lumia 920 mi yoksa galaxy s4

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
S.E.C.R.E.T

S.E.C.R.E.T

Üye
bikere androit olması bi mallık. S2 nin androitiyle s4 unki aynı. Bana biri 4.0.2 diğeri 4.0.3 demeyin abimde s2 var göruyoruz. Herneyse tasarımı zaten laf yok. Bide goz takip sistemı var diye ustun tutuyorsunuz. Söyleseneze kim s3 ü gozu kapamadan ekranın ışığını kapamayan özelliği öyle heyecanla, hevesle kullandı. Diğerindedd oyle olcak. Yanlısıkla bakacan bilmemnesi hepsi zımbırtı. Telefon 5 inç ona söz yok.

Özet olarak: s4 daha iyi :D ama lumia tercih edilir bu konuda
Telefondan bu kadar iyi anlayan birini görmedim :ehe

IVI-Elia

Üye
nexus 4 ve s3 de 920 den iyi zaten birinde 220 birinde 320 var

Adreno 225 var ama bir akıllı telefonun sadece grafik işlemcisinden oluşmadığını hatırlatıyım.İşlemci deme bana çünkü Lumia 920 s3 den daha hızlı..

Gelelim soruya...Ben olsam S4 almazdım.Ama Lumia cihazlarına meraklıysan yeni Lumia bekle derim.Ama bence HTC One ya da en iyisi Nexus 5..(Bu arada neden One dedim diye sorarsan bana daha şık daha güzel ve yeni ara yüzüyle beni etkiledi...)

tapatalk

tapatalk

Üye
Adreno 225 var ama bir akıllı telefonun sadece grafik işlemcisinden oluşmadığını hatırlatıyım.İşlemci deme bana çünkü Lumia 920 s3 den daha hızlı..

Gelelim soruya...Ben olsam S4 almazdım.Ama Lumia cihazlarına meraklıysan yeni Lumia bekle derim.Ama bence HTC One ya da en iyisi Nexus 5..(Bu arada neden One dedim diye sorarsan bana daha şık daha güzel ve yeni ara yüzüyle beni etkiledi...)

Hızı nasil test ettin arayuzun FPS siyle mi? Ozaman benim cihazimda note2 eden iyi. Cihazda sistemi olcebilcegin birşey yok la nasil karar Verdin hizina

IVI-Elia

Üye
Hızı nasil test ettin arayuzun FPS siyle mi? Ozaman benim cihazimda note2 eden iyi. Cihazda sistemi olcebilcegin birşey yok la nasil karar Verdin hizina

ben benchmark testlerinden bahsetmiyorum beni ilgilendirmiyor da.İşlemcisi daha güçlü biliyorum.Ama Lumia bir de optimizasyon denen bir şey var demi.Ama bunları unut benim akrabalarımdan arkadaşlarımdan s 3 kullan çok.İkisinde son sürüm yazılımlarda.Uyg. geçişlerinde ve menülerde sana sağladığı akıcılık ve deneyim daha iyi.Fps ölçmedim ama gözle görülecek bir fps farkı yok.Sadece bazen takılmalar ve hafif kasma oluyor.920 de bunlar olmuyor fark bu.
Neyse konuyu dağatmadan devam etsek iyi olur...:D

Türe

Türe

Üye
Arayuzun basitligi gecisi hizlandirir :) e malum lumialarda da basit bir arayuz var , yani normal. Ama yine de wp nin verimliligi asikar :oke:

PriZm

PriZm

Üye
Arayuzun basitligi gecisi hizlandirir :) e malum lumialarda da basit bir arayuz var , yani normal. Ama yine de wp nin verimliligi asikar :oke:

Kısıtlı arka planda açık uygulama tutma ve recent listesini unutmamak lazım.Androidden hızlı olmasının aslında tek nedeni bu.Basitlik falan değil.

Türe

Türe

Üye

Kısıtlı arka planda açık uygulama tutma ve recent listesini unutmamak lazım.Androidden hızlı olmasının aslında tek nedeni bu.Basitlik falan değil.

Aslında onu söyleyecektim de dedim şimdi " ya yok öyle bişey , hur kır " diyen olur diye demedim. :kıskıs:

iPandemonium

iPandemonium

Üye
İbretlik sorular soruyorsunuz tabiki S4 :vur

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Umarım arkadaş telefon seçimi konusunda gerekli yardımı görmüştür.Kafası karışmadıysa tabi :locked:

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt