Lumia 925, Garantili, 4 Aylık, Tertemiz, Beyaz, Takaslı

• 24 Ağustos 2014
  • 830 Okunma
  • 8 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. 19.04.2014 Tarihinde vatan bilgisayardan 1300 tl ye alınmıştır.20 ay daha garantisi var.Kutusu faturası kulaklık şarz vs. tüm herşeyi ilk günkü gibi orjinal şekilde duruyor iğnesine kadar.Telefonum tertemizdir sıfır denebilir.ekranında yada arkasından en ufak çizik yoktur.Ekranı ilk günden beri jelatinle kullanıldı.Sadece resimde yakından cektim ufak bır köşesinde çiziği var göze batmıcak şekilde.Beyaz renklidir 925 i en güzel gösteren renkdir.16 gb dahili hafızası vardır.Özelliklerini yazmıcam dileyen araştırabilir kamerası mükemmel derece iyidir ön kamerasıda kendine kötü dedirtmicek kadar iyi.FİYATI 850 tl.ANKARA da oturuyorum dileyen elden bakabilir.

Yüksek modellerle mantıklı takas olabilir.Telefondan çok cabuk sıkılan biriyim o yüzden g2 xperia z yada büyük ekranklı kullanmadığım telefon istiyorum samsung son tercihim. huawei p6 da olabilir.

< Resmi açmak için tıklayın >

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

Yazan: sametcvdr
    Son düzenleme: 24 Ağustos 2014
  2. 650 TL verebilirim..

3. İlana fiyat bilgisi ekleyiniz.

Mobil cihaz ile gönderdi
  4. Unutmuşum fiyatı eklesim:)

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.[DOUBLEPOST=1409351040,1408910033][/DOUBLEPOST]ilan hala günceldir

5. L625 takas düşünürmüsün üstüne para verebilirim ?

6. malesef model düşürmek istemiyorum

7. Nexus4 ile takas dusunurmusun? Fark ne istersin?

Mobil cihaz ile gönderdi
  8. Yok kardeşim o benim içim eskide kaldı yüksek model yada büyük ekranlı istiyorum yinede çok teşekkür ederim[DOUBLEPOST=1410211201,1409785879][/DOUBLEPOST]ilan güncel[DOUBLEPOST=1410377265][/DOUBLEPOST]telefon satılmıştır ilan kalkabilir

9. Telefon satıldığı için konu :locked:

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/12/2018 - 04:02