Lumia 920 Telefonum Açılmıyor Yardım.

 • 9 Mart 2013
 • 1802 Okunma
 • 5 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Arkadaşlar 2. kez aynı sorundan dolayı telefonumu servise verdim. telefonun ekran kararıyor ve görüntü gelmiyor. telefonun sistemi çalışmasına rağmen ekran açılmıyor kendi numaramı aradığımda dahi telefonum çalıyor ama ekran açılmadığı için cevap veremiyorum. bu konu için servise gittiğimde sık karşılaşılan bir sorun olduğu ve virüslerden dolayı olduğu söylendi bu konuda ne yapabiliriz. çok sevdiğm telefonumu sırf bu sebebten dolayı soğumaya başladım ve wp8 den vazgeçmek üzereyim.
   


  Yazan: Ali_KRKY
 2. bu sorunun bir kac sebebi var. Oncelikle buna neden olan şey ekran sensorudur.
  1-ekranda koruyucu film var mi
  2-ön kamera ve onun yanındaki sensorde toz var mı?
  3- telefonda yuklu olan yazilim en son ve guncel surum mu?
   
 3. Ekran koruyucu mevcut değil ekranda ve sensorlerdede toz yok yazılımım güncel ve servisten yeni aldım telefon yazılımının yeniden yüklendiği söylendi ve bu 2. Kez olan Bi sorun yani 2. Kez yazılımım tekrar kuruldu
   
 4. telefonu alirken serviste kontrol ettiniz mi. Ayni sorun oradayken oluşmuyor mu.
   
 5. Konu yazılımdan ziyade donanımsal bir soruna benziyor.

  Oyun oynarken aşırı ısınma durumlarında ekranın bir süre kararması söz konusu olabiliyor ama normal kullanımda kararıp açılmaması gibi bir şeyin olmaması gerekir.

  Ekran ünitesiyle ilgili bir sorun olabilir.
   
 6. telefonda bu sorun sürekli degil durup dururken oluyor bu sorunla ilk karşılaşmam şubat ayının 16 sında gerçekleşti telefonu servisten aynı gün içerisinde aldım sonraki sorun ise konuyu açtığım gün yani 9 martta gerçekleşti sürekli olan bi sorun degil fakat sorun oluştuğunda ne yaparsam yapayım ekran açılmıyor.


  dediğiniz gibi oyun oynarken ısınma yada aşırı internette dolaşmalarda ısınma oluyor fakat bunu normal karşılıyorum en nihayetinde bi sogutma sistemi mevcut degil telefonda öte yandan ekranın kapanması ve açılmaması ekran kilidine geçtikten sonra tekrar açılmaması sorunu oluşuyor. yani kilit ekranı hç gelmiyor.
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
16/02/2019 - 06:21