Tavsiye Lumia 920 mi 1320

Sponsorlu Bağlantılar

alaca61

Üye
    Konu Sahibi
Lumia 920 mi 1320
Arkadaşlar 920 garantili taksitle 1200 tl 1320 garantili 900 tl peşin fiyatına hangisini almamı tavsiye edersiniz aslında 930 veya 950 almak istiyorum ama trabzonda hiç bir yerde bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
1320 700 TL Cıvarında Çok Pahali 920yede O Para Verilmez Git 640 XL Yada 830 Filan Al

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR

alaca61

Üye
    Konu Sahibi
Onlar trabzona yokki heryere baktım

alaca61

Üye
    Konu Sahibi
Inter ten almak için okadar nakit yok kredi kartı nda okadar limit yok.

goldmobile

goldmobile

Üye
İlk eleştirim her ikisinde 4g şebeke desteği yok
Artık 4.5 geldi göz ardı etmemek lazım

alaca61

Üye
    Konu Sahibi
Ben 4.5g var biliyorum

goldmobile

goldmobile

Üye

4MaGuS

4MaGuS

Üye
bence de ikisi de alınmaz nakit biriktirme şansın varsa 830 veya 640xl yi internetten nakit olarak alabilirsin

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
ikisinide alma hatta Windows Phone alma sorunlu insider sürümleri ile uğraşıp kenara atılmaktan başka bişey değil
ille de alacaksan yaza Lumia 950lerin 2. Ellerini çok ucuza bulursun eminim yazı bekle

rainman3545

rainman3545

Üye
Bu siteden 640 xl alabilirsin. Zaten microsoft servis noktası.

stockton

Üye
Yıl olmuş 2016, 1200 liraya 920 mi? :acikagiz:

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
Burdaki modeller hariç başka model almanızı önermiyorum:

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı
cemil baba

cemil baba

Üye
İkisi de alınmaz. İlle wp olacaksa yukarıda Sensation ın paylaştığı sitedeki modellerden biri olmalı. Bir de bu saatten sonra bu telefonlara o kadar para verilmez.

skynet

Üye
Git 1299₺'ye lenovo vipe p1 al keyfine bak derim :)

alaca61

Üye
    Konu Sahibi
Internet pek anladım yok açıkçası guveniyorum . Görmeden almak istemiyorum

4MaGuS

4MaGuS

Üye
Internet pek anladım yok açıkçası guveniyorum . Görmeden almak istemiyorum
ben senin gidiydim 2 yıl önce alışverişe başladım onda da sadece n11 sitesini kullandım tabiki telefon almadım ama bir çok eşya aldım mesela fan soğutucu,kulaklık, 2 tane mause, leptop klavyesi, ıvır zıvır ufak tefek şeyler şuana kadar bir sorun çıkmadı 3 gün içinde evimde ieade etme şansım var ama birebir aynı ürün ve sorunsuz geldiği için onu deneme şansım olmadı yani her siteden alınmaz ama mesela direk telefon sipariş vermek yerine önce bir ufak lazım lı bir şeyler sipariş ver hangi site kullanmak istersen daha sonra ona göre asıl telefonu sipariş edersin

cetin161

cetin161

Üye
2,5 yıldır wp telefon kullanıyom ilk 520 sonra 830 aldım , artık windows telefon almaya harbiden değmez, bu microsoft telefon konusunda çok saçma şeyler yapıyo asıl sorunlarla ilgilenmek yerine başka şeylerle uğraşıyo
1000 lira civarına sıfır android iyi telefonlar var , illa alacaksanda fazla para verme

Krnl386

Krnl386

Üye
Burdaki modeller hariç başka model almanızı önermiyorum:

Bende bu siteden alışveriş yaptım 3 gün önce (640 XL LTE) , güvenilir, hızlı kargo süresi hiç bir sıkıntı olmaz. Zaten yukarıda arkadaşımızın dediği gibi servis noktası aynı zamanda. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

• Beğen
Tepkiler: Sensation