Lutfen yardım hack konusunda

• 14 Ekim 2012
  • 584 Okunma
  • 9 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. selamun alyekum ben nokıa e63 kullanıcısıyım telefonumu hacklemek ıstedım hersey ypatım ama rom patcherda bır turlu ınstall serversı aktıf edemedım all4rpg etkın ama sımdıden tesekkurler

Yazan: celılmls
  2. helloOx2 yi kullan

3. Arkadaşım hackkleme tamam benim n73 te öyle open all yanıyor diğeri yanmıyor önemli olan openalln yanması şimdi bütün programlar yükleniyor dene istersen :)

4. HelloCarbide diye bi program var. Onunla sistem dosyalarını açacan. telefon hafızasından c den sys klasörundeki bin klasörune bi dosyayı atınca telefon hackleniyo.

5. şu ana kadarki en basit hack yöntemini bir baska hack yöntemini modlayarak olusturdum, ancak siteye konu acmakta sorun cekiyorum, bir ara bunu atlatayim, herkesi bu sorundan kurtarıcam :)

6. valla ben böyle hackliyom telefonu.hackledikten sonra program yüklerken sertifika hatası felan almıyom.bildiğim en basit yöntem bu.

7. bende de aynı telefon var sorun yok kardeşim :D
    Şimdi tele bi güzel hard formta çek sonra üst konudaki bi hack yöntemi.... Diye başlayan hack yönteminin tamamını yap.

En son olarakta open4all yması açıkken allta linkini verdiğin instalserver.exe var onu c/sys/bin klasörünün içine at. Hack tamam olcak

installserver.zip - 4shared.com - çevrimiçi dosya paylaşımı ve depolama - indir
    Yanlız zipten çıkarmayı unutma

8. bu yöntemi dene !
    E75 telim icin hazırlamıştım bu yöntemi..
    Önce format at teline, icerisinde bilgi mevcut, installserver dosyasini otomatik kuruyor telefona, atmayla ugrasmiyorsun..
    S60v3 isletim sistemi ile uyumludur !

qfs.mobi/f253343

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
18/10/2018 - 10:58