Haber Lumia Denim Güncellemesi ve Lumia Camera Detayları

Sponsorlu Bağlantılar

nükleer_müh

nükleer_müh

Üye
Nasıl resim yüklerim telden

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

trepcan

trepcan

Üye
Lumia 625 Cyan + GDR1. Sisteminiz güncel dedi.

beats

beats

Üye
    Konu Sahibi

skynet

Üye
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

ON9

ON9

Üye
GDR2 nin ön izlmesinden mi bahsediyorsun Özgür abi. Yoksa nihai sürüm olarak mı? Ayrıca şu gdrlerin ön izlemeleri yüzünden harbi harbi telefon patlyacak :D Sen ile ben hala bekliyoruz cyanın bize verilmesini ama bende falsh bascam bu seferde yedekleme yaparken sorun yaşatıyor telefon. :D
beni de alın hala cyan almayanlar listesine

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
Sacmaliqa bakya orta segmente habire cihaz cikariolar üst segmentteki cihazları farklı kiliolar tabi fark olucakta müşteriyi enayi durumuna bu kadar konmazki 1020 ciler teli kirsada hakli simdi isteseler herturlu 1020 ya guzlliklerini yaparlar

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Bu video daki cihaz hangi model di acaba.

dakamon

dakamon

Üye
Şu DX 12 acaba bizim telefonlara gelirmi. Gelirse oyunlarda falan daha az batarya harcaması yaşayacağız. Ben aslında DX 12 nin telefonlarda ki performansını bekliyorum. @papakudioflu

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
Lumiaların ilk nesil telefonları gelecekte fişleri çekilecek bence.Para toplamaya başlayalım çok değil 1 yıl sonra yeni telefon almak için bizi zorlayacaklar wp9 u bahane ederek.:dry:

dakamon

dakamon

Üye
Lumiaların ilk nesil telefonları gelecekte fişleri çekilecek bence.Para toplamaya başlayalım çok değil 1 yıl sonra yeni telefon almak için bizi zorlayacaklar wp9 u bahane ederek.:dry:
Şöyle bir şeyden bahsetmek istiyorum konu konuyu açacak yine :) şöyle bir söylenti yayıldı MS win8.1 sahiplerine direk win 9 güncellemesini verecek. Hatta ve hatta win 7 win vista ve win xp sahiplerine de win 9 u çok cüzi miktara yada tamamen bedavaya verebileceği dedikodusu dolaşıyordu. Şimdi diyeceksiniz bu MS salakmı da win 9 u win 7 ye win vista sahiplerine de ücretsiz veriyor orada yatan gerçeğin şu olduğu ortaya çıkıyor. Bu uygulama bazlı işletim sistemine herkesi geçirmek istiyor MS ve artık paranın uygulama satmakta olduğunu görüyormuş. Kısa vadede işletim sisteminden para kazanamayacağını anladı bu yola başvurabilir diyorlar. Buradan WP ye şu şekilde gelmek istiyorum. Neden bizlere de WP9 verilemsin ki? Bizi de wp9 a geçirtip mağazadan sorunsuz faydalanmamızı isteyebilir çünkü mağazadan eski kullanıcılarında alışveriş yapmasını ve para kazaznmayı isteyebilir. Benimkisi bi senaryo ama olabilirmi neden olmasın. Bence olur :)

