Lütfen acil yardım edin güncelleme yaparken telefonu bozdum! Lenovo A536

Sponsorlu Bağlantılar

ondiegoribas

ondiegoribas

Üye
    Konu Sahibi
Lütfen acil yardım edin güncelleme yaparken telefonu bozdum! Lenovo A536
merhaba arkadaşlar acil yardıma ihtiyacım var. Ben lenovo a536 kullanıcısıyım.

Telefona güncelleme gelmişti. Güncelleme yapmak için ayarlara girdim ve güncellemeyi ilk önce ayarlardan indirdim. İndirdikten sonra yine ayarlardan güncellemeyi kur dedim ve telefon kapandı ve güncelleme yüklenmeye başlandı. Tam sonuna gelmişti ki bi anda hata verdi.Şu anda karşımda resimde gördüğünüz gibi bir hata var (resim alıntıdır.) Wipe data reset diyorum ve reboot system diyorum ama telefon açılınca yine karşıma aynı resimdeki ekran geliyor. Anlayacağınız telefonu açamıyorum. Şimdi ben buna tekrardan nasıl eski firmwaresini yükleyip de açailirim. Lütfen konu hakkında bi bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi. Telefonsuz kaldım şu an acil yardımlarınızı bekliyorum..

edit: internette sd karttan firmware yükleme falan görüdm nasıl yapacağım?

acil lütfen yok mu şu an yardım edebilecek
yardım edecek yok mu

djhiguramos

djhiguramos

Üye
bu linkte sorununuzun muhtemel çözümü var.

• Beğen
Tepkiler: ondiegoribas
pisLickene

pisLickene

Üye
Kardeşim SD Carda stock romunu at önce wipe/datayı temizle orjinal halini kur. sonrasında yapmak istediğini yaparsın.

• Beğen
Tepkiler: ondiegoribas
ondiegoribas

ondiegoribas

Üye
    Konu Sahibi
yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim. Sorunu çödüm. Telefonu kablo ile pcye bağlayarak orjinal firmwaresini yeniden yükledim.Belki başka zaman başka birilerinin işine yarar yeni konu açarak oradan bu işlemi anlatacağım. Konuyu açınca linki alta eklerim. 2-3 saat kadar maxicepte aradım ama mağlesef bu firmware atma konusunu bulamadım. Buraya ekleyeceğim.

Üst Alt