Lumia1820 Mi Geliyor?

• 24 Eylül 2013
  • 596 Okunma
  • 11 Cevap

1. < Resmi açmak için tıklayın >

Microsoft'un Nokia'yı satın aldığı açıklamasından sonra gözler firmaya çevrilmiş Nokia markasının kullanılıp kullanılmayacağı merak konusu olmuştu.

Firmanın Nokia markasını kullanıp kullanmayacağı tartışıla dururken yeni bir ekran görüntüsü geldi. Windows Phone 8.1'e ait olduğu iddia edilen ekran görüntüsündeki saat de Lumia1820'yi ifade ediyor.

< Resmi açmak için tıklayın >

Bir diğer ayrıntıysa hızlı cevap balonu gibi açılan bildirim merkezi Live tile'ı.

Yazan: papakudioflu
    suyunsesi ve PureFood bunu beğendi.
  2. gelsin bakalım gelsin :eller:

3. Anlaşılan kilit ekranında hızlı cevap özelliği gelecek :alkis

4. Nokia da Pardon MS da değişik şeyler oluyor:)

5. Güzel haber için teşekürler. :thumbup: Biz heyecanla 1520 yi düşünürken meğer hemen arkasından daha farklı cihazlarında hali hazırda geliştirildiğini görüyoruz. Bu da benim kendime "hoop bi otur bakalım sakin ol, acele ayaklanma" dememe yolaçıyor. Bu durumda 920'm ile bekleyip yeni ortaya çıkacak cihazları bi görelim bakalım. Geçen yıl Lumia 920, bu cihaz 1820 ise bence asıl bomba 1920 olacak diyorum ben :)

6. bu kadar hızlı model değişimlerine ne yetecek kadar paramız var nede gücümüz .Ben en iyisi 820 biraz daha kullanıp yılbaşına doğrı 1020 alayım 5 yıl kullanırım artık yapcak bişey yok :):)

sahte_suhte bunu beğendi.
  7. Çıkan cihazlar için biraz beklemek gerek neler gelecek diye doğru bir seçim olsun sonra pişman olmayalım

OttomaN TigeR bunu beğendi.
  8. NOKIA güven veren bir isim
    Kesinlikle :oke:

9. Nokia dan vaz geçilirse WP çöker çünkü wp8 alanların çoğu Nokia diye alıyor ama hepsi değil çoğu.

10. Gelsin şöyle 4.5" veya 4.7" ekranlı bir Lumia da alak artık ya :D

11. Abi 4.7 ideal bence ya.

12. Aptalca fikirler(Nokia,Microsoft).İnsan önce satmak için sisteme odaklanıp tüm eksikleri giderir müşterilerin önerilerini dinler.1020 en kral telefon zaten sistem bokyan bişey acil güncellemeler lazım paket paket.

Yüklüyor...
22/09/2018 - 14:02