Lumia 920 hala ucuzlamadı

 • 17 Mart 2013
 • 2174 Okunma
 • 45 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Galaxy s3ün fıyatı 1300lere düştü L920 hala düşmedi bi alamadık telefonu.
   


  Yazan: Dexter Morgan
 2. S4 ciktigi icin dustu.Ama Lumia920 ustune bir model cikmadi
   
 3. Pek düşeceğini sanmıyorum
   
 4. NUD

  NUD
  Talep hala devam ediyor cihazdaki
   
 5. 1500 civarına düşse alıcam ama 1650 pahalı
   
 6. nokia tarafindan fiyatlar duşuruldu. Bayi giriş fiyati 1400'den 1150'ye geriledi ama malesef o farki bizim bayilerimiz kullaniciya yansitmiyor.
   
 7. İyi bir pazarlıkla 1500e düşürülebilir diye düşünüyorum sonuçta geliş fiyatı 1150ye düşmüş 350 lira kar iyi bir kar..
   
 8. direk bayiden alabileceğimiz bi yer :):) ???
   
 9. kardeşim belki Nokiashoplardan alabilirsin. Cihaz kolay kolay bulunmuyor zaten. O yuzden Turkcell bayileri kontratsiz satmiyor. Nokiashoplar da cihazi satmakda sikinti yaşamadigi için fiyat duşurmuyorlar. Yani şu anda lumia920 satişinda rekabet işlemiyor.
   
 10. Yani bulunmaz Hint kumaşı diyebiliriz telefona
   
 11. şimdilik durum öyle
   
 12. aynen bulunmuyor bende çotan takip ediyorum wp8 geçmek için ama hala bütcemi zorluyor düm time sorum dedim adam direk elimizde yok dedi diyecek bişey kalmadı çıktım
   
 13. :hmmm :evet:
   
 14. ben satış-pazl.işim nedeniyle çok yer geziyorum fakat herkeste iphone ve s3 görüyorum L920 çok nadir.demek ki diyorum bu ikisi peynir ekmek gibi satarken lumia çok geride.lumiaya talep çok falan hikaye.tabi bu benim kişisel görüşümdür.
   
 15. abi arena da var mıdır?
   
 16. arena neresi abicim yeni mi acildi.
   
 17. telefon hala pahalı acaba bursa nokia storelerde indirim varmıdır gelısı 1150 tl ımıs
   

 18. Nadir görülüyor olması her zaman telefona ön yargıyla bakmayı ifade etmez.Sınırlı sayıda Türkiye'ye Lumia gönderildi seri davranan ve işi ticarete döken insanlarda görmek mümkün bana göre genel bir satış olmadı.Ve şu anda yeni Lumia'ların çıkması sonucu biraz daha gecikeceği yönünde düşünüyorum.Türkiye'ye toplu bir giriş yapmadıkca da fiyatların hiç düşeceğini sanmıyorum.Diğer ülkelerin bir çoğuna ulaşmadığınıda varsayacak olursak tahmini görüşümce en az 2-3 ay daha fiyatların bu seyirde işleyeceği.Kemal abi fiyatın düştüğü yönünde bir bilgi veriyor olsada.Yeni partları beklemek yerine sabırsızlıkla bir an önce Lumia derdine düşenlerin 1500 ve üzerinde alımları yadırgamadan sahip olmak istemeleri Nokiashop veya diğer satış noktalarının ekmeğine yağ sürüyor.Doğal olarak Nokıa'nın belirlediği rakam bir anlam ifade etmiyor.Bizde bir huydur ne kadar kazık o kadar kar kar varsa baban gelse fayda etmez.Lumia almayı herkez gibi bende çok istiyorum ama yeni bir serinin çıkacağını ele alırsak ve zamanın geçmiş olmasına rağmen bu denli yüksek olması fazlasıyla caydırıyor direniyorum adeta.
   
 19. arena parkı diyor herhalde Ali abi
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
23/01/2019 - 12:06