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic, emz ve zaakaan
kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
Şöyle bir şeyden bahsetmek istiyorum konu konuyu açacak yine :) şöyle bir söylenti yayıldı MS win8.1 sahiplerine direk win 9 güncellemesini verecek. Hatta ve hatta win 7 win vista ve win xp sahiplerine de win 9 u çok cüzi miktara yada tamamen bedavaya verebileceği dedikodusu dolaşıyordu. Şimdi diyeceksiniz bu MS salakmı da win 9 u win 7 ye win vista sahiplerine de ücretsiz veriyor orada yatan gerçeğin şu olduğu ortaya çıkıyor. Bu uygulama bazlı işletim sistemine herkesi geçirmek istiyor MS ve artık paranın uygulama satmakta olduğunu görüyormuş. Kısa vadede işletim sisteminden para kazanamayacağını anladı bu yola başvurabilir diyorlar. Buradan WP ye şu şekilde gelmek istiyorum. Neden bizlere de WP9 verilemsin ki? Bizi de wp9 a geçirtip mağazadan sorunsuz faydalanmamızı isteyebilir çünkü mağazadan eski kullanıcılarında alışveriş yapmasını ve para kazaznmayı isteyebilir. Benimkisi bi senaryo ama olabilirmi neden olmasın. Bence olur :)
Senaryolar güzel fakat ben donanımların wp9 u kaldırmayacağını düşünüyorum.Eğer donanım yüzünden telefonlar almazsa (bilgisayarlar da donanım diye sıkıntı olmaz).Dediğim gibi ilk nesil lumialar tıpkı lumia 900 lumia 800 gibi kenara atılacak.Ve Microsoft para kırmanın yollarını arıyorsa bence eski telefonları kenara attırıp yeni telefonlar aldırma fikri daha ağır basıyor şahsen. :)

dakamon

dakamon

Üye
Senaryolar güzel fakat ben donanımların wp9 u kaldırmayacağını düşünüyorum.Eğer donanım yüzünden telefonlar almazsa (bilgisayarlar da donanım diye sıkıntı olmaz).Dediğim gibi ilk nesil lumialar tıpkı lumia 900 lumia 800 gibi kenara atılacak.Ve Microsoft para kırmanın yollarını arıyorsa bence eski telefonları kenara attırıp yeni telefonlar aldırma fikri daha ağır basıyor şahsen. :)
Bence alır ya. Win8.1 i 9 sene önceki bilgisayarıma bile kurdum takır takır çalışıyor bumu çalışmayacak 920 ve 820 de :) Bence her türlü kaldırır. Bazı donanımsal sebeplerden kaynaklı özellikler gelmez o kadar. Miracast gibi mesela. Bizim donanımda android 4.2 güncellemesine sahip telefonlar var :) o telefonlardaki var olan özellikleri bir düşün bide bizdeki var olan özellikleri :) onlar bile o akdar ağırlıkta çalışabiliyorlarsa bizimkiler en az onların özelliklerinde bir wp li sürümde haryli hayli çalışır. Umarım anlatabilmişimdir :)

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Windows Phone 9'a daha yolumuz var arkadaşlar.
Şimdilik Lumia Denim uzerine konuşalım.

Gerçi daha önce de söylediğim gibi Nokia'nın güncellemesinden ziyade Microsoft'un vereceği GDR2 önemli.

narnia16

narnia16

Üye
Bence dediğiniz gibi olsa bile o zamanlarda yaklaşık olarak 3 yıllık bir güncelleme desteğini geride bırakmış olacak bu telefonlar. Kaç tane firma bu kadar destek veriyor. Ki zaten wp9 u da vereceklerini düşünüyorum ben. Sadece @dakamon un dediği gibi donanım bazlı kırpılmış bir güncelleme alabiliriz :)

BelaMonte

BelaMonte

Üye
HDR çok işe yarar. Gün batımı fotoğrafı çekemiyorum adam akıllı.. Yada güneş arkada olan birinin fotoğrafını ççekemiyorum

• Beğen
Tepkiler: versino2

fraps34

Üye
Bence dediğiniz gibi olsa bile o zamanlarda yaklaşık olarak 3 yıllık bir güncelleme desteğini geride bırakmış olacak bu telefonlar. Kaç tane firma bu kadar destek veriyor. Ki zaten wp9 u da vereceklerini düşünüyorum ben. Sadece @dakamon un dediği gibi donanım bazlı kırpılmış bir güncelleme alabiliriz :)
Valla ben 2 yıldır bir destek göremedim , gele gele bildirim barı ,dosya yöneticisi vss geldi. Bunlarda benim için vayy be diyeceğim şeyler değil... Şimdiye kadar güncellemeler tatmin etseydi ve sistem gelişmiş oslaydı wp9 gelmesede olur derdim.Ama şuan elimizde bir enkaz ile geziyoruz.
Wp 8.1 gdr2 ile gelecek özelliklere baktım , mobil veri kısayolu ve alfabetik ayarlar listesi yazıyor. Şimdi bu destekmi oluyor yoksa bizimle dalgamı geçiyorlar.
Lumia 920 ye Wp9 u vermezlerse buradan ciddi söverim artık forumda beni banlasalarda umurumda olmaz : ))

