lumıa 920 bozuldu ama sonrası ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kurtoglu00

kurtoglu00

Üye
    Konu Sahibi
lumıa 920 bozuldu ama sonrası ?
slm 2 ay önce lumıa 920 aldım ve bir hafta kadar önce sarj bitmek üzereyken sarj a taktım ve tlf kapandı tekrar açılmadı servise verdim üç gün sonra servis aradı telefon da kayıt dışı müdahale var dedi 300 tl masraf olur dedi turkcell online işlem merkezinden faturaya ek aldım tlf nu servis açılmış diyor para istiyor ne yapmak lazım

blackss

Üye
Lumia 920 kullanıyorum telefonu aldıktan sonra ekran kırıldı service gönderip yaptırdım dun şarj problemi yüzünden verecektim bana cihazınız garanti dışında dediler Nokia müşteri hizmetleri aradım teleservice sizin anlaşmalı garanti servisiniz değil mi evet dediler peki nasıl oluyor da orda değişen ekran yüzünden telefon garanti kapsamına çıkıyor diyorum maalesef böyle dediler bu yüzden Nokia kullanmayacam arkadaşta htc one x var onunla değişecem
Sent from my RM-821_eu_turkey_244 using Board Express

kurtoglu00

kurtoglu00

Üye
    Konu Sahibi
bende aradim 1.5 aylık tlf nasıl açılmış olur diyorum servis öyle tespit etmiş diyo bana nokia müşteri hizmetleri teknik servis sıfır nokia da samsung iki gün içinde yapıp veriyor nokia bir ay sürdürüyor valla hepte kullanıcı hatası diyor para istiyor genelde

NUD

NUD

Üye
Arkadaşlar bu söylediğiniz şeylerin neden hiçbirisine biz karşılaşmıyoruz ben cihazımı servise verdim aynı gün yazılımı sıfırlayıp verdiler

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
ben htc EVO 3D kullanıyordum ekran kırıldı aldığımın 2. günü ve teleservice ye 516 liraya yaptırdım aynı şekilde GARANTISI DÜŞTÜ bu nokiaya mahsus değil bilgilenin biraz.
Ayrıca lumia 920 de ekranda ölü pikselden dolayı servise göndermiştim ilk 1 ay içerisinde olduğu için değişim talep ettim. Araştırdım sadece anakart değişiyor diye öğrendim Nokiayı aradım malesef yeni kanun böyle değişim kutu ile değil anakart değişiyor dendi ben baskı yaptım şikayet hakkımı kullanacağım dedim ertesi gün aradılar kutuyu da gönderin cihaz kutu olarak değişecek dediler öyle yaptım ve ortalama 2 hafta içerisinde geldi cihazım.

kurtoglu00

kurtoglu00

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım senin başına gelmemiş olabilir gelmedi diye olmayacak birşey mi 1.5 aylık tlf ye adam açılmış diyor nerde açılmış bu tlf sorun kimde kullanıcıya yukluyorlar hemen başka yerde tamir görmüş diyor adam ya 300 tl yi neden vermek zorunda kalıyorum değilmi.hem nerden anlıyorlar acildigini turkcell online işlem merkezinde açılmış olabilir mi sizce

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt