lumia 920 mi yoksa galaxy s4

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
SheFy

SheFy

Üye
nexus 4 ve s3 de 920 den iyi zaten birinde 220 birinde 320 var

Gpu la iş bitmityor. Tasarımı, performansı, sağlamlıgı, kamerası S3 ten üstün. Bana göre S3 ün artı yönü bol bol uygulaması olması. Gelipte kamerasını, sağlamlığını övemezsin. Konuya dönecek olursak. S4, Lumia 920 den zaten iyi. Bu kesin. Ama kıyaslama saçma olmuş

tapatalk

tapatalk

Üye

Gpu la iş bitmityor. Tasarımı, performansı, sağlamlıgı, kamerası S3 ten üstün. Bana göre S3 ün artı yönü bol bol uygulaması olması. Gelipte kamerasını, sağlamlığını övemezsin. Konuya dönecek olursak. S4, Lumia 920 den zaten iyi. Bu kesin. Ama kıyaslama saçma olmuş

la nerde performansi iyi cihaz mesajlasmak ve tarayicidan faceye girmek disinda ne ise yariyo. tasarim kiseldir cok kalin ve agir lumia kamerasi gunduzde fark yaratmiyo gece cekimleri iyi. Google facebook gibi firmalar uygulama bile yazmiyo

sefaturut

Üye
920

SheFy

SheFy

Üye
la nerde performansi iyi cihaz mesajlasmak ve tarayicidan faceye girmek disinda ne ise yariyo. tasarim kiseldir cok kalin ve agir lumia kamerasi gunduzde fark yaratmiyo gece cekimleri iyi. Google facebook gibi firmalar uygulama bile yazmiyo

Performans testleri kaç kez yapıldı. Git izle. Ayrıca google ve facebook un uygulama yazıp yazmaması Lumia ile ne alakası var. Sistemi eleştiyorsun. Merak etme yavaş yavaş onlarda uygulama yazarlar.

tapatalk

tapatalk

Üye

Performans testleri kaç kez yapıldı. Git izle. Ayrıca google ve facebook un uygulama yazıp yazmaması Lumia ile ne alakası var. Sistemi eleştiyorsun. Merak etme yavaş yavaş onlarda uygulama yazarlar.

bu iş git izleye girdiyse bi kalkalim

S.E.C.R.E.T

S.E.C.R.E.T

Üye

Performans,sağlamlık,kamerası iyi hemde çok iyi ancak tasarımı iyi olmasına rağmen çok kalın ve ağır olduğundan tasarımı bitiriyor.

saruman_me

saruman_me

Üye
Sirf konu olsun diye yersiz konular aciliyor bolum copluge dondu..

Türe

Türe

Üye
920 diyen var hala yahu :kop:

fk555897

fk555897

Üye
Bence S4

ka_za

ka_za

Üye
Tartışma niye bu kadar anlamadım. Tabiki S4

aleranol

aleranol

Üye
gündüz fark yok haa? bence iyi bir karşılaştır. Ayrıca l920 hiç takilmiyor. androidde n4te not2de hiç takılmafi diyemezsin. uygulama giriş çıkışında bazı oyun içi pencere acilmalarinda not2de bile küçük donmalar mevcut. l920de ise hiç yok

kamuraN021

kamuraN021

Üye
s4 mu s3un kırpılmış halı tasarım berbat iş android te bitmiyor benim için tasarım ve sağlamlık çok önemli ixperia z ve htc one varken

ama l920 tartışılmazdır

BelaMonte

BelaMonte

Üye
bikere androit olması bi mallık. S2 nin androitiyle s4 unki aynı. Bana biri 4.0.2 diğeri 4.0.3 demeyin abimde s2 var göruyoruz. Herneyse tasarımı zaten laf yok. Bide goz takip sistemı var diye ustun tutuyorsunuz. Söyleseneze kim s3 ü gozu kapamadan ekranın ışığını kapamayan özelliği öyle heyecanla, hevesle kullandı. Diğerindedd oyle olcak. Yanlısıkla bakacan bilmemnesi hepsi zımbırtı. Telefon 5 inç ona söz yok.

Özet olarak: s4 daha iyi :D ama lumia tercih edilir bu konuda

PriZm

PriZm

Üye
bikere androit olması bi mallık. S2 nin androitiyle s4 unki aynı. Bana biri 4.0.2 diğeri 4.0.3 demeyin abimde s2 var göruyoruz. Herneyse tasarımı zaten laf yok. Bide goz takip sistemı var diye ustun tutuyorsunuz. Söyleseneze kim s3 ü gozu kapamadan ekranın ışığını kapamayan özelliği öyle heyecanla, hevesle kullandı. Diğerindedd oyle olcak. Yanlısıkla bakacan bilmemnesi hepsi zımbırtı. Telefon 5 inç ona söz yok.

Cidden telefondan çok iyi anlıyorsun.

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye

helal süper devam

• Beğen
Tepkiler: pRime. ve ~N.A.W.Y~
aleranol

aleranol

Üye
  • Beğen
Tepkiler: CanKartaL
PriZm

PriZm

Üye
#fail.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt