Lumia 920 Şarjı bitti kapandı açılmıyor acil bi bakın

Sponsorlu Bağlantılar

giray38

giray38

Üye
    Konu Sahibi
Lumia 920 Şarjı bitti kapandı açılmıyor acil bi bakın
Telefonumun şarjı yüzde 9 falan kalmışken cebime koydum bi 15 dk falan sonra kapanmıştı. Eve geldim şarja taktım 10 dk dır şarjda ama ekrana normalde gelen pil işareti bile gelmedi öyle şarjda duruyor hiç bi şekilde tepki vermiyor ne yapmalıyım ?

- - - Eklendi - - -

Kimse yok mu arkadaşlar bi öneri verin ya yarım saat oldu telefondan hala tepki yok ne açlıyor ne ekrana bi işaret geliyor ne titriyor

- - - Eklendi - - -

Arkadaşlar sorunu soft resetle hallettim de sizce neden olmuştur bu problem?

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
telefonun bataryası tam olarak boşaldığında bazen böyle tutukluklar yapabiliyor

Dtn

Üye
Bende de oldu bikaç kere, soft reset çözüyor sıkıntı yok ;)

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Bazen olağandan geç açılabiliyor, biraz bekle açılacaktır. :oke:
Sıkıntı yok.

erdgnblt

erdgnblt

Üye
Açılmazsa teknik servisi iyi olan bir telefoncuya bataryayı şoklattır.

NUD

NUD

Üye
ses kısma ve açma tuşlarına basılı tut etrafımda olan insanlarda da denedim 1. de olmazsa 2. 3. ye dene daha açamadığım cihaz olmadı

komando04

komando04

Üye
ses kısma ve açma tuşlarına basılı tut etrafımda olan insanlarda da denedim 1. de olmazsa 2. 3. ye dene daha açamadığım cihaz olmadı

aynen bu yöntem işe yarıyor

ElectroTR

ElectroTR

Üye
Peki telefonda ses kısma tuşu yoksa (tuşun altındaki buton düştü yaptırmadım) başka öneriniz var mı bu sorun ile ilgili?

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Peki telefonda ses kısma tuşu yoksa (tuşun altındaki buton düştü yaptırmadım) başka öneriniz var mı bu sorun ile ilgili?
bilgisayardan dead flaş ile yapabilirsin bence, tabi herşey gider ya da beklersin açılmasını

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Cihazı bataryasız şarja tak bir müddet(1-2 dk kadar sonra bataryayı takıp dene.

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Cihazı bataryasız şarja tak bir müddet(1-2 dk kadar sonra bataryayı takıp dene.
İlginç bir yol..
Geçici olarak cihazı Bataryasız şarja taktığında cihaz içindeki diğer pille ilgili bir işlemi mi oluyor?

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
İlginç bir yol..
Geçici olarak cihazı Bataryasız şarja taktığında cihaz içindeki diğer pille ilgili bir işlemi mi oluyor?
Samsungun kızaklılarında böyle bir durum söz konusu oluyordu
İlginç bir yol..
Bazı cihazlarda oluyordu yani pilsiz şarjdayken açılıyordu cihaz ama şarjdan çıkarında direk kapanıyordu lumialarda olurmu bilmem ama şarj dayken açılırsa sorunun pilde olduğunu anlayabiliriz

ElectroTR

ElectroTR

Üye
hiçbir şekilde açılmıyor cihaz. Sadece şarja takınca bir titreme var ve başka bir tepki yok ekran da da bir görüntü gelmiyor. lumia 620 ile 3 yıllık maceramın sonu galiba :D

Üst Alt