Tavsiye Lumia kullanan herkes bakabilir mi?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
    Konu Sahibi
Lumia kullanan herkes bakabilir mi?
Öncelikle yorum yapacaginiz icin tesekkur ediyorum.
Merhaba arkadaslar bende discovery, e tab 4, s3mini var. Ama artik androidin kasmasindan uygulama hatasi almaktan biktim. Yazin calisip mak. 800 tlye telefon alacagim. Oncelikle lumia ya gecmelimiyim? Bu sorunun cevabi hergun degisiyor kafamda :D Marketi tam anlamadim aslinda bi arkadas bana sadece marketi bi video cekerek gosterse dua ederim valla o derece kararsizim. Fazla uzatmadan sizce napmaliyim? Lumia ya gecmelimiyim? Ve ne almaliyim? Agustos gibi alicam.
Son bir sey kullananlar neden memnun neden memnun degil bunu da anlatirlarsa cok makbule gecer. Cok tesekkur ediyorum

İnternettin HOCA

İnternettin HOCA

Üye
Arkadaş lumia 520 kullanıcısıyım ve Çok memnunum Bi hata olursa adamlar hemen güncellemeler ile düzeltmeye çalışıyorlar bi çok kişinin batarya sorunu vardı joebelfiore hemen güncelleme attı sorun çok daha azaldı mağaza dersen Windows Phone kurulalı daha yeni oldu magza şimdi süper sayılmaz ama git gide daha iyi oluyor kasma dersen ben çoğu kişide kasma sorunum var diye hiç duymadım kısacası çok iyi.. lumia alacaksan Hiç düşünmeden al derim.. :)

• Beğen
Tepkiler: Samedbeyy ve muhammettvurucu
muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaş lumia 520 kullanıcısıyım ve Çok memnunum Bi hata olursa adamlar hemen güncellemeler ile düzeltmeye çalışıyorlar bi çok kişinin batarya sorunu vardı joebelfiore hemen güncelleme attı sorun çok daha azaldı mağaza dersen Windows Phone kurulalı daha yeni oldu magza şimdi süper sayılmaz ama git gide daha iyi oluyor kasma dersen ben çoğu kişide kasma sorunum var diye hiç duymadım kısacası çok iyi.. lumia alacaksan Hiç düşünmeden al derim.. :)

Stabillik konusunda suphem yok zaten sadece market ve olumsuz yorumlar beni tedirgin ediyor

İnternettin HOCA

İnternettin HOCA

Üye
Stabillik konusunda suphem yok zaten sadece market ve olumsuz yorumlar beni tedirgin ediyor
Söyledim ya Windows Phone daha yeni kurulalı 2 sene oldu android 2senede işi bu kadar iyi yapamadı halbuki android 4 senede iyileşmeye başladı yani Windows Phone 2 senelik iken Bu duruma göre gayet iyi.

TurboCall

TurboCall

Üye
Kardeşim şöyle söyleyim mağaza gerçekten iyi duruma gidiyor deniyor aslında ama bazı yönlerden de kötü duruma gidiyor neden derden microsoft mağazada uygulama çok olsun diye saçma sapan uygulama yayınlıyor yani onaylıyor, mağazada istediğin uygulamalar yeterliyse al ama ilk mağaza windowsphone.com adresinden kontrol et.

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu
muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim şöyle söyleyim mağaza gerçekten iyi duruma gidiyor deniyor aslında ama bazı yönlerden de kötü duruma gidiyor neden derden microsoft mağazada uygulama çok olsun diye saçma sapan uygulama yayınlıyor yani onaylıyor, mağazada istediğin uygulamalar yeterliyse al ama ilk mağaza windowsphone.com adresinden kontrol et.

Baktim da oyunlarla cok isim olmaz zaten. Ama cok kullanilan uygulamalar hatali falan diye yorum okudum. Ondan tirsiyorum :D

TurboCall

TurboCall

Üye
Baktim da oyunlarla cok isim olmaz zaten. Ama cok kullanilan uygulamalar hatali falan diye yorum okudum. Ondan tirsiyorum :D

1 fousquare dandik 2 facebook şuan okadar iyi değil 3 tango yok 4 bbm yok 5 whatsapp şuan için yok bunlar dışında bazı programlar da hatalı snapçhat yok falan falan tercih senin ben bir windows phone cihaza 500 lira bile fazla olarak görüyorum şuan için ama.

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
    Konu Sahibi
1 fousquare dandik 2 facebook şuan okadar iyi değil 3 tango yok 4 bbm yok 5 whatsapp şuan için yok bunlar dışında bazı programlar da hatalı snapçhat yok falan falan tercih senin ben bir windows phone cihaza 500 lira bile fazla olarak görüyorum şuan için ama.

Bu uygulamalardan sadece facebook ve whatsap kullanicam. Ayrica agustosa kadar herhalde duzelir? :D sen ne kullaniyosun?

alo123

Üye
Lumia 920 ilk çıktığı günden beri kullanıyorum kardeşim. Güncellemeler hızlı veriliyor demiş yukarda arkadaş çok güldüm :) Market çok kötü durumda. Popüler uygulamaların bir kısmı yok olan kısmıda düzgün çalışmıyor zaten. Bu bölümde fanboy çok o yüzden alacaksan çok sık kullandıgın uygulamaları iyi bir araştır ona göre al :)

• Beğen
muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
    Konu Sahibi
@TurboCall bak sen bir fikirdesin. @İnternettin HOCA farkli alo123 farklı goruste :(

Yağız Ryan

Yağız Ryan

Üye
800 TL Yi zorla 1000 yap 925 ile giriş yap derim 1000 TLye düşer yaza kadar zaten Aslan pişman olmazsın

• Beğen
Yağız Ryan

Yağız Ryan

Üye
Ama sana tavsiyem 1 kişinin yorumuna bakarak karar verme Her kafadan ses çıkabilir tercih senin ama geçersen sadece mağazadan az sıkıntı çekebilirsin ki Yok derece Oyun yok değil oyunlar geliyor Telefon zaten hızlı çalışıyor telefon kullamında ise memnun eder seni İleride çok daha iyi olacak Lumia

• Beğen
muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
    Konu Sahibi
Ama sana tavsiyem 1 kişinin yorumuna bakarak karar verme Her kafadan ses çıkabilir tercih senin ama geçersen sadece mağazadan az sıkıntı çekebilirsin ki Yok derece Oyun yok değil oyunlar geliyor Telefon zaten hızlı çalışıyor telefon kullamında ise memnun eder seni İleride çok daha iyi olacak Lumia
Oyunla pek isim yok bama günlük sarji yetsin facebook maxicep whatsap olsun yeter ha birde kamera biraz iyi olsa iyi olur

Secret Light

Secret Light

Üye
WP yeni sistem olduğu için uygulamalarında eksiklikler olabilir sen bence androide devam et çünkü dediğin zamana kadar belki düzelmeyebilir

Nokia Lumia 525 İle Gönderildi.

• Beğen
Tepkiler: br1903 ve muhammettvurucu
muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
    Konu Sahibi
WP yeni sistem olduğu için uygulamalarında eksiklikler olabilir sen bence androide devam et çünkü dediğin zamana kadar belki düzelmeyebilir

8.1 ile magaza tamamlanacak diyorlardi?

• Beğen
Tepkiler: Samedbeyy
Secret Light

Secret Light

Üye
8.1 ile magaza tamamlanacak diyorlardi?

Onu bilmiyorum umarım düzelir yada ben kafanı karıştırmayım bende yeniyim :) daha tecrubelilerden bilgi almalısın :)

• Beğen
muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Samedbeyy
Secret Light

Secret Light

Üye
Yinede tesekkur ederim
525 nasik memnunmusun?

Oyun için iyi ram sıkıntısı yok tek sıkıntı on kamera ve flas ekran birazda buyuk olsaydı bide :D normalde giriş seviyesi bir telefon memnunum yani

• Beğen
ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
Öncelikle yorum yapacaginiz icin tesekkur ediyorum.
Merhaba arkadaslar bende discovery, e tab 4, s3mini var. Ama artik androidin kasmasindan uygulama hatasi almaktan biktim. Yazin calisip mak. 800 tlye telefon alacagim. Oncelikle lumia ya gecmelimiyim? Bu sorunun cevabi hergun degisiyor kafamda :D Marketi tam anlamadim aslinda bi arkadas bana sadece marketi bi video cekerek gosterse dua ederim valla o derece kararsizim. Fazla uzatmadan sizce napmaliyim? Lumia ya gecmelimiyim? Ve ne almaliyim? Agustos gibi alicam.
Son bir sey kullananlar neden memnun neden memnun degil bunu da anlatirlarsa cok makbule gecer. Cok tesekkur ediyorum
kardeş mağazanın videosuna gerek yok, burdan gir aklına ne geliyorsa arat (sağ üst köşeden) mağazada var mı yok mu mağaza sana göre uygun mu görmüş olursun: :emzik:

• Beğen
Tepkiler: br1903 ve muhammettvurucu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt