Haber Lumia Cyan için yeni bir Güncelleme Yayınlanmaya başladı.

Sponsorlu Bağlantılar

kamil5028347

kamil5028347

Üye
Benim sorum şu olucak Telefonum Lumia 920, telefonumda Preview For Developers yüklü Hakkında kısmına baktığımda 8.1 Lumia Black olarak gözüküyor. klasör özelliği arka plana resim koyma bildirim çubuğu hepsi var.. sizce bu normal mi ve cyan güncellemesi neden gelmiyor?

Yanlış yere bakıyorsun Ekstra+Bilgi yazan yere bak orda Cyan yazması lazım

thesenol

Üye
Benim sorum şu olucak Telefonum Lumia 920, telefonumda Preview For Developers yüklü Hakkında kısmına baktığımda 8.1 Lumia Black olarak gözüküyor. klasör özelliği arka plana resim koyma bildirim çubuğu hepsi var.. sizce bu normal mi ve cyan güncellemesi neden gelmiyor?
black gözükmesi normal çünkü sende cyan yüklü değil. ilerleyen zamanlarda gelecek diye biliyorum cyan ı developer yüklü olanlar için

• Beğen
Tepkiler: osmantokerr
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Pc ve internet bağlantınız varsa nsrt (Nokia software repair tools) uygulamasını indirip kurulum yapın pc ye.
Telefondan menü > ayarlar > yedekleme kısmından yedek alınız.
(Eğer telefonunuz da uygulama içi satın aldığınız oyun falan yoksa eğer bundan sonrasını devam ediniz)
Telefonu depolama modunda iken fotoğrafları, videoları, müzikleri pcye taşıyın (yedekleme) yapın.
Nsrt uygulamasını açın ve telefonu usb kablo ile bağlayıp güncelleme kontrolü yapın. Gelen güncelleme paketini indirin.(Bu işlem telefonu komple siler. Kesinlikle yedekleme yapmanız lazım sonra resimlerim videolarım müziklerim gitti demeyin)
Nsrt 1.5 GB'lık veri indirecek tahminimce.
Download bitince telefonu USB'den çekip ,telefonu kapatın. Ses kısma + güç tuşuna basarak usb kabloyu takın. Dana gözü gibi kocaman Nokia yazısı gelinceye kadar bekleyin ve hiç bir şey yapmayın. Yazılım yükleme faslı bitince kullanıcı eposta ve şifreyi girip en son yedeği geri yüklemeyi seçip bekleyin.
Oyun uygulama ne varsa yüklenince pc deki resim video müzik dosyalarını telefona geri yükleyip güle güle kullanın.

Edit : Gdr1 güncellemesini yüklemeyin derim. Klasörleme için stabilizeyi bozmayın. Gdr2 gelince duruma göre yüklersin.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: suyunsesi
andezitt

andezitt

Üye
L525 güncel

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
920 güncel eylül ayı boş geçecek herhalde

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

braayn

braayn

Üye
Eylül ayı VLC palyer ile OPERA Browserdan başka bir şey beklemiyorum.Birde gelirse Kilit ekranı gelir

versino2

versino2

Üye
Ekstralar ve bilgi guncellendi bence bu güncelleme gelicek olan parlaklık profili gibi ayarların ön hazırlığı

Sosyete16

Üye
Merhaba arkadaşlar telefonum L820 bu sabah nsu üzerinden cyan güncellemesini yaptım yazılım windowsphone 8.1 olarak gözüküyor tekrar 8.1.1'i yüklesem bana bi artısı olur mu ?

4MaGuS

4MaGuS

Üye
Eylül ayı VLC palyer ile OPERA Browserdan başka bir şey beklemiyorum.Birde gelirse Kilit ekranı gelir
opera kapalı beta başvurular başladı istersen özelden link atarım ben katıldım daha yayınlanmadı sayı yeterli olunca kapalı beta aktif olucak

braayn

braayn

Üye
eyvallah bende katıldım 2 saat once

og1907

og1907

Üye
opera kapalı beta başvurular başladı istersen özelden link atarım ben katıldım daha yayınlanmadı sayı yeterli olunca kapalı beta aktif olucak
Linki rica edelim üstadım.

emz

emz

Üye
Aynen millet EKSTRALAR + BİLGİ GÜNCELLENDİ. Bu herkesin bildiği üzere güncellemeden bir süre önce geliyor. Yakında gelecek yeni bir güncelleme. Bakalım ne gelecek :ehe

Telgrafla gönderildi. [(L520) - ( İNADINA 512 MB RAM!! --> MS, NOKİA )]

• Beğen
Tepkiler: Rock Ve Roll
suyunsesi

suyunsesi

Üye
Sabahın ilk kontrolünü ben atayım. :kro2:Telefon güncel. :zzz:

The Benefit

The Benefit

Üye
Aynen millet EKSTRALAR + BİLGİ GÜNCELLENDİ. Bu herkesin bildiği üzere güncellemeden bir süre önce geliyor. Yakında gelecek yeni bir güncelleme. Bakalım ne gelecek :ehe

Telgrafla gönderildi. [(L520) - ( İNADINA 512 MB RAM!! --> MS, NOKİA )]
3 ay sürer bu da. :bangin:

• Beğen
Tepkiler: Rainesto
suyunsesi

suyunsesi

Üye
Yeminle bilerek yapıyorlar bunu. Gerilim hiç düşmesin diye yapıyorlar. Sürekli bir hareketlilik kalsın diye yapıyorlar.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: emz ve Rock Ve Roll
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
ahada buraya yazıyorummm güncelleme pazartesi öğlen saat 12den sora başlayacak kesin :ehe

The Benefit

The Benefit

Üye
Yeminle bilerek yapıyorlar bunu. Gerilim hiç düşmesin diye yapıyorlar. Sürekli bir hareketlilik kalsın diye yapıyorlar.
Bir anda sol gösterip sağdan bişi çıtlatıyorlar. Biz sağa dönünce de sağı bekletip arkadan bişi çıkıyo. Arkayı kollayalım derken önden bi yama, öne bakalım derken soldan ilk çıtlatılanı çakıyorlar. :D
Pil ve ısınma sorunları için hafifi bir iyileştirme versinler kafi gardaş. Güncellemeleri ve yenilikleri kendilerinin olsun. :birak:

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Bir anda sol gösterip sağdan bişi çıtlatıyorlar. Biz sağa dönünce de sağı bekletip arkadan bişi çıkıyo. Arkayı kollayalım derken önden bi yama, öne bakalım derken soldan ilk çıtlatılanı çakıyorlar. :D (8.1 i beklerken preview önden geliyor, gdr1 pre.ye bakarken 8.1 final. 8.1 final gelmeden cyan, cyan olmadı gdr2 pre. gdr2 pre gelmedi gdr1 ek, gdr1 pre ek güncellemeye bakalım derken cyan. cyan a geri dönmüşken gdr2 prenin debian redi). Millet te ne yöne bakacağını şaşırdı tabi :P

• Beğen
Tepkiler: PureFood, Rainesto, emz ve 5 diğerleri

Üst Alt