M9 u satıp iphone 6s alınmalı mı?

Sponsorlu Bağlantılar

iphonedoocu

iphonedoocu

Üye
    Konu Sahibi
M9 u satıp iphone 6s alınmalı mı?
Sizce deger mi bu telefonu satip 6s almaya?

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
değer ama android seviyorsan değmez

• Beğen
Tepkiler: iphonedoocu
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Paranıza Yazık Etmeyin Eylemeyin O Parayı Telefona Verecekseniz Gidin Bir Köşedeki Garibana Camiye 50 Lira Verin Sadakanıza O Kadar Para İsraftir

• Beğen
Tepkiler: cemil baba
smh60

smh60

Üye
M9 fazla tutulan bi model olmadı ama bence değmez sonuçta amiral gemisi

iphonedoocu

iphonedoocu

Üye
    Konu Sahibi
Fazla tutulmamasinin sebebi insanlarin beynini yikladilar. Telefon asiri isiniyo dediler halbuku oyle bisey yok. Kaflarinda soru isareti biraktilar. Yorumun icin tesekkur ederim.

• Beğen
Tepkiler: wpfurkan ve smh60
IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Değmez.

• Beğen
0343434

0343434

Üye
M9 modelini değiştirme ihtiyacı nereden doğdu? Çünkü gerçekten önemli bir ihtiyaçtan oluşmadıysa bence kullandığınız model gayet yeterli olacaktır ki zaten siz doğrudan kullanıcı olduğunuz için nihai kararı siz daha doğru verirsiniz.

• Beğen
iphonedoocu

iphonedoocu

Üye
    Konu Sahibi
M9 modelini değiştirme ihtiyacı nereden doğdu? Çünkü gerçekten önemli bir ihtiyaçtan oluşmadıysa bence kullandığınız model gayet yeterli olacaktır ki zaten siz doğrudan kullanıcı olduğunuz için nihai kararı siz daha doğru verirsiniz.
Telefonu biri benden satmami istedi. Aldigim fiyattan 150 tl dusuk satacaktom. Eger satarsam 6s almayi dusunuyodum konuyu bu yuzden actim

0343434

0343434

Üye
Dedikleri gibi arkadaşların burada iOS android karşılaştırması da yapmanız gerekiyor. Ve android modellerde de Sony Xperia Z5 bence şu an piyasada ki en iyi Androidli cihaz. Aslında MX5 Pro da güzel cihaz ancak şu an Türkiye' de aktif olarak satışta bulunmuyor. Ama İPhone almayı düşünüyorsanız M9 modelinden iPhone 6S' e geçmek gözle görülür oranda bir farklılık gösterecektir

• Beğen
BRKTNL

BRKTNL

Üye
Ben de yazayım; elindeki cihaz şu an 6s ten daha iyi. Gereksiz bir hamle olur. Bence.

• Beğen
iphonedoocu

iphonedoocu

Üye
    Konu Sahibi
Tesekkurler yorumlariniz icin :)

kralberk13

kralberk13

Üye
katılıyorum gereksiz

• Beğen
hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
M9 muazzam bir cihaz hele ki batarya süper. Kasa kalitesi tartışmasız

• Beğen
androfilex

androfilex

Üye
M9u o kadar övdünüz ki valla alasım geldi :)
Tam da yeni telefon almayı düşünürken iyi konuya denk gelmişim. Bana da yardımcı oldunuz.
Teşekkürler

• Beğen
IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
M9u o kadar övdünüz ki valla alasım geldi :)
Tam da yeni telefon almayı düşünürken iyi konuya denk gelmişim. Bana da yardımcı oldunuz.
Teşekkürler
Sıfırdan alınıyorsa iPhone 6S iyi bir seçim. Ama M9'u satıp almak mantıksız. Kaldı ki M9'un 6S'ten çok eksik yanı yoktur.

Batuhan Apatay

Batuhan Apatay

Üye
Edilir. Android geçtiğimden beri her günüm pişmanlık dolu

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar
androfilex

androfilex

Üye
Sıfırdan alınıyorsa iPhone 6S iyi bir seçim. Ama M9'u satıp almak mantıksız. Kaldı ki M9'un 6S'ten çok eksik yanı yoktur.
IOS cihaz kullanmanın özgürlüğüme kısıtlama getireceğine inanıyorum.

• Beğen
Batuhan Apatay

Batuhan Apatay

Üye
IOS cihaz kullanmanın özgürlüğüme kısıtlama getireceğine inanıyorum.
Ne yapacağına bağlı. Ben kendimi huzursuz hissediyorum androidde. Saçma sapan sistem. IOS rahatlık. Note 4 kötü bir android de değil ayrıca.

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar ve iphonedoocu
0343434

0343434

Üye
M9 modeli ve 6S arasında bir defa çok büyük farklar var. Öncelikle kamera kalitesi ardından işlemci(burada sadece ısınma sorunundan bahsetmiyorum) ayrıca 3D Touch(Kullanan insan için çok kullanışlı ve gelecek vadeden bir teknoloji) ve güncelleme desteği. Ben M9 kullanan biri olsaydım doğrudan geçerdim.

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar
androfilex

androfilex

Üye
Ne yapacağına bağlı. Ben kendimi huzursuz hissediyorum androidde. Saçma sapan sistem. IOS rahatlık. Note 4 kötü bir android de değil ayrıca.
Aynen öyle.Ne yapacağına bağlı.
Eğer meraklıysan, kullanacağın işletim sistemini kendine göre özelleştirmek (hatta zamandan ve şarjdan tasarruf etmek) istiyorsan android FOREVER.
Ama diyorsan ki "Cihazı alayım. Uygulama indirip kullanayım. Şarjı sorun değil. Günde 2 kez de şarja takarım, 4 kez de takarım." Al bir IOS cihaz. Bir de taşınabilir şarj aleti alırsın. Birçok kişi gibi normal kullanıcı olarak devam edersin hayatına.

Son düzenleme: