Maçın hakemini, oyuncuları ve taraftarları şiddetle kınıyorum !

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Neyse artık olan olmuş.

Bu arada buranı yöneticisi olsam bile mesajlara dikkat açımadan silerim, ayrım yapmam valla :)

Lacrymosa

Üye
Sadece hakem demedim Adem ...
Oyuncu faul yapıyor hakem kasten değil diyor geçiyor ...
Taraftar da anonslara rağmen her bjk şutunda lazerı oyuncunun gözüne gözüne soktu ...
Nerde adalet ?

Lazeri 3-4 hafta önce Galatasaray da Fener'e yaptı. Ondan önce diğer takımlar diğerlerine... Yani lazer hep var. Bunu siz de biliyorsunuz.

Sizce yenilginin sebebi Fauller mi? Oyunun sıradan olaylarından birisidir faul. Olur geçer biter. Hakem ofsayt diye golü vermese tamam haklısınız ama öyle ciddi bir hata yoktu maçta. Bilica topu ıskalayan adama çarptı penaltı oldu. Atamadınız. Öz eleştiri yapmalısınız. Penaltı dışında kalemizi tutan şutunuz yok. Yenilginin siniri ile yazıyorsunuz ama katılmıyorum size.

Mert

Mert

Üye
Sence Ernst canı sıkıldığı için mi Emre ye dirsek attı?

zx6r

zx6r

Üye
zaten her derbide hakem suçlu oluyor arkadaş
oyunu hakemmi oynuyor anlamadım gitti
kaleye kaç kere geldiniz adam gibi pozisyonunuz yok
yok taraftar yok hakem
her derbide oluyor bunlar ama sonucu değiştirmiyor

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Ne yani onlar size siz de bize öyle mi ?
Bir kere öz eleştiriye kendi taraftarınızdan başlamanız gerekiyor ...
Sadece faul de demedim, artık kaç kere daha söyleyeceğim bilmiyorum, hakem, taraftar ve oyuncularınız yüzünden kaybettik ...
Maçı adam akıllı izleyen biri beni rahatça anlar, bana inanmayan ve katılmayan da sadece hakemin kararından sonra spikerin yaptığı yorumları dinlesin ...

zx6r

zx6r

Üye
yaa bırak kardeşim yaa :D
maçı kaybettiysen 2 nedeni vardır ya düzgün oynamıyorsundur
yada defansın sağlam değildir
bütün bunlar oldu tamam yinede gol atıp yenerdiniz ama pozisyon bulamadınız ki gol atasınız
hakemede bir yere kadar sizin taraftarlar çok uslu durdular yaa
bizimkilere diyorsun

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Bizim taraftar :hmmm
Hani kale arkasına attığınız taraftarlar mi ?
Sadece siz akıllısiniz zaten...

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Özhan Canaydın anısına kedi gibi oldunuz ama statta hatirlatirim :)
Birileri ölmeden sportmenlik olmuyor bunu artık çok iyi anlıyorum ...
Neyse, düşmanlık da kötü birşey sonuçta hepimiz insanız, doğal karşılamak gerekir ki şu ana kadar hiçbir derbide böyle olmamıştı :)
Çünkü haksızlık var, o yüzden şu durumdayım ...
Benim hayatıma katkısı olmayan bir şey olduğunu biliyorum ama her türlü haksızlığın karşısında susmamak lazım ...

Salihyet

Salihyet

Üye

ŞŞŞŞŞ!! ŞAMPİYONU SELAMLAYIN, ÇEKEMEMEZLİK YOOOOK :evet:

Fenerbahçe de bu oyunla hak etmiyor:naughty:
Fenerbahçe ikinci golu bulamadı ama oyuna hakimdi bir çok pozisyon buldu.. Neyse ki size cevap yazarsam güceneceksiniz, maçı tekrar izlerseniz konuşmamıza da gerek kalmayacak..

