Maç Başlıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
***BlackrosE***

***BlackrosE***

Üye
Arkadaşım

Ben iki takımıda tutmuyorum Trabzonsporluyum ama

tamam rekabett...

Ezeli rekabet ama 90 dk nin dışına taşmasın lütfen!!!

SALVADORE

SALVADORE

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşım ortamı germeyelim yazını düzeltirmisn!!

Yasminozz

Yasminozz

Üye
<div class='quotetop'>(SALVADORE &#064; Apr 22 2006, 11&#58;31 PM) [post=320802]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Arkadaşım ortamı germeyelim yazını düzeltirmisn&#33;&#33;
[/b][/quote]

+1

barabelli

barabelli

Üye
ortam gerılmesın bnde bjklım ama lutfen duzelt

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
<div class='quotetop'></div><div class='quotemain'>lı.&#39; date=&#39;Apr 22 2006, 11:08 PM&#39; post=&#39;359276&#39;]
Fener bu maci haketti ve kazandi..

TEBRIKLER..

atak yapamadık kardesm ne rezalet oyndilar bizimkiler...

böle bi gs beklemiodum hayal kırıklıına uradım...
[/b][/quote]

Fenerbahçe&#39;yi oynadığı güzel futbol için; F.Bahçe taraftarlarını da takımlarını çok güzel ateşledikleri için tebrik ediyorum.

Bir Galatasaraylı olarak ben o futbolu beklemiyordum. Ben de hayal kırıklığına uğradım.

CooL'n'Quiet

Üye
ben türkce ingilizce ve almanca 4e kadar sayabiliom :D
bir-iki-üç-dört
one-two-three-four
eins-zwei-drei-vier

çalılşıp arapca latince farsca osmanlıca hatta uygurcasınıda ezberlicem :)

jöly

Üye
bir BJKli olarak gönlüm GSnin kazanmasından yanaydı kısmet değilmiş

FBli arkadaşları kutlarım

NiGhT WarRioR

NiGhT WarRioR

Üye
Fenerbahçe güzel oynadı we kazandı ama bence galatasaray bu sezon içindeki en kötü maçını oynadı fenerbahçede kazandı bizede tebrik etmek düşer.......

Şaka maka 6 tane gol yedik olay oldu günlerce konuşuldu tartışıldı; şimdi 4 tane gol yedik yırttık......

Böle bi gs bida görmeyiz inşallah...........

***BlackrosE***

***BlackrosE***

Üye
Aynen tebriklrr

SALVADORE

SALVADORE

Üye
    Konu Sahibi
yinede şampiyon galatasaray olacak

ardaca

Üye
fenerlileri ve kendimi kutluyorum centilmenliklerinden dolayı bütün cevap yazan arkadaşlara da teşekkür ediyorum. 2-0 dan sonra keano demişti 6 geliyo diye ama olmadı galatasarayı da yokluklara rağmen tebrik ederim ama bir fenerli olarak gerçekten böyle bir galatasaray beklemiyordum. inşallah hakeden şampiyonluğu alır.

bir de not ekleyeyim kimse sataşma olarak algılamasın içimde kalmasın maçtan önce bir gsli ile ropörtaj yapılıyor. adam diyor, maç 3 ihtimalli. 1-0, 2-0, 3-0. okursa burdan belirtmek isterim ki fb sözkonusu ise her zaman başka ihtimaller mevcuttur saygılar

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Arkadaşlar daha ne yazılır ki bu maç için..&#33;

6-0&#39;lık maçta bu kadar güzel oynamamıştık. 3 direkten dönen top ve kaçanlar olsaydı şuanda tarihin en farklı skoru olurdu rekabette.&#33;

Ama olmadı. 4-0 Bitti. Hakeden kazandı..&#33;

Yarın 23 Nisan Töreni var zorunlu resmi kıyafet ben formamı hazırladım okulda tur atıcaz.. :D

seyfofen

seyfofen

Üye
ah direkler direkler ah direkler direkler gs dün çok ballıydı ah o kaçanlar kaçanlar.