narnia16

narnia16

Üye
Valla ben 2 yıldır bir destek göremedim , gele gele bildirim barı ,dosya yöneticisi vss geldi. Bunlarda benim için vayy be diyeceğim şeyler değil... Şimdiye kadar güncellemeler tatmin etseydi ve sistem gelişmiş oslaydı wp9 gelmesede olur derdim.Ama şuan elimizde bir enkaz ile geziyoruz.
Wp 8.1 gdr2 ile gelecek özelliklere baktım , mobil veri kısayolu ve alfabetik ayarlar listesi yazıyor. Şimdi bu destekmi oluyor yoksa bizimle dalgamı geçiyorlar.
Lumia 920 ye Wp9 u vermezlerse buradan ciddi söverim artık forumda beni banlasalarda umurumda olmaz : ))
Burda amacım kesinlikle MS' yi savunmak değil ama adamlar istese onu da vermezdiler. Ayrıca 2 yıldır bir destek göremedim, vay be diyeceğim şeyler gelmedi diyorsunuz ama isterseniz telefonunuzu wp8 çevirip kullanmayı deneyin bi. Bakalım kaç gün dayanabileceksiniz. Hali hazırda böyle bir sisteme siz olsanız önce eksiklerini mi kapatmaya çalışırsınız yoksa vay be dedirtecek özellikler getirip insanlara eksik bir sistem sunmaya devam mı edersiniz? Elbette sistemin eksikleri giderildikten sonra vay be diyecek özellikler de gelecektir. Şimdi birileri çıkıp MS çok yavaş diyecek. Bende biliyorum çok yavaş ama elimizden gelen bir şey yok ne yazık ki.

• Beğen
Tepkiler: 4MaGuS, emz, PureFood ve 3 diğerleri
papakudioflu

papakudioflu

Admin
Nasıl bir özellik bekliyorsunuz? Yani nasıl bir özellik gelse "vayy be" derdiniz?

dakamon

dakamon

Üye
Burda amacım kesinlikle MS' yi savunmak değil ama adamlar istese onu da vermezdiler. Ayrıca 2 yıldır bir destek göremedim, vay be diyeceğim şeyler gelmedi diyorsunuz ama isterseniz telefonunuzu wp8 çevirip kullanmayı deneyin bi. Bakalım kaç gün dayanabileceksiniz. Hali hazırda böyle bir sisteme siz olsanız önce eksiklerini mi kapatmaya çalışırsınız yoksa vay be dedirtecek özellikler getirip insanlara eksik bir sistem sunmaya devam mı edersiniz? Elbette sistemin eksikleri giderildikten sonra vay be diyecek özellikler de gelecektir. Şimdi birileri çıkıp MS çok yavaş diyecek. Bende biliyorum çok yavaş ama elimizden gelen bir şey yok ne yazık ki.
İstese onu da vermezdiler diye başlayan cümleleri kabul etmiyorum. İsteseler vermezlerdi bizde başka telefon almak isterdik o zaman :D onların işine gelmezdi. Köpek gibi muhtaçlar bize bunu unutmayın :)
Nasıl bir özellik bekliyorsunuz? Yani nasıl bir özellik gelse "vayy be" derdiniz?
Başkasına sorudunuz ama ben de cevaplamak istedim. Hani apple lansmanlarında çıkıyor daha kimsede olmayan bir özelliği ilk onlar çıkartıyor ya (bu her zaman böyle olmuştur) herkeste salonda ıslıklar çığlıklar alkış kıyamet kopuyor ya o tarz yenilikler özellikler getirirse ben vay be derim. Mesela şu kutulara kayan arka plan fotoğrafına ben vay be demiştim. İlk defa kullanılan bir şeydi benim için.

• Beğen
Tepkiler: emz