Lumia 920'nin Kamerasında Sorun mu Var?

Sponsorlu Bağlantılar

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
İSO 100 az ısıklı ortamlar için gereken bi ayar yani ısık duyarlılıgı arttırılmıs ama normal çekimlerde bulanıklık ve beyazımsı kareler verir bu ayar..

papakudioflu

papakudioflu

Admin
İSO 100 az ısıklı ortamlar için gereken bi ayar yani ısık duyarlılıgı arttırılmıs ama normal çekimlerde bulanıklık ve beyazımsı kareler verir bu ayar..

sonuc olarak bu ayar gun ışıgı cekimlerinde bulanikliga sebep olur mu? :hmmm

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye

sonuc olarak bu ayar gun ışıgı cekimlerinde bulanikliga sebep olur mu? :hmmm

Kesinlikle

- - - Eklendi - - -

Enstantane degerleri falan da var pek bilmiyorum ama iso ne kadar arttırlırsa görüntüdeki netlik o kadar kaybolur gürültü olusur.

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
o zaman ayarları bozmuşlar :aha:

papakudioflu

papakudioflu

Admin
lumia920'de gunduz ve gece cekimleri icin ayri modlar olmadigini okumuştum biryerlerde.belki de bundan kaynaklanan bir durumdur.

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
lumia920'de gunduz ve gece cekimleri icin ayri modlar olmadigini okumuştum biryerlerde.belki de bundan kaynaklanan bir durumdur.

Gece modu çekimi var diye biliyorum ben.
Hatta bazı incelemelerde, gece modu çekimi diyordu yanılmıyorsam :hmmm

phantomddl

Üye
    Konu Sahibi
Engadged incelemesinden bir alıntı
We spoke with Nokia at length about this and were told it's at least in part thanks to some pending software tweaks to increase sharpness

Bu konu hakkında Nokia ile konuştuklarını ve netliği arttırmak için beklemede olan bir yazılım güncellemesi olduğunu söylüyor

Kaynak:

• Beğen
Tepkiler: gdervisoglu
papakudioflu

papakudioflu

Admin
Engadged incelemesinden bir alıntı

Bu konu hakkında Nokia ile konuştuklarını ve netliği arttırmak için beklemede olan bir yazılım güncellemesi olduğunu söylüyor

Kaynak:

niye guncelleme veriyorlar biliyor musunuz? Aslinda yazilimi yukleyip cihazlari gonderebilirlerdi.

phantomddl

Üye
    Konu Sahibi

niye guncelleme veriyorlar biliyor musunuz? Aslinda yazilimi yukleyip cihazlari gonderebilirlerdi.
:bilmm Fikrim yok.
Cümlenin devamında, geçen ay Lumia 920'yi Finlandiya'da test ettiklerinde böyle sapmaların olmadığını söylemiş ama.

Esendağlı

Esendağlı

Üye
hadi hayırlısı.umarım önemli bişiy değildir

papakudioflu

papakudioflu

Admin
:bilmm Fikrim yok.
Cümlenin devamında, geçen ay Lumia 920'yi Finlandiya'da test ettiklerinde böyle sapmaların olmadığını söylemiş ama.

Cumlenin devami durumu kivirma sanatinda cokca kullanilan bir teknik:kıskıs:

Firmalar bu tur durumlarda belli araliklarla ufak tefek guncellemeler verir. Bunu en cok da apple yapar. Sistemin hacklenmesini onlemek icin guvenlik yamarini da o guncellemelerin icine eklerler.

phantomddl

Üye
    Konu Sahibi

Cumlenin devami durumu kivirma sanatinda cokca kullanilan bir teknik:kıskıs:

Firmalar bu tur durumlarda belli araliklarla ufak tefek guncellemeler verir. Bunu en cok da apple yapar. Sistemin hacklenmesini onlemek icin guvenlik yamarini da o guncellemelerin icine eklerler.

Olabilir :hmmm Pre-Release software'i yüklüymüş sanırım şu andakilerde. Hadi hayırlısı.

NUD

NUD

Üye
Resimler sahtede olabilir kimse ihtimaller üzerinde durmuyor son günlerde 920 yi bütün firmalar kötülemeye çalışıyor unutmayalım

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Resimler sahtede olabilir kimse ihtimaller üzerinde durmuyor son günlerde 920 yi bütün firmalar kötülemeye çalışıyor unutmayalım

wpcentral'da boyle bişeyin olacagini zannetmiyorum.

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye

Ben böyle bir şeyin olacağını düşünüyorum çünki diğer gündüz çekimleri güzeldi ne olduda iyi çeken bir makine bir anda kötü olsun ?

gkcll

gkcll

Üye
kamera da sorun varsa bu ne peki al sana lumia 920

phantomddl

Üye
    Konu Sahibi
kamera da sorun varsa bu ne peki al sana lumia 920

Kimse OIS ve Video kalitesinden şikayet etmediki :nono: Gün ışığındaki fotoğraf performansından bahsediyoruz. Bende ön sipariş verdim bekliyorum durduk yere kötülücek değilim.

gkcll

gkcll

Üye
Kimse OIS ve Video kalitesinden şikayet etmediki :nono: Gün ışığındaki fotoğraf performansından bahsediyoruz. Bende ön sipariş verdim bekliyorum durduk yere kötülücek değilim.

bence fotorafta da guzel en canlisi o gorunuyor neyse elimize alinca goruruz on sparic vrdim derken telefoncu flanmisin