Lumia 720 Sıfırlama Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Lobin12

Lobin12

Üye
    Konu Sahibi
Lumia 720 Sıfırlama Sorunu
saat 23:00 baslattığım sıfırlama hala sürüyor nasıl düzeltebilirim.

n000k

n000k

Üye
Duzeltemezsin bekliyceksin.sanirim baya yüklü uygulama vardı ondan çok uzun sürer.keşke sıfırlamadan silebildiğin kadar uygulama oyun falan silseydin.şimdi pil boşalana kadar sürecek.sonra şarja tak.ve açılmasını bekle,büyük ihtimal devam eder yine çarklar.artık kendi açılana kadar bekliyceksin.çarkların dönmesi bittikten sonra,açılmazsa ses kısma +açma kapama tuşuna bas açılır.

Lobin12

Lobin12

Üye
    Konu Sahibi
uygulama sayısı 20 yi geçmez çok uzun sürdü hala dewam ediyor !

turbocore35

turbocore35

Üye
MAŞALLAH BENİM 520 ŞEYTAN KULAĞINA KURŞUN ÖYLE SORUN HİÇ YAŞAMADIM HİÇTE YAŞAMAM UMARIM ALLAH GÖSTERMESİN. :D
soft reset at dene bakalım

dedereis123

dedereis123

Üye
Öncelikle geçmiş olsun . Aynı sorun l920 im başına geldi . Bundan önce 3 4 kez yaptım olmadı ama olacağı varmış oldu . Dedikleri gibi sarj bekleyin bitince takın birde ses kısma power fln onları deneyin yani reset atmayı deneyin sarj . Ben anca öyle sonuç aldım ancak 2 gün o çarklar döndü bilgin olsun .

Lobin12

Lobin12

Üye
    Konu Sahibi
sorun artık düzeldi neredeyse 5 saat sürdü ama düzeldi :gul:

merve dalbudak

Üye
lumia 720 kullanıcısıyım. telefonuma sd kart taktığımda çektiğim resimleri sd karta kaydediyor ama ben telefonun film rulaosundan göremiyorum(sd kartı bigisayara takınca resimler görünüyor).Biyerde hard rest atın yazıyordu bende denedim ama 6 saat oldu açılmadı hala çarklar var hatta şrjı bitti takınca devam etti ne yapmam gerkiyor ? lutfen yardımcı olur musunuz

turbocore35

turbocore35

Üye
lumia 720 kullanıcısıyım. telefonuma sd kart taktığımda çektiğim resimleri sd karta kaydediyor ama ben telefonun film rulaosundan göremiyorum(sd kartı bigisayara takınca resimler görünüyor).Biyerde hard rest atın yazıyordu bende denedim ama 6 saat oldu açılmadı hala çarklar var hatta şrjı bitti takınca devam etti ne yapmam gerkiyor ? lutfen yardımcı olur musunuz
soft reset at açılır

merve dalbudak

Üye
teşekkür ederim sorun çözüldü:)

merve dalbudak

Üye
evet o yöntem

andacbalaman

Üye
soft reset at açılır
benımde aynı sorun vardı 6 saattır donuyodu carklar Guc tusuna ve ses alcaltma tusuna 10 sanıye bastım dedıgıınız gıbı ancak carklar yıne caktı ve devam edıyo nasıl duzeltebılırım?