Lumia 920 hala ucuzlamadı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
    Konu Sahibi
Lumia 920 hala ucuzlamadı
Galaxy s3ün fıyatı 1300lere düştü L920 hala düşmedi bi alamadık telefonu.

PremiumWork

PremiumWork

Üye
S4 ciktigi icin dustu.Ama Lumia920 ustune bir model cikmadi

yasirtaha

yasirtaha

Üye
Pek düşeceğini sanmıyorum

NUD

NUD

Üye
Talep hala devam ediyor cihazdaki

S.E.C.R.E.T

S.E.C.R.E.T

Üye
1500 civarına düşse alıcam ama 1650 pahalı

ANIL

ANIL

Admin
620 699 TL, 820 1199 TL ve 920 1549 TL.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
nokia tarafindan fiyatlar duşuruldu. Bayi giriş fiyati 1400'den 1150'ye geriledi ama malesef o farki bizim bayilerimiz kullaniciya yansitmiyor.

drangela61

drangela61

Üye
İyi bir pazarlıkla 1500e düşürülebilir diye düşünüyorum sonuçta geliş fiyatı 1150ye düşmüş 350 lira kar iyi bir kar..

DenizhaNq

DenizhaNq

Üye
direk bayiden alabileceğimiz bi yer :):) ???

papakudioflu

papakudioflu

Admin
direk bayiden alabileceğimiz bi yer :):) ???

kardeşim belki Nokiashoplardan alabilirsin. Cihaz kolay kolay bulunmuyor zaten. O yuzden Turkcell bayileri kontratsiz satmiyor. Nokiashoplar da cihazi satmakda sikinti yaşamadigi için fiyat duşurmuyorlar. Yani şu anda lumia920 satişinda rekabet işlemiyor.

yasirtaha

yasirtaha

Üye
Yani bulunmaz Hint kumaşı diyebiliriz telefona

-Kazuva-

Üye
aynen bulunmuyor bende çotan takip ediyorum wp8 geçmek için ama hala bütcemi zorluyor düm time sorum dedim adam direk elimizde yok dedi diyecek bişey kalmadı çıktım

oska1989

Üye
ben satış-pazl.işim nedeniyle çok yer geziyorum fakat herkeste iphone ve s3 görüyorum L920 çok nadir.demek ki diyorum bu ikisi peynir ekmek gibi satarken lumia çok geride.lumiaya talep çok falan hikaye.tabi bu benim kişisel görüşümdür.

DenizhaNq

DenizhaNq

Üye

kardeşim belki Nokiashoplardan alabilirsin. Cihaz kolay kolay bulunmuyor zaten. O yuzden Turkcell bayileri kontratsiz satmiyor. Nokiashoplar da cihazi satmakda sikinti yaşamadigi için fiyat duşurmuyorlar. Yani şu anda lumia920 satişinda rekabet işlemiyor.
abi arena da var mıdır?

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
    Konu Sahibi
telefon hala pahalı acaba bursa nokia storelerde indirim varmıdır gelısı 1150 tl ımıs

Silinen Üye 2392690

Silinen Üye 2392690

Kapalı Hesap
ben satış-pazl.işim nedeniyle çok yer geziyorum fakat herkeste iphone ve s3 görüyorum L920 çok nadir.demek ki diyorum bu ikisi peynir ekmek gibi satarken lumia çok geride.lumiaya talep çok falan hikaye.tabi bu benim kişisel görüşümdür.

Nadir görülüyor olması her zaman telefona ön yargıyla bakmayı ifade etmez.Sınırlı sayıda Türkiye'ye Lumia gönderildi seri davranan ve işi ticarete döken insanlarda görmek mümkün bana göre genel bir satış olmadı.Ve şu anda yeni Lumia'ların çıkması sonucu biraz daha gecikeceği yönünde düşünüyorum.Türkiye'ye toplu bir giriş yapmadıkca da fiyatların hiç düşeceğini sanmıyorum.Diğer ülkelerin bir çoğuna ulaşmadığınıda varsayacak olursak tahmini görüşümce en az 2-3 ay daha fiyatların bu seyirde işleyeceği.Kemal abi fiyatın düştüğü yönünde bir bilgi veriyor olsada.Yeni partları beklemek yerine sabırsızlıkla bir an önce Lumia derdine düşenlerin 1500 ve üzerinde alımları yadırgamadan sahip olmak istemeleri Nokiashop veya diğer satış noktalarının ekmeğine yağ sürüyor.Doğal olarak Nokıa'nın belirlediği rakam bir anlam ifade etmiyor.Bizde bir huydur ne kadar kazık o kadar kar kar varsa baban gelse fayda etmez.Lumia almayı herkez gibi bende çok istiyorum ama yeni bir serinin çıkacağını ele alırsak ve zamanın geçmiş olmasına rağmen bu denli yüksek olması fazlasıyla caydırıyor direniyorum adeta.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...