Haber Lumia Cyan için yeni bir Güncelleme Yayınlanmaya başladı.

Sponsorlu Bağlantılar

dakamon

dakamon

Üye
Hakatende şimdi bu konuyu bi user açsaydı çoktan locked olmuştu ali abi şuanda bizleri boşyere heycana soktun şimdi bende gdr1 prewiew e güncelleme geldi diye bi konu açmak istiyorum

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

Bana da öyle geliyor ilk söylediğin şey konusunda :)

• Beğen
Tepkiler: emz

The Benefit

The Benefit

Üye
Boşuna beklemeyin. Cyan bile rahmet okutarak geldi. Bunun için toplu dua gerekir. :bangin:

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic, Tacettinn, skynet ve 1 kişi daha
hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
Yani güncelleme elinde sonunda gelick tabi konu biraz saçma gibime geldi

cesurpolis61

cesurpolis61

Üye
arkadaşlar sizi yanıltmış olmuyayım ama bende (1020) 37 mb güncelleme gördü 8.1+cyandan klasör yoktu bende previev etkin edip bulduğu güncellemeyi yüklemiştim klasörleme de gelmişti ekstralar hakkında da cyan yazıyor bu gün güncellemeye baktığımda 37 mb buldu ve yüklüyorum

jasonwie

jasonwie

Üye
Arkadaşlar, cyan güncellemesinden sonra klasör desteği kalktı mı ? Bu sadece Preview'e özel mi ?

Rainesto

Rainesto

Üye
Arkadaşlar, cyan güncellemesinden sonra klasör desteği kalktı mı ? Bu sadece Preview'e özel mi ?

Gdr1 için o

• Beğen
Tepkiler: jasonwie
papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Hakatende şimdi bu konuyu bi user açsaydı çoktan locked olmuştu ali abi şuanda bizleri boşyere heycana soktun şimdi bende gdr1 prewiew e güncelleme geldi diye bi konu açmak istiyorum

Açabilirsin tabi ki. Fakat haberin kaynağını paylaşmanız gerektiğinde sadece tahmin yürüttüğünüz ortaya çıkarsa bu hareket cezasız kalmaz. Biz burada oturup acaba bugün ne yazsam diye düşünmüyoruz. Sabah kalkar kalkmaz yüzlerce siteyi süzgeçten geçirmeye başlıyoruz. Güvenilirliği olan sitelerin haberlerini de paylaşıyoruz.

Son düzenleme:
hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
Abi sen beni anlamadın şimdi cyana güncelleme glcek tabi geleck bu kesin bi durum fakat gelmeden konu açılması biraz tuhaf 2. Si şuan gdr1 e güncelleme geldi diye konu açsam saten gelicek gelmemesi imkansız cezalandırılamam yani bunu için ms nin destek kesmesi lazım :-)

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Güncelleme butonuna bir daha abandım. (Buton yalama olacak ondan korkuyorum artık.)
Sonuç = Telefonunuz güncel. Son denetleme 2 sn önce.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Abi sen beni anlamadın şimdi cyana güncelleme glcek tabi geleck bu kesin bi durum fakat gelmeden konu açılması biraz tuhaf 2. Si şuan gdr1 e güncelleme geldi diye konu açsam saten gelicek gelmemesi imkansız cezalandırılamam yani bunu için ms nin destek kesmesi lazım :-)

Ben de diyorum ki haberde de belirttiğim üzere bazı cihazlar için bu güncelleme yayınlanmış. Muhtemelen bir test yaptılar. O arada bizim ülkemizde de Hindistan romu kullanan varsa ona da gelir ve biz de güncellemeye dair bazı ipuçlarına ulaşırız. Ama malesef aramızda bu güncellemeyi alan çıkmadı şimdilik.

zaakaan

zaakaan

Üye
İS Sürümü 8.10.14157.200 olan bir güncelleme aldım ama bu mudur ki?

CocoDai

CocoDai

Üye
Bana bir guncelleme geldi faka ne oldugunu anlayamadım @papadakioflu sen bi konu acmısıntın onu bulamadım oraya yazacaktım ama Not:cyan ve gdr1 yüklü

4MaGuS

4MaGuS

Üye
Bana bir guncelleme geldi faka ne oldugunu anlayamadım @papadakioflu sen bi konu acmısıntın onu bulamadım oraya yazacaktım ama Not:cyan ve gdr1 yüklü
geçen günlerde gdr1 e bir güncelleme gelmişti odur büyük ihtimal

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Telefonunuz güncel. Ses seda yok.

• Beğen
Tepkiler: ogzhnoTr
suyunsesi

suyunsesi

Üye
Tık yok. Benimki de güncelmiş.

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic
dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
ne mutlu bize hepimiz günceliz

• Beğen
Tepkiler: PureFood, dark_13, emz ve 3 diğerleri
erndrdyk

erndrdyk

Üye
Bende de var güncelleme yaptım ama bi farklılık göremedim (1520)

osmantokerr

Üye
Benim sorum şu olucak Telefonum Lumia 920, telefonumda Preview For Developers yüklü Hakkında kısmına baktığımda 8.1 Lumia Black olarak gözüküyor. klasör özelliği arka plana resim koyma bildirim çubuğu hepsi var.. sizce bu normal mi ve cyan güncellemesi neden gelmiyor?

Üst Alt