Şampiyonluğu Hak etmiyor olabilir ona sözümüz olmadı ama bu maçtaki sonucu asla hak etmiyordu ...
Recep Abinin de dediği gibi, anlatamayız...
Şampiyonluk tek maçla gelmez, siz kahinsiniz, ileri görüşlerinizi biz anlayamayız ;) O yüzden saygı gösterin *************** canım kardeşim.. :)

Sence Ernst canı sıkıldığı için mi Emre ye dirsek attı?
Keita da Carlosa yumruk atmıştı, canı sıkıldığı kesin, canınızı sıkarız ;) sıkıyoruz.. sıkmaya da devam edeceğiz :)

Ne yani onlar size siz de bize öyle mi ?
Bir kere öz eleştiriye kendi taraftarınızdan başlamanız gerekiyor ...
Sadece faul de demedim, artık kaç kere daha söyleyeceğim bilmiyorum, hakem, taraftar ve oyuncularınız yüzünden kaybettik ...
Maçı adam akıllı izleyen biri beni rahatça anlar, bana inanmayan ve katılmayan da sadece hakemin kararından sonra spikerin yaptığı yorumları dinlesin ...
zaten taraftarlar ve futbolcular maçı kazandırır, bu iyi bir gelişme, oyun oynanır iyi olan kazanır, taraftar destek verir oyunu etkiler bunlar zaten futbolun içinde olan şeyler, bunu bize değil Allah'a dua ederek dile getirmelisiniz, çünkü sizin için yapacak hiç bir şeyimiz yok :)

Rakip taraftarı şeref tribününe mi almak gerekiyordu? :D
taraftar atmanın cezası 100 bin lira falan. sorun yok yani :)

Özhan Canaydın anısına kedi gibi oldunuz ama statta hatirlatirim :)
Birileri ölmeden sportmenlik olmuyor bunu artık çok iyi anlıyorum ...
Neyse, düşmanlık da kötü birşey sonuçta hepimiz insanız, doğal karşılamak gerekir ki şu ana kadar hiçbir derbide böyle olmamıştı :)
Çünkü haksızlık var, o yüzden şu durumdayım ...
Benim hayatıma katkısı olmayan bir şey olduğunu biliyorum ama her türlü haksızlığın karşısında susmamak lazım ...
Haksızlık için açtığım başsağlığı konusuna davet ederim, herkes ölecek bunun bilincindemiyiz ? Biz saygılıyız ölüye-diriye ya siz ? bknz; uğurcan

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Kahinlik veyahut ileri görüşlülukle alakası yok, fenerbahçe taraftarı asla kendi olumsuz davranışlarını görmez, aksine zeytinyağı gibi üste çıkar canım kardeşim :)
Sadece taraftarlar ve futbolcular değil, bunların yanı sıra hakem de maçı kazandırıyor ve nitekim öyle oldu ...
Ben haksızlık olduğunu savunuyorum, konudaki fenerli arkadaşlar ise normal bir maç olduğunu ...
Eğer yorum yapmak istiyorsan veya adaleti ve hakkı gözetmek, tarafsız yaklaşmalisin ...
Senin gibi haklıyı haksızı seçebilen, olaylara adaletli yaklaşan biri bu konuda yoktu , demekki taraftar yönün daha baskınmis ;)
Ölüye saygılısınız da diriye de öyle misiniz bilemem ...
Beraber bakalım konuya :)

Anıl Umut

Emekli Yönetici
Taraftarın da etkisi ile kırmızı kartların,sarı kartların havada uçuştuğu,küfürden spikeri duymanın zor olduğu futboldan uzak bir şey vardı dün gece ve bunu normal karşılayan Fenerbahçeliler:)
Neyse,tartışma için yazmadım.Önümüzdeki maçlara bakalım.Kolay gelsin herkese.

Mert

Mert

Üye
Keita da Carlosa yumruk atmıştı, canı sıkıldığı kesin, canınızı sıkarız ;) sıkıyoruz.. sıkmaya da devam edeceğiz :)
Git o pozisyonu bir izle. Keita nın bacağına sarılmış olan kişi kimdi? Hadi bi koşu izlede gel

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Hakaret ve eleştiri sınırını aşan tahrik edici kısımlar içeren mesajlar - bölümler silinmiştir.

Yorumlarınıza dikkat edin lütfen arkadaşlar. İradeniz yahut yarattığınız sonuç rakip takımın taraftarlarını kışkırtmaya yönelmemelidir. Bunu ötesinde; "hakaret etmek" ise zinhar yasaktır!..

Maçı izleyemedim. Fenerbahçe'yi tebrik ediyorum.

