs. bir sürü olumsuzluk vardı, ama tutupda kimsenin şampiyonluğuna ŞEREFİNE laf etmedik ! o yüzden delikanlı gibi hazmedin, zihniyetten bahsetmeyin, hakemden ondan bundan gözünüzü açın seneye yine gelin..

Emin Ol İstanbulda Olsam Gelirdim Ama İşte Ben O Kadar Amatör Değilim Profesyonel Futbolcuya Halısaha Yasak Zararlı

Neyse... Bilmemeniz Normal

cehaletime ver, sen karşında ki insanı tanımadan yorum yapabilirsin, sen bu işi biliyorsun :op:

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
:d::d::d: Ali üste çıkma..

Anıl Umut

Emekli Yönetici
Senin kullandığın şahan smileyini sevmem adam bayağı küfrediyor..Neyse..
Olan olmuş,Yenilmişiz.Ama zamanında biz de yendik elbet.Futbol bu:)

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Senin kullandığın şahan smileyini sevmem adam bayağı küfrediyor..Neyse..
Olan olmuş,Yenilmişiz.Ama zamanında biz de yendik elbet.Futbol bu:)

Harbi mi nan ..! :naughty:
Şerefin var kaldırırık be canım . :eller:

Ben küfür etmem , sevmem biliyorsun ... :ehe

gokberkgovercin

gokberkgovercin

Üye
Beşiktaşlılar Hüseyin Göçek'i istemediklerini söylüyorlar. Ben de Yunus Yıldırım'ı, Halis Özkahya'yı, Kamil Abitoğlu'nu hatta bütün hakemleri istemiyorum. O zaman maç hakemsiz yönetilsin hadi bakalım... Bence hakem gayet iyi yönetti. Hakeme sadece suç bulacağınıza kendi oyuncularınıza bakın birazcık. Fenerbahçe Beşiktaş'ı eze eze yenmiştir. İlk yarıda en az 3-4 net gol pozisyonumuz vardı. Onları atsaydık yine mi hakeme laf edecektiniz ?

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Arkadaşlar ceza vermeye başladım. Devam edecek mi acaba bu tartışmadaki sertlik?..
Kilitlemiyorum ki insanların konuşma özgürlüklerini ellerinden almayayım diye ama eşeğin gözüne de su kaçırmasak?..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...