Tavsiye Lumia 620 De Ekran Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

emir1888

Üye
    Konu Sahibi
Lumia 620 De Ekran Sorunu
selam arkadaşlar bi problemle daha karşınızdayım :) her zaman olmasa da ara sıra ekran boyutu kocaman oluyo.genellikle fotolara bakarken yakınlaşmak isteyince falan.mesela o kilit ekranındaki saat tüm satırı kaplıyo.bi daha denk gelirse screen shoot alıp atmaya çalışırım.ama bu halde de yardım edecek biri bulunur mu acaba?

4MaGuS

4MaGuS

Üye
selam arkadaşlar bi problemle daha karşınızdayım :) her zaman olmasa da ara sıra ekran boyutu kocaman oluyo.genellikle fotolara bakarken yakınlaşmak isteyince falan.mesela o kilit ekranındaki saat tüm satırı kaplıyo.bi daha denk gelirse screen shoot alıp atmaya çalışırım.ama bu halde de yardım edecek biri bulunur mu acaba?
bende aynı sorun nova 3 de bir defa başıma geldi daha sonra olmadı telefon tamamen büyüyor degilmi ben baştan başlattım düzeldi ama sende sık oluyorsa bir çözüm yolu varmıdır bilemiyorum yakınlarda kurdugun bir programla ilgili olmasın silmeyi dene belki faydası olur

emir1888

Üye
    Konu Sahibi
he ya ekran koskocaman oluyo.her defasında baştan başlatıyom.yakınlarda baya program kurdum ya hepsini kaldıramam :)

turbocore35

turbocore35

Üye
gençler erişim kolaylığından ekran buyutecini kapatın bdaha olmz ,

• Beğen
Tepkiler: ceza87 ve n000k

emir1888

Üye
    Konu Sahibi
fotoları çektim ama yine normal boyutta çekmiş :) bu arada evet ekran büyütecini kapatınca sorun halloldu ;)

Üst Alt