Lumia920'nin agır sınavı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Lumia920'nin agır sınavı

Nokia genel olarak telefonlarının saglamlıgıyla ünlenmiştir. Lumia920 de Nokia tasarımları içinde bu saglamlıgı hissettiren iddialı üst segment cihazlardan birisi.Fakat bu sefer öyle bir teste tabi tutuldu ki bu yükün altından çıkmak tabiri caizse her babayigidin harcı degil.

Finlandiya gazetesi lltasonomat.fi'nin haberine göre: bir maden ocagı çalışanı Lumia920 telefonunu kaybetti.arama yaparak bulmaya çalışırken sesin madenlerin altından geldigi anlaşıldı ve 6 kişi kazarak yarım metre derinligine gömülmüş cihazı buldu. Resimlerde de gördügünüz gibi cihaz biraz hırpalanmış olsa da hala daha çalışmaya devam ediyor.Servise götürülen cihaz için servisin verdigi cevap ise daha da şaşırtıcıydı:tamiri yapılabilir.

BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
Boşuna Nokia demiyoruz ısrarla
Sent from my RM-825_eu_turkey_211 using Board Express

Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
Resimler gözükmüyor.

- - - Eklendi - - -

Tamam sorun yok

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Tank gibi telefon. Yangından, depremden, göçükten sağ çıkıyor :kıskıs:

• Beğen
Tepkiler: NUD
ÖEY

ÖEY

Üye
Arkadaşlar benim tarayıcılarımdan birinde resimler hiç gözükmüyor(firefox) diğerin de ufacık bir resim simgesi ikiye ayrılmış sanki hatalı gibi görünüyor(chrome) yani yine yok resimler. Çözümünü bilen var mı?

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Ben hala resimleri göremiyorum :hmmm

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Arkadaşlar benim tarayıcılarımdan birinde resimler hiç gözükmüyor(firefox) diğerin de ufacık bir resim simgesi ikiye ayrılmış sanki hatalı gibi görünüyor(chrome) yani yine yok resimler. Çözümünü bilen var mı?
çerezleri silip tekrar giriş yapmayı denedin mi

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Evet resimler görünmüyor.

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Bende ilk defa oldu ama PC ve mobil'den de göremedim

serecans

serecans

Üye
Kardeşim resimler görünmüyor

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
tekrar yukledim. Garip bende pc'de gorunuyor telde gorunmuyordu.

ÖEY

ÖEY

Üye
tekrar yukledim. Garip bende pc'de gorunuyor telde gorunmuyordu.
Siz resimleri yeniden yüklerken ben de javanın son sürümünü indirdim. Sonra tekrar girince sayfaya resimler göründü :) Ama siz yeniden yüklediğiniz için mi yoksa ben java yükledim diye mi bilemiyorum :)

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Şimdi sorun yok :)

Gel,Keşfet, Aşık Ol. İşte bu Lumia !

PureFood

PureFood

Üye
Resimler bende sağlam. Mobil sitedenim. Vay be gurur duydum şimdi bak buzdolabımla :)

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
bu arada 24ton agirliktan bahsediliyor:aha:

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye

Yine aynı kaynaklardan verilen habere göre Lumia 920'nin üstünden 24 tonluk dev kamyon geçmiş.
Ekranı binlerce parçaya bölünmesine karşın telefon hala çalışıyormuş, hatta arama bile yapılıyormuş :kop2:

ardacumhur

ardacumhur

Üye

Yine aynı kaynaklardan verilen habere göre Lumia 920'nin üstünden 24 tonluk dev kamyon geçmiş.
Ekranı binlerce parçaya bölünmesine karşın telefon hala çalışıyormuş, hatta arama bile yapılıyormuş :kop2:

18 güncelleme var:kıskıs:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt