Öneri Lumia 525 aşırı ısınıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
    Konu Sahibi
Lumia 525 aşırı ısınıyor
5 dk mobil veride takılıyorum. Elimi yakacak vaziyette ısınıyor. Özellikle kamera kısmı acayip ısınıyor. Telefon 15 günlük.

osmanmert94

osmanmert94

Üye
Mobil veride öyle olur. Normal bir durum. Benim Lumia 920 ile 10 dk mobil ceride takılayım telefonun kamerasının üst kısmı çok ısınıyor.

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
    Konu Sahibi
Mobil veride öyle olur. Normal bir durum. Benim Lumia 920 ile 10 dk mobil ceride takılayım telefonun kamerasının üst kısmı çok ısınıyor.
Elimi yakacak vaziyette ısınıyor

Lumia 620 Developer Edition ile gönderildi.

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
3 g de ısınma sorunu tüm akıllı ceplerde kronikleşmiş bir sorun.
3g yi kapatıp 2g yi kullanabilirsiniz.

Menü > Ayarlar > Hücresel +Sim : Sim ayarları > Bağlantı hızı : 2g yapın geri yapıp çıkın.

osmanmert94

osmanmert94

Üye
Elimi yakacak vaziyette ısınıyor

Lumia 620 Developer Edition ile gönderildi.
Benimki den öyle hatta kışın dışarıya çıktığımda bilerek mobil veri ve 3g yi açıp nette geziniyordum. Elimi ısıtıyordu. Hatta yakıyordu.

• Beğen
Tepkiler: Dexter Morgan
Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
    Konu Sahibi
Benimki den öyle hatta kışın dışarıya çıktığımda bilerek mobil veri ve 3g yi açıp nette geziniyordum. Elimi ısıtıyordu. Hatta yakıyordu.
telefon annemin. bana kızıyor telefon mu aldın el sobası mı diye :D

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic ve ThunderblastX
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
lost68

lost68

Üye
525 kullanıyorum 20 dk dan sonra ısınmaya başlıyor

Lumia 525 ile mesaj gönderildi.

yusuff76

yusuff76

Üye
Ben lumia kullanıyom çok ısınıyodu yeni gelen güncelleme den sonra düzeldi süper oldu

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

Nirvana92

Nirvana92

Üye
evt kameranın üst kısmı fena ısınıyo hepimizin ki öyleyse sorun yoktur yaw.

MaxipmaN

Üye
çoğu telefonunu kamerasının olduğu yer ısınır benim note2de öyle sıcaklık uygulaması varsa daha iyi bi açıklama yapabiliriz

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic
Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
Sıcaklık uygulaması sanırım wp için yok.Yazılımı yeniden yüklemeyi deneyebilirsin fakat kesin çözüm olmaz küçük bir ihtimal

Nirvana92

Nirvana92

Üye
wp 8.1 den sonra herhangi bi farklılık oldu mu ısınma konusunda . ilk buldugum wifi de güncellemeyi düşünüyorum .

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Telefona NSUdan Bir Yazılım Atıp Dene Düzelir %70 80

Nirvana92

Nirvana92

Üye
8.1i bi deniyimde inş düzeltmişlerdir walla çok pişman etti beni symbian S^3 le daha iyi anlaşıyodum. 5günde verdim notumu L525 wp 8.0 ra

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
8.1i bi deniyimde inş düzeltmişlerdir walla çok pişman etti beni symbian S^3 le daha iyi anlaşıyodum. 5günde verdim notumu L525 wp 8.0 ra
Symbiandan Geçtiysen Sevinmen Lazım Bence Bunlar Sorun Değil Yazılımsal Şeyler

Aytaç-01

Aytaç-01

Üye
920 de de aynı bölgede aşırıbısınma var. Sanırım bazı lumia modellerin genel sorunu bu.

Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.