Tavsiye Lumia 930, İphone 5s, Xperia z3 compact telefon tavsiyesi

Sponsorlu Bağlantılar

Tacettinn

Tacettinn

Üye
    Konu Sahibi
Lumia 930, İphone 5s, Xperia z3 compact telefon tavsiyesi
Bu üç cihaz arasında tercih yapmak istiyorum. Tavsiyeleriniz nelerdir?

0MG90

0MG90

Üye
Z3c

beats

beats

Üye
Bu Windows Phone değil de daha genel konu sanki, neyse benim de aklımı şu sıra kurcalayan Xperia Z3 Compact derim keşke o da metal yapılı olsaydı bir an düşünmezdim Snapdragon 801 kullanmasına rağmen. Beklerim dersen 2015 martta MWC etkinliğinden sonra yeni cihazlar da çıkacak.

skynet

Üye
Z3c

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Z3c

Tacettinn

Tacettinn

Üye
    Konu Sahibi
Bu Windows Phone değil de daha genel konu sanki, neyse benim de aklımı şu sıra kurcalayan Xperia Z3 Compact derim keşke o da metal yapılı olsaydı bir an düşünmezdim Snapdragon 801 kullanmasına rağmen. Beklerim dersen 2015 martta MWC etkinliğinden sonra yeni cihazlar da çıkacak.
Yeni etkinliği beklemeye niyetim yok. Sadece bu üçü arasında kaldım. Herkes Z3c diyor. Iphone veya Lumia dan ses yok neden z3c acaba.

0MG90

0MG90

Üye
Daha sağlam, daha çok güncelleme alır (ör: Xperia Z), kamerası iyi, 720p ekran=Daha uzun pil süresi...

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Beklentilerinizi yazar mısınız ?

98farom98

98farom98

Üye
Kesinlikle Z3c derim

sLeepLe

sLeepLe

Üye
Telefondan neler beklersiniz belirtirseniz daha iyi yardımcı olur herkes :) şahsen bence 5s güncelleme desteği olarak en az 2 yıl götürür stabil hızlı bir telefon her isteğini rahatça karşılayabilir. Bataryası daha uzun gitsin diyorsan z3c derim 5si bataryada ezer çünkü

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
lumia 930 al bence wp 10 alacak ve en önemliside wp10'a güncellenince 36 ay güncelleme destek sürecide yeniden başlayacaktır bence artı microsoft ve nokianın kendine has özel güncellemeleri var şarj konusunda fazla iyi değil ama lumia 930 bence :)

byAndroid

byAndroid

Üye
Z3c

Tacettinn

Tacettinn

Üye
    Konu Sahibi
Fazla oyun oynamam. Çok uygulama yüklerim. Günlük bi saate yakın internet kullanırım. Kamerayı cok önemserim. Şarj benim için çok önemlidir. Ayni zamanda stabilite cok cok onemli. Z3c nin android sisteminden dolayı kasmasindan korkuyorum. Ayrıca Z3c nin Bataryası çok övülüyor. Bunu bizzat deneyen gören var mi acaba. .

man20

man20

Üye
Canım z3c görmedim ama z2 kullanıcısı olarak bataryası çok iyi. oyun oynamadığımda 1.5-2 gün götürüyor. z2 böyleyse z3c'yi sen düşün 720p ekran olduğu için daha az batarya harcar ve kendi sınıfında büyük bi pili var. Kamerasıda çok iyi stereo hoparlörde çok iyi ses veriyor ve su geçirmez. Kasma konusuna gelirsek benimkinde kasma görmedim hiç (2.3 ghz) çok hızlı çalışıyor z3c nin işlemcisi 2.5 ghz yani bundada kasacağını düşünmüyorum. Kısacası tavsiyem z3c

• Beğen
Tepkiler: Furkan Emekli

MaxipmaN

Üye
üçü de farklı sistemli telefonlar fanlar hemen z3c diye yapıştırmış,androidden sonra android almayacağımdan 5s derim

sLeepLe

sLeepLe

Üye
ben 5s kullanıyorum sosyal ağlar whatsapp kullanırım günlük telefon görüşmesi akşam oluncada biraz müzik ve oyunla 1 günü çıkarıyor şarjı. telefonda şuanda 40a yakın uygulama yüklü ama kasma görmedim hiç gayet stabil çalışıyor kamerasıda beni tatmin edecek düzeyde android kullanmadım yorum yapamıycam bende ileride kasar diye düşünüp ve tasarım olarak 5s beni cezbettiği için tercihim bu yönde oldu

0MG90

0MG90

Üye
Fazla oyun oynamam. Çok uygulama yüklerim. Günlük bi saate yakın internet kullanırım. Kamerayı cok önemserim. Şarj benim için çok önemlidir. Ayni zamanda stabilite cok cok onemli. Z3c nin android sisteminden dolayı kasmasindan korkuyorum. Ayrıca Z3c nin Bataryası çok övülüyor. Bunu bizzat deneyen gören var mi acaba. .
Kardeş S801+2GB RAM+ 720p ekran nasıl kassın? Sony'nin arayüzü AOSP'a yakın 2. Arayüz zaten.
üçü de farklı sistemli telefonlar fanlar hemen z3c diye yapıştırmış,androidden sonra android almayacağımdan 5s derim
Sony önerince fanlık mı oluyor?

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Z3 Compact

MaxipmaN

Üye
Tacettinn

Tacettinn

Üye
    Konu Sahibi
Canım z3c görmedim ama z2 kullanıcısı olarak bataryası çok iyi. oyun oynamadığımda 1.5-2 gün götürüyor. z2 böyleyse z3c'yi sen düşün 720p ekran olduğu için daha az batarya harcar ve kendi sınıfında büyük bi pili var. Kamerasıda çok iyi stereo hoparlörde çok iyi ses veriyor ve su geçirmez. Kasma konusuna gelirsek benimkinde kasma görmedim hiç (2.3 ghz) çok hızlı çalışıyor z3c nin işlemcisi 2.5 ghz yani bundada kasacağını düşünmüyorum. Kısacası tavsiyem z3c
Telefonun donanım özelliklerine sözüm yok gerçekten üstün. Android biraz kafamı kurcaladı ama donanım yüksekliğinden kasma vb yaşatmayacaktır dediğiniz gibi.
ben 5s kullanıyorum sosyal ağlar whatsapp kullanırım günlük telefon görüşmesi akşam oluncada biraz müzik ve oyunla 1 günü çıkarıyor şarjı. telefonda şuanda 40a yakın uygulama yüklü ama kasma görmedim hiç gayet stabil çalışıyor kamerasıda beni tatmin edecek düzeyde android kullanmadım yorum yapamıycam bende ileride kasar diye düşünüp ve tasarım olarak 5s beni cezbettiği için tercihim bu yönde oldu
5s i bu listeye koymamın sebebide zaten tasarımıdır :) ama iphone şarj konusunda pek başarılı değil o yüzden muhtemelen tercihim Z3c olacak..