Lumia920 30 ekim'de gelebilir

• 3 Ekim 2012
  • 776 Okunma
  • 18 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. < Resmi açmak için tıklayın >

belki de ilk lumia920 30 ekimde piyasaya cikmis olabilir. Everything everywhere ilk 4G Lte destekli telefonlarini 30 ekim'de ingiltere'de satisa sunacagini acikladi. Bakalim bu ilk 4g LTE'li telefonlar lumia920 mi olacak.
    < Resmi açmak için tıklayın >

Yazan: papakudioflu
  2. olasılıktan nefret ediyorum :)

3. Cihazlar ciktiktan sonra olanlari haber yapariz.

4. Lumia 920 nin 8x ten daha iyi olduğu bu bölümde çıkan haberlerden de belli...:) habire 920 ile ilgili haber , karşılaştırma yayınlanıyo :) ama çıkmadı meret bi türlü :D

5. Ben de geçenlerde bir yerde Lumia 920'nin "29 Ekim"de çıkacağını okumuştum.
    Ama ne kadar gerçek onu göreceğiz.:hmmm

6. 29 Ekim'de Türkiye'de satişa ciksa bu jeste jestle karşilik verip hem lumia920 hem de lumia820 alirim:D

7. para kamyonla :kop2:

8. evet tarih netleşti. 21/22ekimde at&t resmi fiyatlandirmayla satişa cikartiyor. Teslim tarihi ve magaza satişlari 4kasimda başliyacak.

9. hadi hayırlısı abi inşallah yılbaşında gelir kuzen de aldırırsın :)

10. hayırlısı olsun inşallah o zaman kasım ilk haftası gelir türkiyeye dimi arkadaşlar

11. kasimin ilk haftasi gelecegini zannetmiyorum. İngiltere,almanya,fransa,kanada,amerika gibi buyuk pazarlarda cikar ilk olarak Türkiye'ye kasimin ikinci yarisinda gelmeye başlar

12. zaten çiçek hanım da kasımın ortalarında demişti

13. teşekkürler kardeşim valla hasret ile bekliyoruz şu lumiayi valla ya

14. az kaldi biraz daha sabredin emin olun beklediginize degecek.

n000k bunu beğendi.
  15. INŞALLAH kardeşim INŞALLAH değer ya He değeceğinden eminim de şu fiyatlarda bir uygun olsa mesela 1500 olsa tam olarak onun üstünüde hak edecek bir telefon ama bizim kısıtlamalar var o yüzden.He bu arada samsung galaks s3ü biraz inceleyim dedim abi 10dakika baktım bir kademe şarj bitti ya olamaZ BÖYLE BIRŞEY ÇOK BÜYÜK CIHAZ ELE SIĞMIYOR ABI INŞALLAH LUMIA ONUN GIBI SORUN YAPMAZ ELDE.

16. beklediğinize kesinlikle değecek..

17. Inşallah

18. :good:

19. :kıskıs:Güzel iğneymiş:D

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
14/11/2018 - 20:57