Lumia920'nin agır sınavı

• 5 Nisan 2013
  • 1402 Okunma
  • 30 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. < Resmi açmak için tıklayın >

Nokia genel olarak telefonlarının saglamlıgıyla ünlenmiştir. Lumia920 de Nokia tasarımları içinde bu saglamlıgı hissettiren iddialı üst segment cihazlardan birisi.Fakat bu sefer öyle bir teste tabi tutuldu ki bu yükün altından çıkmak tabiri caizse her babayigidin harcı degil.

Finlandiya gazetesi lltasonomat.fi'nin haberine göre: bir maden ocagı çalışanı Lumia920 telefonunu kaybetti.arama yaparak bulmaya çalışırken sesin madenlerin altından geldigi anlaşıldı ve 6 kişi kazarak yarım metre derinligine gömülmüş cihazı buldu. Resimlerde de gördügünüz gibi cihaz biraz hırpalanmış olsa da hala daha çalışmaya devam ediyor.Servise götürülen cihaz için servisin verdigi cevap ise daha da şaşırtıcıydı:tamiri yapılabilir.

< Resmi açmak için tıklayın >

Yazan: papakudioflu
  2. Boşuna Nokia demiyoruz ısrarla
    Sent from my RM-825_eu_turkey_211 using Board Express

3. Resimler gözükmüyor.

- - - Eklendi - - -

Tamam sorun yok

4. Tank gibi telefon. Yangından, depremden, göçükten sağ çıkıyor :kıskıs:

NUD bunu beğendi.
  5. Arkadaşlar benim tarayıcılarımdan birinde resimler hiç gözükmüyor(firefox) diğerin de ufacık bir resim simgesi ikiye ayrılmış sanki hatalı gibi görünüyor(chrome) yani yine yok resimler. Çözümünü bilen var mı?

6. Ben hala resimleri göremiyorum :hmmm

7. çerezleri silip tekrar giriş yapmayı denedin mi

8. Evet resimler görünmüyor.

9. Evet az önce yaptım, halen aynı. Bu çoğu sitede oluyor. Artık can sıkıcı bir hale geldi.

10. Bende ilk defa oldu ama PC ve mobil'den de göremedim

11. Kardeşim resimler görünmüyor

12. tekrar yukledim. Garip bende pc'de gorunuyor telde gorunmuyordu.

13. Siz resimleri yeniden yüklerken ben de javanın son sürümünü indirdim. Sonra tekrar girince sayfaya resimler göründü :) Ama siz yeniden yüklediğiniz için mi yoksa ben java yükledim diye mi bilemiyorum :)

14. Şimdi sorun yok :)

Gel,Keşfet, Aşık Ol. İşte bu Lumia !

15. Resimler bende sağlam. Mobil sitedenim. Vay be gurur duydum şimdi bak buzdolabımla :)

16. bu arada 24ton agirliktan bahsediliyor:aha:

17. Sahi ona dikkat etmemiştim :kop2:

18. sırtüstü yere düştüm :zuhaha:

Buradan şunu cikarabilir:magaza guncellemeleri gelmeyenler telefonlarini topraga gömüp tekrar kontrol etsinler.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
17/10/2018 - 15:29