SALVADORE

SALVADORE

Üye
    Konu Sahibi
daha üç maç var herşey ortada

Yıgen

Yıgen

Üye
<div class='quotetop'>(mAd_girL &#064; Apr 22 2006, 09&#58;12 PM) [post=320701]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
çıktı çıktı bi kişi vurulmuş bi kişide 6 yerinden bıçaklanmış
[/b][/quote]

daha yenı okudum cıddı mısn saka mı bu yoksa???

seyfofen

seyfofen

Üye
<div class='quotetop'>(SALVADORE &#064; Apr 23 2006, 09&#58;18 AM) [post=321064]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]
hala ümidin mi var yoksa?

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
<div class='quotetop'>(Yıgen &#064; Apr 23 2006, 11&#58;00 AM) [post=321084]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
<div class='quotetop'>(mAd_girL &#064; Apr 22 2006, 09&#58;12 PM) [post=320701]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]

[/b][/quote]

Maçla alakası yok bunun. Bi yankesici farkedilmiş kaçarkende silahını çıkartıp ateş etmiş. Taraftar kavgası değil yani..

ouSahin

ouSahin

Üye
ya büyük knuşmamak lazım mış demek ki

Cimbom için herzaman sölerim şampiyonluk hayel 1 incilik
ise 1 haftalık bir hikaye oldu olucak

1incşsşniz bide 3 puan fark attınız diye şampiyon
olmazsınız izin vermeyiz

Trabzonu yenip Beşiktaştan kupayı alıp bu ligi böle
bitiririz inş...

Salihyet

Salihyet

Üye
<div class='quotetop'>(mAd_girL &#064; Apr 22 2006, 09&#58;07 PM) [post=320698]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
bende bizi tebrik ederimmm
[/b][/quote]

<div class='quotetop'>(ABC &#064; Apr 22 2006, 09&#58;39 PM) [post=320721]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
para için değil onur için mücadele eden bütün oyuncularımızı kutluyorum onlar çoktan şampiyon oldu bile
[/b][/quote]
para için kimse kendini bu kadar yırtmaz

<div class='quotetop'></div><div class='quotemain'>lı.&#39; date=&#39;Apr 22 2006, 11:08 PM&#39; post=&#39;359276&#39;]
Fener bu maci haketti ve kazandi..

TEBRIKLER..

atak yapamadık kardesm ne rezalet oyndilar bizimkiler...

böle bi gs beklemiodum hayal kırıklıına uradım...
[/b][/quote]
bence kimse hayal kırıklığına uğramasın gerets hiç direnmedi

<div class='quotetop'>(gknky &#064; Apr 22 2006, 11&#58;27 PM) [post=320795]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
seneye şampiyon bjk iddaya girelim isterseniz. ... .
[/b][/quote]
bence bjk tigana ile 2. ancak çünkü tigana efsane kadro için değil rolanti (istikrar) peşinde

<div class='quotetop'>(ardadoganer &#064; Apr 23 2006, 12&#58;14 AM) [post=320893]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
ben türkce ingilizce ve almanca 4e kadar sayabiliom
bir-iki-üç-dört
one-two-three-four
eins-zwei-drei-vier

çalılşıp arapca latince farsca osmanlıca hatta uygurcasınıda ezberlicem
[/b][/quote]

ayın yorumu budur
------------------
<div class='quotetop'>(SALVADORE &#064; Apr 23 2006, 12&#58;27 AM) [post=320906]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
yinede şampiyon galatasaray olacak
[/b][/quote]
<div class='quotetop'>(SALVADORE &#064; Apr 23 2006, 10&#58;18 AM) [post=321064]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]
umut beşiktaşında şampiyonluk umudu olmalı bu durumda
------------------

Yıgen

Yıgen

Üye
<div class='quotetop'>(van_hoijdonk &#064; Apr 23 2006, 01&#58;20 PM) [post=321173]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
<div class='quotetop'>(Yıgen &#064; Apr 23 2006, 11&#58;00 AM) [post=321084]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]

[/b][/quote]

Maçla alakası yok bunun. Bi yankesici farkedilmiş kaçarkende silahını çıkartıp ateş etmiş. Taraftar kavgası değil yani..
[/b][/quote]

tamam macla alakasının olmamasına sevındım ama bır taraftan da uzuldum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...