lumia 925 için w10 10.0.10586.164

Sponsorlu Bağlantılar

Xsodia

Xsodia

Üye
    Konu Sahibi
lumia 925 için w10 10.0.10586.164
wp interals dan alınma backup dosyası lazım w10 10.0.10586.164 veya altı olabilir apk emülatörlü sürüm de önceliğim

humanhunter

humanhunter

Üye
Bende 920 için var bir kaç sürüm.Farklı modellere yüklenir mi bilmiyorum deneme imkanım olmadı.
@Rock Ve Roll arkadaşımızda 925 var yedekler alıyordu belki onda vardır

Xsodia

Xsodia

Üye
    Konu Sahibi
O sürümü indirip denedim ama nokia logosunda takılıp kalıyor
Bana apk yüklenen sürüm lazım net olarakta bilmiyorum hangi surumdu

humanhunter

humanhunter

Üye
apk olayı en son 10536.36'da var, sonrasında yok.Ama o sürümü de bulabilirmisiniz bilmiyorum

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
Bende 920 için var bir kaç sürüm.Farklı modellere yüklenir mi bilmiyorum deneme imkanım olmadı.
@Rock Ve Roll arkadaşımızda 925 var yedekler alıyordu belki onda vardır
bende o kadar eski sürümlerin yedeği yok redstone var onlar da zaten boşa uğraş olur :)

humanhunter

humanhunter

Üye
bende o kadar eski sürümlerin yedeği yok redstone var onlar da zaten boşa uğraş olur :)

İlk mesajda 10586.164 görünce size yönlendirdim, astoria'lı sürümler kimsede yok zaten :)
Bu arada farklı modellere ait th ve rs sürümleri toparlamak istiyorum, umarım elinizde th sürüm de vardır :)

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
İlk mesajda 10586.164 görünce size yönlendirdim, astoria'lı sürümler kimsede yok zaten :)
Bu arada farklı modellere ait th ve rs sürümleri toparlamak istiyorum, umarım elinizde th sürüm de vardır :)
Astoria zamanında internals var mıydı acaba :) bende sadece rs sürümleri var maalesef biri kullandığım sürüm biri de biraz daha eski regedit yolu kapanmadıysa şimdilik bunlara ihtiyaç yok demektir. Ama her an her şey olabilir:)

humanhunter

humanhunter

Üye
Astoria zamanında internals var mıydı acaba :) bende sadece rs sürümleri var maalesef biri kullandığım sürüm biri de biraz daha eski regedit yolu kapanmadıysa şimdilik bunlara ihtiyaç yok demektir. Ama her an her şey olabilir:)

insider yavaş yavaş kapanıyor gibi, 8.1e dönen 10a gelemeyecek bidaha çok kotu durum :) o yüzden farklı farklı modeller için hem th hem rs arşivi yapmak istiyorum, geleceğe yatırım :)

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
insider yavaş yavaş kapanıyor gibi, 8.1e dönen 10a gelemeyecek bidaha çok kotu durum :) o yüzden farklı farklı modeller için hem th hem rs arşivi yapmak istiyorum, geleceğe yatırım :)
Ben sizin yerinizde olsam kendime paypal bağış linki alırdım (nasıl yapıldığını bulamamıştım ben :( ) sonra da xda de paylaşırdım yapıları arşiv şeklinde eğer yeterince varsa tabi :)

Üst Alt