Lumia 920 enterasan açılmama sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
giray38

giray38

Üye
    Konu Sahibi
Lumia 920 enterasan açılmama sorunu
Windows 10 yüklü lumia 920'im de bugün her şey tıkırında çalışıyordu şarja taktım ve yarım saat sonra açık olmadığını fark ettim ne denediysem açılmadı şu anda yeniden yazılım atmaya uğraşıyorum ama bilgisayar algılamıyor cihazı. Cihaz sadece ses alçaltma ve power tuşlarına bir süre basılı bekleyince titriyor ama ekran gelmiyor. Uzun süre power a basınca tepki vermiyor şarja taktığımda da tepki vermiyor. Öneriniz var mı ?
Ses alçalt power ve kamera tuşlarına basarak hard reset atmayı denedim bir kere titredi ardından yine bir değişiklik olmadı
Nokia care suite ile bilgisayar telefonu algılamamasına rağmen yazılım atabilir miyim ?

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Ses Kısma Tuşuna Basip Açtığında Nokia Yazısında Kalması Gerekiyor? Öyle İkende PCnin Görmesi Gerek? Yada Hard Format Atmaya ÇAliş

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Büyük ihtimal, pil sona gelmiş olabilir..
Ya da şarj cihazın iş yapmıyor da olabilir.
En iyisi, ölçüm yapan birine ikisini de kontrol ettirmenizde yarar var.
Başkasına ait ve senin telefona uyar bir şarj cihazını da deneyebilirsiniz..

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Windows 10 yüklü lumia 920'im de bugün her şey tıkırında çalışıyordu şarja taktım ve yarım saat sonra açık olmadığını fark ettim ne denediysem açılmadı şu anda yeniden yazılım atmaya uğraşıyorum ama bilgisayar algılamıyor cihazı. Cihaz sadece ses alçaltma ve power tuşlarına bir süre basılı bekleyince titriyor ama ekran gelmiyor. Uzun süre power a basınca tepki vermiyor şarja taktığımda da tepki vermiyor. Öneriniz var mı ?
Ses alçalt power ve kamera tuşlarına basarak hard reset atmayı denedim bir kere titredi ardından yine bir değişiklik olmadı
Nokia care suite ile bilgisayar telefonu algılamamasına rağmen yazılım atabilir miyim ?
Başıma gelmişti ve şarj cihazım sorunlu çıkmıştı. Başka bir şarj cihazında 1 saat kadar beklet. Bence düzelecektir.

Ali_KRKY

Üye
bende de telefon hiç açılmamıştı 920 saatlerce kırmızı batarya simgesinde kaldı ve serviste bataryanın olduğunu öğrendim ve bataryamı değiştirdim o şekilde sorun düzeldi fakat başka sorun çıkardı

giray38

giray38

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar hepinize teşekkürler sorun şarj cihazındaymış telefonu başka şarj cihazıyla şarj edince açıldı. Ben ilk şarja taktığımda şarj olduğunu görmüştüm meğer bi sure sonra şarj olmamış şarjı bitip kapanmış

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Arkadaşlar hepinize teşekkürler sorun şarj cihazındaymış telefonu başka şarj cihazıyla şarj edince açıldı. Ben ilk şarja taktığımda şarj olduğunu görmüştüm meğer bi sure sonra şarj olmamış şarjı bitip kapanmış
Şarj cihazıyla ilgili olabiliyor bazen telefon bugda kaldığı oluyor benim L625 1 saate açılmıştı garip.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt