lumia 620 şarj

• 4 Nisan 2013
  • 1760 Okunma
  • 9 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. 3gün önce lumia 620 aldım telefonu normal şarj ettim 10 saat falan durdu yaklaşık olarak 2.ye şarj ettiğimde ise 2 saat 40 dakikada anca doldu şarj sırasında uygulamaları falan da kullanmadım bu normal bir süre mi bana uzun gibi geldi

Yazan: csH
  2. bence gayet normal :-)

3. csH

csH
    daha ilk kullanışım ondan bilemedim:) 5800 vardı onun şarj aleti 0.8 amperdi 1saat 20 dakikada doluyordu lumia620nin 1.3 amper ama 2 saat 40 dakika sürdü ondan ilginç geldi biraz:D

4. Yaklaşık bir hafta 10 gün sonra batarya oturmaya başladığında daha iyi performans alırsınız ama, ortalama en az 2 saat sürüyor Lumia şarjları, bundan daha kısa süre beklemeyin ...

5. bende 1saat 40 dk yada 2saate yakın oluyor ama tam %100 olunca çekiyorum hemen şarjdan dorumu yapıyom yani vakti gözlüyorum

6. Bu sabah 1 saat 30 dakikada yüzde 9 dan yüzde yüz oldu nl920

7. csH

csH
    bugün 1 saat 45 dakikada doldu sanırım düzelecek yavaş yavaş :D

- - - Eklendi - - -

bende senin gibi yapıyorum doğrudur herhalde dolduktan sonra şarjda tutmanın bi anlamı yok :D

8. bilmiyomki dorumu yanlışmı yapıyoruz bi fikrim yok :hmmm

9. qualcomm'un, lumia cihazlarında kullanılan chipsetlerin de destekledigi quick charge 1.0 diye bir calişmasi vardi. Şarj surelerini %40 oraninda duşuruyordu. yakinda guncellemeyle cihazlarda bu sistem aktif edilirse cok iyi olur herhalde.

10. Derdimin dermanı :kop2:

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
15/12/2018 - 23:32