Satılık / Takas Lumia 925, Garantili, 4 Aylık, Tertemiz, Beyaz, Takaslı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sametcvdr

sametcvdr

Üye
    Konu Sahibi
Lumia 925, Garantili, 4 Aylık, Tertemiz, Beyaz, Takaslı
19.04.2014 Tarihinde vatan bilgisayardan 1300 tl ye alınmıştır.20 ay daha garantisi var.Kutusu faturası kulaklık şarz vs. tüm herşeyi ilk günkü gibi orjinal şekilde duruyor iğnesine kadar.Telefonum tertemizdir sıfır denebilir.ekranında yada arkasından en ufak çizik yoktur.Ekranı ilk günden beri jelatinle kullanıldı.Sadece resimde yakından cektim ufak bır köşesinde çiziği var göze batmıcak şekilde.Beyaz renklidir 925 i en güzel gösteren renkdir.16 gb dahili hafızası vardır.Özelliklerini yazmıcam dileyen araştırabilir kamerası mükemmel derece iyidir ön kamerasıda kendine kötü dedirtmicek kadar iyi.FİYATI 850 tl.ANKARA da oturuyorum dileyen elden bakabilir.

Yüksek modellerle mantıklı takas olabilir.Telefondan çok cabuk sıkılan biriyim o yüzden g2 xperia z yada büyük ekranklı kullanmadığım telefon istiyorum samsung son tercihim. huawei p6 da olabilir.

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

Son düzenleme:

wndrby

wndrby

Üye
650 TL verebilirim..

Halit O.

Halit O.

Emekli Yönetici
İlana fiyat bilgisi ekleyiniz.

sametcvdr

sametcvdr

Üye
    Konu Sahibi
Unutmuşum fiyatı eklesim:)

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.ilan hala günceldir

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
L625 takas düşünürmüsün üstüne para verebilirim ?

ersinbakar

ersinbakar

Üye
Nexus4 ile takas dusunurmusun? Fark ne istersin?

sametcvdr

sametcvdr

Üye
    Konu Sahibi
Nexus4 ile takas dusunurmusun? Fark ne istersin?
Yok kardeşim o benim içim eskide kaldı yüksek model yada büyük ekranlı istiyorum yinede çok teşekkür ederimilan günceltelefon satılmıştır ilan kalkabilir

ANIL

ANIL

Admin
Telefon satıldığı için konu :locked:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...