Salihyet

Salihyet

Üye
Git o pozisyonu bir izle. Keita nın bacağına sarılmış olan kişi kimdi? Hadi bi koşu izlede gel
Cici kardeş :) Tamam hemen izlerim, emrin olur :evet: Mücadele de der bazıları ama sen nasıl uygun gördüysen o açıdan bakalım :)

Taraftarın da etkisi ile kırmızı kartların,sarı kartların havada uçuştuğu,küfürden spikeri duymanın zor olduğu futboldan uzak bir şey vardı dün gece ve bunu normal karşılayan Fenerbahçeliler:)
Neyse,tartışma için yazmadım.Önümüzdeki maçlara bakalım.Kolay gelsin herkese.
Normal karşılamak dışında; bir tek şunu savunurum beşiktaşın oynadığı futbol değildi, bunun için de konuşmaya hakları yoooook... eğer oynarsanız üç beş pozisyona girerseniz amenna, ama yok arkadaş işte tek forvetle korkak bir kadroyla sahaya çıkarsanız başka şeyleri bahane etmeye yüzünüz olmamalı. Beşiktaş taraftarı çok mu parlak insanlar ? Taraftar birinin kafasına bir şey mi attı ? Taraftardan etkilenip maç kaybettiyseniz bu fenerbahçe taraftarının büyüklüğüdür :) Hakemden ötürü kaybettik diyorsanız bunu her klüp söylüyor bazen bize de oluyor gülüp geçiyorum bu yorumlara.. :op:

Kahinlik veyahut ileri görüşlülukle alakası yok, fenerbahçe taraftarı asla kendi olumsuz davranışlarını görmez, aksine zeytinyağı gibi üste çıkar canım kardeşim :)
Sadece taraftarlar ve futbolcular değil, bunların yanı sıra hakem de maçı kazandırıyor ve nitekim öyle oldu ...
Ben haksızlık olduğunu savunuyorum, konudaki fenerli arkadaşlar ise normal bir maç olduğunu ...
Eğer yorum yapmak istiyorsan veya adaleti ve hakkı gözetmek, tarafsız yaklaşmalisin ...
Senin gibi haklıyı haksızı seçebilen, olaylara adaletli yaklaşan biri bu konuda yoktu , demekki taraftar yönün daha baskınmis ;)
Ölüye saygılısınız da diriye de öyle misiniz bilemem ...
Beraber bakalım konuya :)

Özhan Canaydını bırak uğura bakalım dedim, hakem maçı kazandırıyorsa bobo atsaydı beşiktaş maça asılıp kazansaydı, her zaman geçen sene ki gibi olmaz ;) bjk ye maçı vermemiz mi gerekiyordu yani ? yine hayır, beşiktaş oynadığı kötü oyunun faturasını önce kendi oyuncularına kesmeli..

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Geçen seneye de dönelim fark etmez :)
Kupa maçı, 4-2 yendiğimiz maç, 26 senelik hasrete 1 sene daha eklendiği tarih :)
O maçtaki penaltı bile haksızdı ve onlara rağmen yendik ...
Ligde de büyük bir başarı gösterdik, siz zaten bize yakın bile değildiniz neyin tantanasını yapıyorsunuz ?
Bize en yakın olan takım Sivas tı ve ondan daha iyi olduğumuz için çifte kupa aldık ...
1 veya 2 veya 3 puanla kacirilmadı lig Sivas tarafından bunu da hatirlatirim :)
Beşiktaş futbol oynayamadı, fener de öyle ...
Çünkü dünkü maç futbol değildi, mahalle maçıydı ...
Tek Farkı oyunu yönetenhn de fenerli olmasıydı o kadar ...

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Hakem fenerli mi ? :kop::kop::kop:
Bu maçın hakemini en başında Fenerbahçe istememişti . Nasıl Fenerli oluyor . :D

Maçın hakeminin , maçı kaldıramadığını söyleyen zaten Fenerbahçe yönetimi ... :ehe
Lütfen ya lütfen :D

Bu sene en fazla hakem hatası olan klüp , en çok canı yanan klüp Fenerbahçeyken böyle yorumlar , gerçekten gülünç oluyor ...

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Yuh yaa :D
5 yaşındaki çocuk bile biliyor artık fenerin hakem aldığını siz kimi kandırıyorsunuz :D
Korner çubuğuna vurana bile sarı kart veriyorlar ama adam penaltı noktasını kazıyor hakem havaya bakıyor :ehe
Kasten yapmamıştır ama kesin:D

Salihyet

Salihyet

Üye
Siz maçı değil hakemi izlemeye devam edin. Taraftarın düşünceleri aynısı başkan demirörende de olunca demekki ortaya beşiktaş çıkıyor :ehe

Yenilgiyi kabullenememeniz iyi bir şey aslında, hırs yaparsınız. Ama seneye yine gelin ;) :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...