İpucu Lumia 920 Aldım

Sponsorlu Bağlantılar

SLH.55

SLH.55

Üye
    Konu Sahibi
Lumia 920 Aldım
Arkadaşlar elimde lumia 620 vardı.Geç gelen güncelleme sonrasında değişme zamanı geldi :).Direk konuya girim sarı renkte 820 görmüştüm 4 aylık cihazdı benim telefon + 350 tl istemişti adam bugün gittim satmış dün.Bende çıktım başka bir telefoncuya gittim 920 gördüm 2.el 2 aylık cihaz garantisi duruyor adamla konuştum seninkini 320 tl sayarım dedi.Bende en fazla 350 tl veririm dedim durdu düşündü tamam dedi.Konuya gelirsek bende aldım hiç bir yerinde sorun yok her şeyini kontrol ettim.Tek sıkıntım ön kamerası biraz tozlu cekimi ister istemez etkiliyor.Bunun için bana önerileriniz nedir ?.Birde sizce iyi almışmıyım ?
Nokia lumia 920 32 Gb Siyah - Şuanda güncellemeleri yapıyorum :)

sinan430

sinan430

Üye
Hayırlı olsun :D

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

Rainesto

Rainesto

Üye
hayırlı olsun dogru seçim yapmışsın 920 nin kamerası 820 ye göre harika cihazı ilk aldıgında ağır gelicek sonradan alışacaksın bendede aynısı oldu :D

• Beğen
Tepkiler: SLH.55
csll

csll

Üye
Arkadaşlar elimde lumia 620 vardı.Geç gelen güncelleme sonrasında değişme zamanı geldi :).Direk konuya girim sarı renkte 820 görmüştüm 4 aylık cihazdı benim telefon + 350 tl istemişti adam bugün gittim satmış dün.Bende çıktım başka bir telefoncuya gittim 920 gördüm 2.el 2 aylık cihaz garantisi duruyor adamla konuştum seninkini 320 tl sayarım dedi.Bende en fazla 350 tl veririm dedim durdu düşündü tamam dedi.Konuya gelirsek bende aldım hiç bir yerinde sorun yok her şeyini kontrol ettim.Tek sıkıntım ön kamerası biraz tozlu cekimi ister istemez etkiliyor.Bunun için bana önerileriniz nedir ?.Birde sizce iyi almışmıyım ?
Nokia lumia 920 32 Gb Siyah - Şuanda güncellemeleri yapıyorum :)

2.el temiz bulmak biraz zor hele ki telefonculardan... Sadece telefonun ön kamerasında tozlanma varsa kafana takma derim hatta garantisi duruyorsa servise gönder onlar temizler ama telefonun başka tarafında sıkıntıyla dönme ihtimalini de aklından çıkarma derim(özellikle teleservice). Hayırlı olsun bu arada :)

Lumia 625 ile MaxiCep Windows Phone uygulamasından gönderildi.

• Beğen
Tr_SERGEN

Tr_SERGEN

Üye
Hayırlı olsun güzel telefon

• Beğen
SLH.55

SLH.55

Üye
    Konu Sahibi
2.el temiz bulmak biraz zor hele ki telefonculardan... Sadece telefonun ön kamerasında tozlanma varsa kafana takma derim hatta garantisi duruyorsa servise gönder onlar temizler ama telefonun başka tarafında sıkıntıyla dönme ihtimalini de aklından çıkarma derim(özellikle teleservice). Hayırlı olsun bu arada :)

Bana zaten sıkıntı çıkarsa getir dedi kefilim telefona dedi şuan hiç bir sıkıntı yok gibi duruyor :)
hayırlı olsun dogru seçim yapmışsın 920 nin kamerası 820 ye göre harika cihazı ilk aldıgında ağır gelicek sonradan alışacaksın bendede aynısı oldu :D
Kamerası cidden süper :)

• Beğen
Tepkiler: csll
goktas19

goktas19

Üye
Hayırlı olsun :) 2 aylık cihaz demişsin fotoğraf çekerken filan rahatsız ediyorsa garantiye gönder.

alattin16

alattin16

Üye
sakın fabrika ayarlarına dönmeye kalkma telefon kitleniyor.iki tane çark çıkıyor ve durmadan dönüyor saatlerce.bende vardı zor elimden çıkardım.920 lerin bazılarında bu problem var.

csll

csll

Üye
Bana zaten sıkıntı çıkarsa getir dedi kefilim telefona dedi şuan hiç bir sıkıntı yok gibi duruyor :)
Kamerası cidden süper :)

telefon daha yeni sayılır zaten 2 aylık cihazda zaten Bi sorun çıkmaz diye düşünüyorum güzel Bi tercih yapmışsınız 820 nin satılması sizin için hayırlı olmuş bence :)

• Beğen
SLH.55

SLH.55

Üye
    Konu Sahibi
Hayırlı olsun :) 2 aylık cihaz demişsin fotoğraf çekerken filan rahatsız ediyorsa garantiye gönder.
hiç bir sorun çıkarmadı şuan :)
sakın fabrika ayarlarına dönmeye kalkma telefon kitleniyor.iki tane çark çıkıyor ve durmadan dönüyor saatlerce.bende vardı zor elimden çıkardım.920 lerin bazılarında bu problem var.
yaptım sonra diğer güncellemeleride yaptım sorun olmadı baya hızlı şuan :)
telefon daha yeni sayılır zaten 2 aylık cihazda zaten Bi sorun çıkmaz diye düşünüyorum güzel Bi tercih yapmışsınız 820 nin satılması sizin için hayırlı olmuş bence :)

Aynen öyle ilk den hadi be dedim ama sonrasında bol bol dua :D

• Beğen
Tepkiler: csll
goktas19

goktas19

Üye
O zaman ben böyle kullanırım diyorsan devam, yok ne olur ne olmaz diyorsan garantiye göndereceksin artık.

• Beğen

fraps34

Üye
güzell

Son düzenleme:
  • Beğen
SLH.55

SLH.55

Üye
    Konu Sahibi
Ekranında jiletin yok sizce takmalımıyım, gerek yokmu ?

cesurpolis61

cesurpolis61

Üye
takas yapmışken 925 le yapmanı isterdim ama yinede hayırlı olsun güle güle kullanın

• Beğen
erhanercan

erhanercan

Üye
Kasa açıklığı var sanırım ki toz giriyor gönder garantiye cillop gibi geri gelsin

• Beğen
The Benefit

The Benefit

Üye
Hayırlı olsun. :)

• Beğen

ArMaGeDdOn_87

Üye
ben bu kararını 8.1 den sonra vermeni tavsiye ederdim ama almışsın artık :) hayırlı olsun

• Beğen
csll

csll

Üye
Ekranında jiletin yok sizce takmalımıyım, gerek yokmu ?

ben lumia 625 kullanıyorum ekranda jelatin yok maşallah ekranda tek çizik yok gorilla glass 2 iyi koruyor ekranı bana sorarsan takma derim ama sert bi darbede çizilebilir ekran

• Beğen